Thunderspin

November 5, 2020

ThunderSpin fiton Start-Up i Vitit në Starlet Awards

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

ThunderSpin sapo ka njoftuar se është nominuar fitues në çmimin prestigjioz Starlet Awards në kategorinë Startup of the Year. Kjo markë është padyshim ajo që po bëhet shumë e njohur në mbarë botën pasi është e lidhur me lojërat e kazinosë në internet me cilësi të lartë, gjë që është një avantazh i madh.

ThunderSpin fiton Start-Up i Vitit në Starlet Awards

Konkurrenca ishte padyshim e ashpër. Megjithatë, qasja "Feel the Roar" e markës e ndihmoi atë të dallohej dhe të fitonte me inovacion lojëra elektronike të cilat janë në gjendje të plotësojnë nevojat e të gjitha platformave, dhe veçanërisht, t'i mbajnë të gjithë të argëtuar shumë.

Çmimi më i mirë dhe më i konsideruar

Ky është një çmim për ThunderSpin që vjen pasi marka rriti koleksionin e saj të lojërave inovative. Secili prej tyre ka veçori shumë unike për të tërhequr një lloj lojtari. Kjo përfshin lojëra që ata kanë lançuar tashmë dhe kanë qenë një sukses si Book of Treasures, Angels vs Demons, The Money, Halloween Witch Party dhe shumë të tjera që mund të shijohen dhe shijohen nga mijëra lojtarë në një numër në rritje kazino live .

Koment nga Leff Letlat

CEO i ThunderSpin tha se ata janë të gjithë të emocionuar që janë fituesit e Startup-it më të Mirë të 2020-ës në çmimet Startlet. Kjo markë po rritet dhe koleksioni i saj prej më shumë se 30 lojërash tregon se ata mund të vazhdojnë të furnizojnë partnerët e tyre me shumë më tepër lojëra dhe, në të njëjtën kohë, ruajtja e cilësisë që është e rëndësishme në ditët e sotme për lojtarët. Ky çmim është në thelb një angazhim i ThunderSpin për të mbajtur një kulturë fillestare edhe nëse ekipi rritet, gjithçka ndërsa ndërton lojërat më të mira, argëtuese dhe fitimprurëse për partnerët e tyre të kazinosë.

Rreth ThunderSpin

Kjo markë është një studio e pavarur lojërash që ka lojëra elektronike me cilësi të lartë dhe gjithashtu të nivelit të lartë. Ata i zhvillojnë lojërat në një gjuhë kodimi standard të lartë, kështu që është e mundur të sigurohet performanca në shumë platforma. Ata përshtatin rezolucionin e lojërave të tyre në rajone të ndryshme, gjë që i bën ato të përshtatshme për çdo shpejtësi. Ata janë të vendosur në Evropë dhe selia e tyre është në Maltë.

Lojërat që zhvillohen nga ThunderSpin janë zhvilluar në HTML5. Plus ato janë të certifikuara për tregjet globale nga GLI (Gambling Labs International) dhe gjithashtu nga iTech Labs. Përveç gjithë kësaj, ata mbështesin monedha të shumta ndërkombëtare dhe disa kriptovaluta.

Pse të zgjidhni këtë markë dhe jo një tjetër

ThunderSpin është padyshim një markë e jashtëzakonshme që mund ta zgjidhni sa herë që jeni në kazinonë tuaj online dhe nuk dini cilat lojëra të luani. Me siguri do të argëtoheni shumë me lojërat e tyre pasi ato janë shumë argëtuese. Plus, gjithmonë mund të fitoni disa para, gjë që është një avantazh i madh.

Lojtarët nga e gjithë bota mund të përfitojnë nga lojërat e kësaj kompanie dhe ato janë një shembull për ato marka që sapo kanë filluar. Është padyshim një përfitim për shumë lojtarë të luajnë lojëra elektronike ThunderSpin dhe të argëtohen shumë me ta. Pra, nëse keni dyshime se cilat lojëra të luani, atëherë zgjedhja e lojërave të kësaj marke është zgjidhja e duhur, kjo është e sigurt. Do të jeni të kënaqur me cilësinë.

Të rejat e fundit

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta
2023-11-02

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta

Lajme