Kazinotë më të mira live me Swintt 2023

Që nga koha kur u lançua në 2019, Swintt filloi një fillim të shkëlqyeshëm. Ofruesi filloi me një portofol të vogël por me ndikim të lojërave elektronike, dhe për rreth një vit në linjë, ai nuk tregoi asnjë shenjë interesi për titujt e kazinove të drejtpërdrejta. Por ja ku është, SwinttLive, një nga ofruesit e programeve të kazinosë live. Sipas fjalëve të përfaqësuesve të ofruesit, portofoli i lojërave të drejtpërdrejta u zhvillua duke pasur parasysh lojtarët modernë të kazinosë: ata që preferojnë tituj me ngarkim të shpejtë, të luajnë në lëvizje, etj. A i përmbush Swintt pritshmëritë? Epo, kjo është ajo që ky rishikim kërkon të nxjerrë në pah.

Rreth SwinttSwintt StudiosLojërat më të njohura të Swintt
Rreth Swintt

Rreth Swintt

Duke u shfaqur në skenën e lojërave elektronike në internet në prill 2019, Swintt, ndryshe nga ofruesit e tjerë të programeve kompjuterike të kazinosë, nuk vonoi shumë përpara se të gjente bazën e saj në industrinë e lojërave në internet. Duke parë se sa konkurrues është tregu i iGaming, kushdo do të thoshte se trajektorja e Swintt ka qenë aspak mbresëlënëse. Duke ofruar tituj me cilësi të lartë të ndërtuar mbi të dhënat dhe njohuritë lokale, kompania është padyshim një nga ofruesit kryesorë të softuerëve sot. Selia e saj është në Maltë dhe ka një staf prej mbi 70 personash.

Megjithëse Swintt është një krijues i ri i përmbajtjes, kompania krenohet me disa nga talentet më të mira në industri, me shumicën e drejtuesve të saj kryesorë që kanë dekada përvojë në iGaming. Për shembull, CEO themelues i kompanisë, David Flynn, ka rreth 20 vjet përvojë në industri, pasi ka punuar për gjigantë të industrisë si Microgaming, Ongame dhe NYX Interactive. Sigurisht, përvoja ka dëshmuar gjithmonë të jetë një pasuri e madhe kur filloni ndonjë biznes.

Swintt është licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, një nga rregullatorët më të respektuar të lojërave të kazinove në botë. Sinqerisht, licenca malteze ka një shtrirje të gjerë ligjore; prandaj, ai i jep Swintt-it akses në shumë juridiksione dhe tregje ligjore. Rregullatori është shumë i rreptë kur bëhet fjalë për çështjet e licencimit, kështu që kjo u jep lojtarëve paqe mendore vetëm në rast se ata dyshojnë në legjitimitetin e ofruesit.

SwinttLive

SwinttLive është departamenti i lojërave të kazinove të drejtpërdrejta të Swintt i lançuar në vitin 2021. Me praninë e tij në botën e lojërave elektronike tashmë duke u ndjerë në atë kohë, hyrja e Swintt në lojëra të drejtpërdrejta në kazino nuk ishte shumë e vështirë. Titujt e saj të parë të drejtpërdrejtë ishin tavolina ruletë dhe baccarat, të cilat janë produktet kryesore të kompanisë sot. Pa dyshim, lojërat elektronike Swintt kanë qenë një sukses deri më tani, dhe mbetet për t'u parë nëse titujt e drejtpërdrejtë do të arrijnë nivelet e suksesit të paraardhësve të tyre (slots).

Karakteristikat unike të Swintt

Titujt e drejtpërdrejtë të Swintt unifikohen nga fokusi i vetëm i ofruesit në lojërat celulare. Me filozofinë e shpejtësisë celulare në qendër të ofertave të saj të drejtpërdrejta, kompania ka gjithçka që kërkon çdo lojtar modern i kazinosë. Pra, çfarë i bën këta tituj të përshtatshëm për përdorim celular? Për një, ndërfaqja e përdoruesit është projektuar për përdorim të vetëm, dhe transmetimet video janë në modalitetin portret. Me pak fjalë, lojërat Swintt janë të optimizuara për shumë pajisje dhe mund të luhen në PC, smartfonë ose tableta. Të gjitha sistemet operative moderne mbështeten:

 • Android

 • iOS

 • Dritaret

 • Mac

  Titujt përmbajnë gjithashtu shumë veçori emocionuese: zbulimin e modeleve, parashikuesin e hartës rrugore, tabelën e avancuar të rezultateve, hollin e basteve të menjëhershme dhe bastet me shumë tavolina. Sa i përket gjuhëve të mbështetura, softueri Swintt është i disponueshëm, ndër të tjera, në gjuhët e mëposhtme:

 • anglisht

 • frëngjisht

 • gjermanisht

 • greke

 • Spanjisht

 • rusisht

 • finlandez

 • portugeze

 • norvegjeze

 • Malay

 • polonisht

 • suedeze

 • Indonezia

 • japoneze

Rreth Swintt
Swintt Studios

Swintt Studios

SwinttLive është vetëm një pjesë e vogël e një relativisht të re zhvilluesi i softuerit. Për ta vënë në perspektivë, zhvilluesi ka vetëm një studio nga ku transmetohen të gjitha lojërat. Dhe me Maltën që është qendra e saj e operimit, është e lehtë të supozohet se vendi gjithashtu pret studion Swintt. Për sa i përket vetë objektit, është një studio e krijuar për qëllime. Po, mund të mos jetë një nga studiot më të mira atje, por i shërben qëllimit të tij për kënaqësinë e lojtarëve. Disa studio moderne të kazinove të drejtpërdrejta fokusohen në bilbilat dhe këmbanat në kurriz të vetë veprimit. Ky nuk është rasti me studion Swintt, e cila e vendos aksionin e lojërave të fatit në qendër të gjithçkaje.

Pse vendndodhja malteze?

Sigurisht, disa avantazhe vijnë me zgjedhjen e Maltës si një vend studio. Vendi është një nga qendrat e lojërave të fatit në botë. Në fakt, Malta është e njohur për pothuajse çdo lojtar kazino. Tregtarët e drejtpërdrejtë në vend janë ndoshta më të trajnuarit në llojin e tyre dhe profesionalizmi dhe kompetenca e tyre dalin në dritë sapo dikush hyn në llogarinë e tyre të kazinosë live dhe i bashkohet tryezës.

Më shumë studio që do të vijnë

Vlen të përmendet se Swintt lançoi produktet e saj të tregtarëve të drejtpërdrejtë mezi në 2021 përsëri, kështu që pika mund të fundoset. Duke marrë parasysh se sa mirë priten produktet e drejtpërdrejta të ofruesit, kompania ka një të ardhme të ndritshme dhe askush nuk mund të argumentojë ndryshe. Ndërsa kërkesa për titujt e saj rritet, kompania do të duhet patjetër të hapë krahët e saj, gjë që do të vijë me krijimin e më shumë studiot e kazinove live. Prandaj, është ende herët për të akuzuar një ofrues kaq të ri se nuk ka arritur të hapë më shumë studio.

Swintt Studios
Lojërat më të njohura të Swintt

Lojërat më të njohura të Swintt

Duke filluar si një zhvillues i lojërave elektronike, supozohet se lojërat elektronike janë lojërat më të njohura të markës, si dhe lopa e saj me para në dorë. Por kjo vjen me pak befasi pasi asnjë zhanër i lojërave të kazinosë nuk mund të krahasohet me lojëra elektronike kur bëhet fjalë për popullaritetin. Thënë kështu, janë titujt e drejtpërdrejtë që e bëjnë portofolin e lojërave të Swintt të plotë, dhe të gjitha tabelat përdorin një integrim të unifikuar API. Marka është ende e re në industri, kështu që nuk duhet të presësh të gjesh shumë lojëra në faqet e lojërave të drejtpërdrejta të Swintt. Në kohën e shkrimit të këtij rishikimi, Swintt bashkëpunon me disa nga kazinotë më të mira të drejtpërdrejta për të ofruar sa vijon lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë:

 • Bakarat
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë Amerikane
 • Baccarat Bonus Tiger

Një vështrim në lojërat e drejtpërdrejta të Swintt

 • Baccarat live

Swintt prezanton me krenari tavolinën e saj të baccarat live si një kombinim të vlefshëm të prezantimit modern dhe rregullave klasike. Loja vjen e ngarkuar me sinjalizime të mira rrugore, parashikues të hartave rrugore, baste me shumë tavolina, lobi të menjëhershëm të basteve, zbulim modelesh dhe tabela të avancuara të rezultateve. Veprimi i shpejtë i titullit është një nga karakteristikat e tij më emocionuese.

 • Ruletë evropiane dhe amerikane

Një nga prioritetet e SwinttLive është modaliteti i portretit me luajtje me një dorë. Me të dyja këto versione të ruletës që janë të lehta dhe ngarkohen menjëherë, kompania është e vërtetë ndaj fjalës së saj. Lojtarët e ruletit live të Swintt mund të shijojnë një pamje të qartë të një game të gjerë karakteristikash, duke përfshirë statistikat e lojës, topin, tavolinën dhe timonin. Dhe kamera kap kënde të shumta të studios. Si bonus, lojtarët janë në gjendje të rregullojnë dhe ruajnë baste me porosi.

 • Baccarat Bonus Tiger

Ky është një tjetër titull tepër popullor për dy arsye: nuk merr komision dhe ka bast anësor të Tiger Bonus, i cili paguan 40:1. Ky bast anësor ndodh kur Bankeri fiton me tre letra 7.

Lojërat më të njohura të Swintt

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Çfarë është Swintt?

Swintt është një ofrues softuerësh iGaming me bazë në Maltezë, i themeluar në vitin 2019. Me një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, kompania ka rezultuar të jetë një nga më të besueshmet. Ajo ka studio live në Maltë, nga ku transmetohen produktet e saj live.

Çfarë është SwinttLive?

SwinttLive është një departament i Swintt që fokusohet në lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë. Këtu, lojtarët mund të gjejnë tavolina miqësore për celularët me tregtarë të drejtpërdrejtë shumë profesionistë.

Cilat lojëra ofrohen në kazinotë live të Swintt?

Që nga viti 2022, kazinotë live Swintt njihen për katër tavolina të drejtpërdrejta. Këto përfshijnë Ruletën Amerikane, Ruletën Evropiane, baccarat dhe Tiger Bonus Baccarat.

A ka ndonjë lojë elektronike Swintt në internet?

Po. Swintt filloi si ofrues i lojërave elektronike përpara se të hynte në lojëra të drejtpërdrejta. Në fakt, lojërat elektronike në internet janë produktet kryesore të kompanisë dhe ato janë të disponueshme në të gjitha format dhe madhësitë. Disa nga titujt më të njohur të lojërave elektronike nga ky ofrues përfshijnë Spin City, Book Of The East, Golden 888, Everlasting Spins, Book Of The West, Zombies On Vacation dhe Panda Warrior.

A mund të luhen lojërat Swintt falas?

Lojërat drejtpërdrejt të Swintt nuk mund të luhen në modalitetin falas. Kjo nuk është e zakonshme sepse jo shumë kazino transmetojnë produkte të drejtpërdrejta falas. Sidoqoftë, lojërat elektronike të kompanisë mund të luhen falas (megjithatë, jo të gjitha). Përveç kësaj, ka bonuse të kazinosë për të përfituar, duke përfshirë kthimin e parave të gatshme dhe bonuse të larta.

A janë lojërat Swintt të optimizuara për celular?

Po. Duke i dhënë përparësi lojërave celulare, kompania i dizajnon produktet e saj në mënyrë që ato të mund të luhen në modalitetin e portretit me një lojë me një dorë. Të gjitha produktet janë krijuar me kodin HTM5, që do të thotë se ato funksionojnë nëpër pajisje, duke përfshirë telefonat, PC-të dhe tabletët.

A është Swintt i ligjshëm?

Sigurisht. Ofruesi është plotësisht i rregulluar dhe i licencuar nga askush tjetër përveç Autoritetit të Lojërave të Maltës (MLA), një nga rregullatorët më të njohur që ka ekzistuar ndonjëherë. Prandaj, entuziastët e kazinosë nuk duhet të kenë ndonjë shqetësim sigurie kur luajnë lojëra Swintt në internet.

Si mund të gjejnë lojtarët kazinonë më të mirë Swintt me tregtarët e drejtpërdrejtë?

Kazinotë më të mira Swintt janë në dispozicion në CasinoRank, një faqe e respektuar e rishikimit të kazinove. Ndryshe nga faqet e tjera që paguhen për të publikuar komente pozitive, ky recensues gërmon në detajet e çdo kazinoje me qëllimin e vetëm për të publikuar komente të pavarura të bazuara në fakte.

A do të zgjerojë Swintt portofolin e saj të lojërave?

Nëse sugjerimet se ofruesi vazhdon të bjerë janë diçka për të shkuar, më shumë lojëra ka të ngjarë të lëshohen më shpejt se më vonë. Gjithashtu, duke parë se sa shpejt Swintt ka bashkuar bibliotekën e saj të drejtpërdrejtë, çdokush mund të guxojë të vë bast se titujt e rinj do të publikohen në të ardhmen e afërt.

A ka Swintt studio në mbarë botën?

Që nga viti 2022, përgjigja është jo. Aktualisht, kompania ka një studio në Maltë dhe ende nuk ka hapur studio të reja në vende të tjera. Megjithatë, Swintt është ende një kompani relativisht e re, kështu që ka shpresë se studiot e reja do të vijnë në kohën e duhur.