Thunderspin

December 15, 2021

Thunderspin Inks Marrëveshje Parimatch për të arritur edhe më shumë lojtarë

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

ThunderSpin dhe Parimatch janë disa nga emrat më të shquar në industrinë e iGaming. Si e tillë, marrëveshja e fundit mes këtyre dy markave nuk është befasi. Më 3 mars 2021, ThunderSpin njoftoi përmes një njoftimi për shtyp se po merrte të gjitha lojërat e saj të kazinosë në internet në Parimatch. Lexoni për të mësuar më shumë rreth kësaj marrëveshje!

Thunderspin Inks Marrëveshje Parimatch për të arritur edhe më shumë lojtarë

Slots dhe Mechanics me performancë më të mirë në ofertë

Pas marrëveshjes, lojtarët në kazino live online do të gëzojë një mori titujsh lojëra elektronike ThunderSpin. Disa nga lojërat e përfshira në marrëveshje janë Book of Treasures, Halloween Witch Party, The Money, Angels vs Demons dhe tituj të tjerë lojëra elektronike me performancë më të mirë.

Përveç këtyre titujve, lojtarët e Parimatch do të kenë gjithashtu një ndjenjë të disa automateve të reja nga zhvilluesi. Kjo përfshin Kingdom of Glory, Egypt Story dhe Vikings: Frozen Gods.

Duke folur menjëherë pas nënshkrimit të marrëveshjes me Parimatch, ushtruesja e detyrës së CEO e ThunderSpin, Catalina Lukianenko, tha se partneriteti i ri me një partner të respektuar si Parimatch padyshim do të forconte ekspozimin e kompanisë ndaj një baze më të gjerë klientësh.

Sigurisht, zyrtarët e Parimatch kishin diçka për të thënë në lidhje me marrëveshjen. Sipas shefit ekzekutiv të Parimatch, Sergey Portnov, kompania është e kënaqur që rrit bibliotekën e saj të lojërave me lojëra elektronike të dizajnuara bukur dhe me cilësi të lartë nga ThunderSpin.

Në përgjithësi, marrëveshja pritet të përfitojë të dyja anët e medaljes. Nga njëra anë, ThunderSpin mund të presë që të ketë më shumë shtrirje në rajonin e CIS, ku Parimatch është një markë e njohur në internet kazino dhe bastesh sportive. Por nga ana tjetër, Parimatch definitivisht mund të mjaftohet me lojëra elektronike shtesë me cilësi të lartë nga zhvilluesi.

Partneritetet e fundit ThunderSpin

Më herët në tetor të vitit të kaluar, studio e pavarur e lojërave nënshkroi një marrëveshje me 1XSLOTS - një kazino popullore në internet. Siç pritej, bashkëpunimi do të shohë Thunderspin të inkorporojë 25+ lojërat e tij me cilësi të lartë në platformën e kazinosë në internet.

CEO i ThunderSpin në atë kohë, Jeff Letlat, tha se partneriteti i ri me 1XSLOTS është pjesë e strategjisë së tij për të arritur lojtarë ndërkombëtarë përmes platformave të krijuara të lojërave.

Në korrik 2020, ThunderSpin dhe BetConstruct hynë në një marrëveshje për të parë lojërat me cilësi të lartë të të parës të dalin drejtpërdrejt në kazinonë online. E themeluar në vitin 2003, BetConstruct është një markë e njohur kazinoje e licencuar në Maltë, Curacao, Francë dhe MB.

Edhe më herët në maj 2020, Thunderkick njoftoi se më në fund po hynte në tregun italian të saporregulluar në tremujorin e tretë 2020. Kjo pasi përmbajtja e lojës së furnitorit mori certifikimin nga iTechLabs, një laborator kryesor testimi dhe certifikimi në botën e iGaming.

Libri i ri shumëngjyrësh i Jam

Në lajme të tjera pa lidhje, ThunderSpin njoftoi më 8 gusht 2021 se do të debutojë me librin shumëngjyrësh Book of Jam në kazinotë e tij partnere. Ky slot i ri në internet vjen me temën ikonike të frutave dhe pamjet ultra-realiste. Potenciali juaj maksimal fitues? 1000 herë aksioni fillestar.

Me këtë thënë, sloti më i fundit i videove të zhvilluesit do të funksionojë në një rrjet 5x3 të mbushur me fruta me pamje të shijshme. Lojtarët marrin deri në 10 linja pagese në lojën bazë, me simbolin e egër të yllit të artë që zëvendëson simbolet e tjera standarde në një kombinim fitues.

Ndërkohë, objektivi juaj kryesor është të mbledhni tre ose më shumë libra me receta dhe të zhbllokoni funksionin e rrotullimeve falas. Këtu, ju mund të fitoni deri në 20 rrotullime bonus, duke rritur potencialin tuaj të fitimit në këmbim.

Jo vetëm kaq, por edhe funksioni i klonimit mund të aktivizohet, duke lëshuar tre ose më shumë simbole nga Book of Jam. Me simbolet e klonimit që mbushin rrotullat, shanset tuaja për të arritur një kombinim të madh fitues janë më të larta se kurrë.

Në përgjithësi, kjo slot e fundit nga grumbulluesi i ndryshon gjërat pak duke i teleportuar lojtarët në një mjedis kopshti. Mos harroni, mund të luani versionin demo në faqen e internetit të zhvilluesit ose të vizitoni OLE! bast dhe ndjehu.

Të rejat e fundit

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta
2023-11-02

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta

Lajme