Kazinotë më të mira live me Live Cow Cow Baccarat 2023/2024

SA Gaming, e krijuar në vitin 2009, është një nga studiot më të njohura të tregtarëve të drejtpërdrejtë për kazinotë online në Azi. Ndryshe nga kazinotë kryesore të drejtpërdrejta që ofrojnë një gamë të larmishme të llojeve të lojërave, të tilla si shfaqje lojërash, SA Gaming i ka fokusuar përpjekjet e saj në lojërat më të njohura online të Azisë. Cow Cow Baccarat është ndër lojërat më të mira live.

Një palë baste anësore janë të disponueshme në lojën baccarat me tregtar të drejtpërdrejtë. Është loja më e mirë live që lojtari të fitojë. Ata duhet të zgjedhin anën e duhur midis lojtarit dhe bankierit. Pikët totale të ekipit fitues përcaktojnë nëse ai fiton apo humbet. Platforma SA Gaming, ndryshe nga shumë tavolina të tjera të tregtarëve të drejtpërdrejtë, nuk ka mundësinë e përdorimit të bisedës live. Megjithatë, përmes përdorimit të një mekanizmi të integruar reagimi, lojtarët mund të vlerësojnë të gjithë përvojën.

Si të luani Baccarat Live Cow CowPagesat Live Cow Baccarat
Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Si të luani Baccarat Live Cow Cow

Si të luani Baccarat Live Cow Cow

Tregtarët profesionistë janë gati për të pritur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Transmetimi i pandërprerë ofrohet në PC, Mac dhe platforma celulare. Një tjetër ndryshim midis kësaj dhe tabelave të tregtarëve të drejtpërdrejtë të furnitorëve konkurrues qëndron në veçoritë e njohura si 'mini-lojë'. Këto i lejojnë lojtarët të vendosin një lojë shtesë në të njëjtin ekran kryesor dhe më pas ta përfshijnë atë së bashku me seancën ekzistuese. Lojtarët mund të modifikojnë gjithashtu opsionet e gjuhës në këtë lojë kazinoje të drejtpërdrejtë, të ndryshojnë nga HD i plotë në definicion normal për të marrë transmetim më të qëndrueshëm dhe të ndryshojnë kufizimet e tabelës me seancën tashmë duke u ekzekutuar.

Rregullat e Baccarat-it të lopës së gjallë

Cow Cow Baccarat nga ofruesi i softuerit lojra SA Eshte nje lojë live me tetë kuverta dhe rregullat e basteve Cow Cow. Krediti i lojtarit duhet të jetë i barabartë ose më shumë se shuma x9 që ata kanë vënë bast. Shpjegimi për këtë është i thjeshtë. Në rast se basti Cow Cow pëson humbje, pjesëmarrësit do të humbasin x9 të të gjithë aksionit të tyre. Basti Cow Cow vendoset krahas basteve Lojtar dhe Bankier. Pagesa e tij përcaktohet nga rezultati i lojës bazë dhe pikët kumulative.

Basti anësor bazohet në tradicionale baccarat live, e cila është një lojë me të cilën shumica e njerëzve janë njohur. Një bast i lopës është te lojtari, ndërsa tjetri te bankieri. Faqja e zgjedhur duhet të fitojë lojën bazë në mënyrë që çdo bast Cow Cow të fitojë. Kur vendosni një bast, lojtari i fatit duhet të tregojë kujdes sepse mund të humbasë deri në nëntëfishin e shumës së tyre origjinale.

Të dy bastet Cow Cow fitojnë dhe humbasin bazuar në pikët totale të ekipit fitues. Me përjashtim të rastit të një fitoreje me nëntë pikë, nëse individi zgjedh anën e duhur, ai ose ajo do të fitojë me koeficient të barabartë me numrin e pikëve të fituara. Nëse lojtari fiton me nëntë pikë, ai ose ajo duhet të paguajë një tarifë prej 5%, që korrespondon me një fitore 8.45 me 1. Nëse një lojtar zgjedh anën e gabuar, ai duhet të paguajë një shumë të barabartë me produktin e bastit të tij fillestar dhe pikët totale të palës fituese. Është një shtytje nëse rezultati është një barazim.

Si të luani Baccarat Live Cow Cow
Pagesat Live Cow Baccarat

Pagesat Live Cow Baccarat

Lojërat më të mira të drejtpërdrejta në kazinove të drejtpërdrejta kanë një normë shumë të lartë pagese. Kjo është një nga arsyet pse njerëzit duan të luajnë baccarat lopë live. Loja live mund të luhet gjithashtu në një pajisje celulare, duke e bërë atë shumë të përshtatshme dhe të shpejtë për t'u luajtur në SA Gaming. Lojtari 7 kundër Banker 6 është rezultati përfundimtar pas një basti 1$ në Lopën Lopë Lopës. Lojtari do të marrë 7 dollarë si çmim. Nëse një lojtar vë bast 1$ në Lopën Lopë dhe rezultati përfundimtar është Lojtari 7 kundrejt Banker 8, lojtari humbet 8$. Lojtari 5, Bankeri 9 është rezultati përfundimtar nëse lojtari vë bast 1$ në lopën e bankierit. Fituesi do të marrë 8,45 dollarë.

Ndërfaqja e SA Gaming duket të jetë pak e ngjeshur. Të mësosh se si të shfletosh në mënyrë efektive faqen, nga ana tjetër, merr vetëm disa momente. E meta e vetme është se nuk ka një pamje të këndshme. Cow Cow Baccarat, nga ana tjetër, kompenson mungesën e funksionalitetit të tij plus mjete shtesë të personalizueshme me opsionin për të kontrolluar tabelat e tjera Baccarat nga SA Gaming duke ruajtur seancën aktuale. Sjellja e tregtarëve është e shkëlqyer dhe kohët e fundit është bërë një pasuri.

Pagesat Live Cow Baccarat