Kazinotë më të mira live me TVBET 2024

Ndryshe nga e kaluara, kur të vetmet lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë që mund të luheshin ishin interpretime të pafundme të klasikëve, si ruleta dhe blackjack, gjërat kanë ndryshuar vërtet sot. Dhe kjo nuk duhet të keqkuptohet - këto lojëra klasike janë ende shumë të njohura për arsye të mira, por lojtarët e kazinosë duan të shohin kreativitet. Kjo shpjegon pse lojtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë u emocionuan kur Evolution Gaming dha shfaqje lojërash disa vite më parë. Ofruesi ishte i vetmi që e bënte atë atëherë, por ofruesit e tjerë si TVBET u shfaqën dhe fituan terrenin e tyre në kamaren e re.

TVBET në kazinotë drejtpërdrejtRreth TVBETLojërat më të njohura të TVBETTVBet Studios
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

TVBET në kazinotë drejtpërdrejt

TVBET është një ofrues i softuerit të lojërave live të kazinove në internet, fitues i çmimeve. TVBET ka partneritet me më shumë se 170 ofrues të lojërave të transmetimit lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë në pesë rajone në mbarë botën, duke përfshirë Amerikën Latine, Evropën, Afrikën, Azinë dhe CIS. E themeluar në vitin 2016 dhe e drejtuar nga CEO Peter Korpusenko, kompania bashkon ekspertë me përvojë në zhvillimin dhe marketingun e produkteve të lojërave të fatit.

Në platformën TVBET, lojtarët mund të bëjnë pagesa në kazinotë online dhe të shijojnë lojëra të njohura live, duke përfshirë PokerBet, Keno, Lucky6, ndër të tjera. Me TVBET, kumarxhinjtë në internet mund të kenë akses në përmbajtjet më të fundit të kazinosë live dhe lojëra me tregtarë profesionistë në telefona inteligjentë, kompjuterë dhe televizorë.

Rreth TVBET

Ndërsa lojtarët mesatarë të kazinove mund të mos jenë të njohur me TVBET, një bazë në Qipro ofrues i softuerit të kazinosë live, thelbi i çështjes është se kjo nuk është një kompani fillestare. Duke qenë se është themeluar në vitin 2006, firma krenohet me të paktën 16 vjet funksionim, një moment historik masiv që shumë ofrues të lojërave të kazinosë ende nuk e kanë arritur. Vetëm se ata u zhytën vonë në kamaren e tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Fillimisht, TVBET filloi jetën si një operator kazinoje përpara se të kalonte në ofrimin e softuerit për dyqanet e basteve në tokë. Ndërsa kjo ishte një aventurë fitimprurëse, menaxhmenti i kompanisë nuk mund të mos vinte re zhurmën rreth lojërave të kazinove me tregtarë të drejtpërdrejtë disa vite më vonë. Kompania më pas do të fillonte të ridrejtonte burimet e saj drejt krijimit të softuerit me shumë qëllime.

Për shumë njerëz, ndryshimi i paradigmës ishte një tronditje, por TVBET nuk ishte i panjohur për përfshirjen e zgjidhjeve kreative në produktet e saj. Përveç kësaj, ofruesi kishte krijuar tashmë disa lojëra dhe llotari të bazuara në numra për kazinotë në tokë. Gjithçka që kompania donte ishte të krijonte versione të drejtpërdrejta të produkteve të tyre tashmë ekzistuese. Kështu u krijuan lojërat e tij të drejtpërdrejta në vitin 2016. Sot, zhvilluesi është një nga ofruesit kryesorë të softuerit në kazinotë e drejtpërdrejta.

Gjuhët, Licencat dhe Certifikimi

Kur është fjala për opsionet e gjuhës, Prezantuesit e lojërave live TVBET dhe krupierët flasin të gjithë anglisht, edhe pse kjo nuk është gjuha e parë për shumë lojtarë të kazinosë. Por me shumicën e lojtarëve të aftë të kuptojnë të paktën anglishten bazë, kjo është mirë. Përveç kësaj, çdo lojë live përmban një buton "Si të luhet", i cili, kur klikohet, shfaq të gjitha udhëzimet e lojës. Lajmi i mirë është se lojtarët mund të zgjedhin nga të paktën 30 gjuhë se si duan të shfaqen udhëzimet. Këto përfshijnë italisht, spanjisht, gjermanisht, rusisht, hindu, frëngjisht dhe natyrisht anglisht.

Që nga viti 2022, TVBET nuk ka marrë ende licencimin UKGC ose MGA. Megjithatë, ndërsa vazhdon të rritet dhe të zgjerohet, mund të mos kalojë shumë kohë para se të marrë licenca nga këto organe rregullatore të profilit të lartë. Për sa i përket certifikimit, produktet e saj kanë fituar certifikimin GLI (Gaming Laboratories International), i cili e lejon atë të operojë në shumë juridiksione, duke përfshirë:

 • Evropë
 • Azia
 • Afrika
 • Amerika Latine
 • CIS

Karakteristikat unike të TVBET

TVBET ofron një pamje unike të lojërave të saj live, gjë që është arsyeja e popullaritetit të saj. Nuk është çudi që marka ka marrë disa çmime prestigjioze në Evropë, duke përfshirë këtu:

 • LoginCasino Awards
 • MOSHA
 • BEGE

Çdo tavolinë live TVBET krenohet me një atmosferë të shkëlqyer, me studio të drejtpërdrejta me sfonde tërheqëse. Për shembull, lojtarët live të pokerit do të ndihen sikur po luajnë në një anije me vela. Në hartimin e ndërfaqes së përdoruesit, zhvilluesi bëri një punë fantastike me të gjitha lojërat e unifikuara në një holl. Kjo e bën të lehtë kalimin midis lëshimeve. Lojërat janë të pajtueshme me pajisjet iOS dhe Android. Për më tepër, lojtarët mund të ndryshojnë cilësimet e ndërfaqes sipas preferencave të tyre. Për shembull, ata mund të zgjedhin rezolucionin që dëshirojnë, duke përfshirë 270p, 460p dhe 720p.

Lojërat më të njohura të TVBET

Kur lojtarët hyjnë në çdo kazino live TVBET, ata do të gjejnë të paktën 16 tituj të drejtpërdrejtë që presin që ata të luajnë. Në vend që të ofroni të njëjtin kuadro të lojës së vjetër të ofruar nga secili kazino me tregtar të drejtpërdrejtë, lojërat e ofruesit janë tituj unikë që pasqyrojnë angazhimin e tyre për të krijuar diçka ndryshe. Në të vërtetë, dikush mund të pyesë veten pse klasikët si baccarat, ruleta dhe blackjack, të cilat janë mjaft të zakonshme në kazinotë më të mira live, mungojnë në repertorin e TVBET. E vërteta është se lojërat e markës nuk janë krejtësisht të panjohura për lojtarët mesatarë. Për shembull, WheelBet dhe KenoBet janë në thelb ruletë dhe keno, respektivisht.

 • WheelBet

Si një konfirmim që TVBET që zhvilluesit i pëlqen t'i bëjë gjërat ndryshe, WheelBet është në thelb ruletë, por me opsione shtesë bastesh dhe një rrotë vertikale. Kjo lojë është vendosur në një kasafortë bankare, me para të gatshme të shtrira kudo. Rrota vjen me 38 segmente dhe lojtarët kanë deri në 15 opsione bastesh, duke përfshirë ngjyrat, tek/çift, baste këndore dhe baste të drejtpërdrejta. Vetëkuptohet se kjo lojë fillimisht kishte një kohë kthese prej tre minutash, e cila është shumë e gjatë për lojtarët e kazinosë moderne. Në një largim të qartë nga kjo kohë "shumë e gjatë", zhvilluesi e zvogëloi atë me 33.33% duke shkurtuar kohën e bisedës së hostit dhe kufirin kohor të basteve, wow!

 • PokerBet

Bazuar në Texas Hold'em jashtëzakonisht popullor, ky është një nga titujt më të suksesshëm të zhvilluesit. Këtu, pesë lojtarëve imagjinarë shpërndahen duart dhe lojtarët mund të bastojnë në dorën fituese. Ata gjithashtu kanë opsione shtesë bastesh gjatë rrugës, duke përfshirë një kartë të lartë, tre nga një kartë dhe një shtëpi të plotë.

 • Keno

Kjo është ideale për ata që i duan lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve me temë llotarie. Keno është një lojë me ritme të shpejta me një mori opsionesh bastesh. Lojtarët mund të bastojnë në shumën totale të numrave të tërhequr, numra të veçantë që nuk janë tërhequr, dhe nëse shuma e tërhequr do të jetë nën ose mbi një numër të caktuar.

Tituj të tjerë

 • Hipergamoni
 • 1 Bast
 • Lufta e Elementeve

TVBet Studios

Ofruesi i softuerit TVBET bashkëpunon me emra kryesorë në industri (400+ marka lojërash dhe 170+ operatorë kazino) për të pritur lojërat e tyre ekskluzive të kazinosë live. Të gjitha lojërat TVBet transmetohen drejtpërdrejt në cilësi të qartë HD nga studio Nicosia në shtetin ishullor të Qipros. Kompania hapi studion e saj të parë të certifikuar këtu, e ndjekur nga degët në Ukrainë, Poloni, Rusi dhe Lituani. Me një këndvështrim emocionues për kazinotë klasike, është e sigurt të thuhet se lojërat TVBet sjellin shumë emocione në tregun e iGaming. E realizuar Ekspertët e lojërave të fatit dhe tregtarët tërheqës drejtojnë studion. Falë objekteve të tyre të avancuara në studio, ata ofrojnë diçka të ndryshme nga ofruesit e tjerë të kazinove live.

Për më shumë se 15 vjet, studiot TVBet kanë transmetuar lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë në të gjithë Azinë, Evropën, vendet e CIS, Amerikën Latine dhe Afrikë. TVBet ambicioz synon të ofrojë softuerin më të mirë të lojërave të fatit dhe po shton vazhdimisht më shumë tavolina në studion kryesore në Nikosia. Një studio mbresëlënëse e stilit kinemaje është në qendër të objektit. E plotësuar me kamera 4K, një mur interaktiv dhe ndriçim dinamik, rezultati është lojë unike, e teknologjisë së lartë, e drejtuar nga argëtimi për lojtarët.

Çfarë është mbresëlënëse për TVBet Studios?

Krijuar nga një ekip prodhimi televiziv dhe ekspertë të kazinosë live, studiot TVBet sjellin një epokë të re të platformave të lojërave të drejtpërdrejta. Zhvilluesi i softuerit të tregtarit të drejtpërdrejtë fokusohet në një gjeneratë të re lojtarësh. Tregtarët me përvojë të kazinove mbikëqyrin lojërat. Përveç disponueshmërisë së gjuhëve të ndryshme plotësuese, operatorët do të përfitojnë nga vendosja e serverëve të lokalizuar. Këtu janë arsyet kryesore që operatorët e lojërave online zgjedhin TVBet në vend të ofruesve të tjerë të programeve të lojërave të fatit

 • Studiot TVBet përdorin kamerat dhe pajisjet më të fundit HD
 • Objektet janë të orientuara drejt faqeve të lojërave të drejtpërdrejta të gjeneratës së ardhshme
 • Shërbimet TVBet janë të aksesueshme në të gjitha pajisjet, nga kompjuterët desktop e deri te celulari
 • Platformë plotësisht e certifikuar dhe e licencuar që siguron lojëra të drejta dhe të sigurta
 • Tregtarë vendas të trajnuar tërësisht që flasin rrjedhshëm shumë gjuhë
 • Mbi 16 tituj unik, inovativ të lojërave të drejtpërdrejta
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

REEVO vazhdon Run mbresëlënëse 2023 pas nënshkrimit të marrëveshjes me TVBET
2023-09-18

REEVO vazhdon Run mbresëlënëse 2023 pas nënshkrimit të marrëveshjes me TVBET

REEVO, një platformë lider për grumbullimin e përmbajtjes iGaming, ka njoftuar një partneritet krejt të ri me TVBET, një ofrues i njohur i lojërave të drejtpërdrejta B2B. Nëpërmjet këtij partneriteti, përzgjedhja e gjerë e përmbajtjeve të drejtpërdrejta të kazinosë nga TVBET do të jetë e aksesueshme për partnerët e operatorit REEVO përmes zgjidhjeve të jashtëzakonshme të internetit. Aleanca premton të sigurojë një përvojë të përmirësuar të lojërave për lojtarët dhe norma më të larta të mbajtjes së lojtarëve për operatorët iGaming.

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Cila është cilësia e softuerit TVBet?

Që një kompani softuerësh me tregtarë të drejtpërdrejtë të japë më të mirën, duhet të ketë studion e saj. TVBet është një shembull i shkëlqyer i kësaj, duke i lejuar zhvilluesit të eksperimentojnë me produkte moderne të lojërave.

Çfarë lloj produktesh lojërash ofron TVBET?

Kompania fokusohet vetëm në titujt novatorë të lojërave të drejtpërdrejta. Zgjedhjet e njohura përfshijnë Poker, Keno, War Of Elements, Backgammon, Lobby, 1Bet, 5Bet, FruitRace, 7Bet, Lucky6, Wheelbet, Teen Patti, 21Bet dhe Jokerbet. Lojtarët që dëshirojnë të shijojnë klasikët mund të zgjedhin tavolina live blackjack, edhe pse baccarat dhe ruleta live nuk janë të disponueshme.

Cila kazino TVBet ka shërbimin më të mirë?

Platforma më e mirë është ajo që është e licencuar dhe e certifikuar nga rregullatorët kryesorë të industrisë. Ai gjithashtu duhet të ofrojë mënyra të besueshme pagese dhe një përzgjedhje të gjerë të lojërave TVBet. Një listë e kazinove TVBet në këtë platformë i lejon lojtarët të krahasojnë dhe krahasojnë ofertat e tyre.

A i manipulon TVBet lojërat e saj?

Jo. Zhvilluesi pret produktet e tij në kazinotë online të licencuara. Të gjitha lojërat TVBet testohen nga organe të pavarura për të siguruar lojë të ndershme përpara shpërndarjes. E akredituar nga GLI dhe e licencuar nga Curacao Gaming, nuk ka flamuj të kuq apo parregullsi.

Cilët janë hapat e përfshirë në luajtjen e lojërave online TVBet?

Pasi të gjeni kazinonë më të mirë TVBet, duhet të regjistroheni një llogari lojtari dhe të depozitoni para sipas kushteve dhe kushteve. Më pas, ata mund të fillojnë të bastojnë menjëherë në lojërat e tyre të preferuara. Disa site ofrojnë lojëra demo falas.

Cili është çelësi për të fituar në lojërat TVBet?

Një lojë live kazino nuk garanton një fitore. Sidoqoftë, është mirë të zgjidhni një lojë me RTP të lartë dhe të mësoni strategjitë, rregullat dhe veçoritë për të përmirësuar mundësinë për të fituar. Një lojtar i zgjuar kontrollon bankën e tij dhe vë bast vetëm atë që mund të përballojë për të humbur.

Pse TVBet e ka integruar softuerin e saj përmes platformës SoftGamings?

Platforma SoftGamings shkon më shumë për të integruar përmbajtjen e lojërave në softuerin e lojërave të fatit me API pa probleme. Duke bashkëpunuar me ta, TVBet është bërë një shpërndarës i përmbajtjes së SoftGamings. Në këtë mënyrë, platforma gëzon mbikëqyrje nga një ekip ekspertësh i gatshëm për të ndihmuar lojtarët me operacionet e përditshme.

TVBet ka fituar ndonjë çmim?

Shumë çmime i janë dhënë TVBet ndër vite. Më i dalluari ishte Furnizuesi i Kazinove Online i vitit 2020. Në çmimet e Login Casino 2019, marka u emërua Zhvilluesi më i mirë i Vitit. Megjithatë, në vitin 2019, TVBet u nominua për Yllin në Ngritje në Inovacionin e Kazinove dhe Zhvilluesi më i mirë i Vitit.