Kazinotë më të mira live me Thunderspin 2023

Thunderspin fokusohet në softuerin e automateve dhe modelet e tyre të lojërave priren të bazohen në paraqitje të thjeshta me ngjyra neoni. Këto lojëra shpesh do të funksionojnë në softuerin NextGen Gaming. Një nga gjërat më të mira në lidhje me lojërat Thunderspin janë jackpot-et e mundshme, si dhe ngjarjet e shpërblimeve të shkaktuara rastësisht. Këto mund të përfshijnë rrotullime falas.

Të rejat e fundit

Thunderspin Inks Marrëveshje Parimatch për të arritur edhe më shumë lojtarë
2021-12-15

Thunderspin Inks Marrëveshje Parimatch për të arritur edhe më shumë lojtarë

ThunderSpin dhe Parimatch janë disa nga emrat më të shquar në industrinë e iGaming. Si e tillë, marrëveshja e fundit mes këtyre dy markave nuk është befasi. Më 3 mars 2021, ThunderSpin njoftoi përmes një njoftimi për shtyp se po merrte të gjitha lojërat e saj të kazinosë në internet në Parimatch. Lexoni për të mësuar më shumë rreth kësaj marrëveshje!

ThunderSpin fiton Start-Up i Vitit në Starlet Awards
2020-11-05

ThunderSpin fiton Start-Up i Vitit në Starlet Awards

ThunderSpin sapo ka njoftuar se është nominuar fitues në çmimin prestigjioz Starlet Awards në kategorinë Startup of the Year. Kjo markë është padyshim ajo që po bëhet shumë e njohur në mbarë botën pasi është e lidhur me lojërat e kazinosë në internet me cilësi të lartë, gjë që është një avantazh i madh.