Kazinotë më të mira live me VIVO Gaming 2023

Si një nga ofruesit kryesorë në këtë treg, Vivo Gaming është një opsion i zbatueshëm për çdo lojtar që kërkon të eksplorojë përfitimet e kazinove të drejtpërdrejta në internet. Lojërat e drejtpërdrejta të Vivo Gaming janë konkurruese me shumë prej firmave të tjera në krye të industrisë, me siguri, besueshmëri dhe pajtueshmëri me rregullat.

Lojtarët nga e gjithë bota mund të shijojnë ofertat e Vivo Gaming. Kjo për shkak se organizata ofron produkte që janë të licencuara në shumë juridiksione të ndryshme dhe ofrohen në një sërë gjuhësh. Kjo ka ndihmuar në çimentimin e Vivo Gaming si një ofrues kryesor në tregun global të kazinosë live. Lexoni më shumë për kazinotë më të mira live të Vivo Gaming më poshtë.

Rreth Vivo GamingVivo Gaming StudiosVivo Gaming Live Games
al Country FlagCheckmark

Betwinner

al Country FlagCheckmark
Bonus390 € Me kod bonus CASINORANK
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Në pronësi dhe operim nga Prevailer BV, Betwinner është një platformë moderne dhe tërheqëse e lojërave të fatit e krijuar në vitin 2018. Shtëpia e basteve vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe operon me një licencë Curacao. Kazino ofron tregje bastesh sportive, lojëra kazino, e-sport, kazino live, financa, forex, lojëra, llotari dhe sporte virtuale.

BonusDeri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

20Bet Casino është një kazino live online që u themelua nga një ekip profesionistësh të pasionuar që kishin vetëm një ide në mendje, për të dalë me një produkt që do të sjellë një përvojë më të mirë për bastorët. Për të krijuar një faqe që do të dallojë në turmë, ata kanë kombinuar përzgjedhjen më të gjerë të lojërave të kazinosë dhe tregjeve të basteve me metodat më të sigurta të depozitave.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe

National Casino është një produkt i një grupi lojtarësh të pasionuar dhe me përvojë në internet, dhe për këtë arsye ky është vendi i përsosur i lojërave në internet. Faqja ka një temë të zezë dhe të artë dhe është një kazino live shumë elegant. Më e rëndësishmja, bonusi shfaqet në faqen kryesore dhe e bën më të lehtë për lojtarët të dinë se çfarë mund të pretendojnë dhe të lundrojnë në të gjithë faqen.

BonusMerrni mbi 2000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Një nga të rejat më të mira bitcoin kazinotë është Spin Samurai, e cila hapi dyert në vitin 2020. Kazinoja u ofron lojtarëve një gamë të gjerë opsionesh kumari, metoda të mëdha depozitimi dhe tërheqjeje, si dhe promovime dhe bonuse bujare. Spin Samurai ka një licencë Antillephone NV (nr. 8048/JAZ2020-013) dhe u përmbahet rreptësisht rregullave dhe rregulloreve të përgjegjshme të lojërave të fatit.

  Bonus€300/1BTC
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Pranon kriptomonedhën
  • Shumë gjuhë
  • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Pranon kriptomonedhën
  • Shumë gjuhë
  • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

  Një nga kazinotë më të mira të bitcoin sot është Bao Casino, një sipërmarrje e drejtuar nga Dama NV E themeluar në vitin 2019, kazinoja është e licencuar në Curacao ku mban një licencë Antillephone NV (8048/JAZ2020-013). Bao Casino krenohet me një përzgjedhje mbresëlënëse lojërash, banka fleksibël, mbështetje të shkëlqyer ndaj klientit dhe shumë bonuset e kazinosë në internet.

  BonusBonus deri në 750%.
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   BondiBet është një kazino live e besuar në internet që u krijua në 2018. Edhe pse është një kazino online relativisht e re, operatorët e kazinove kanë një histori të gjatë në biznesin e lojërave të fatit, prandaj kjo kazino online ka arritur shpejt të krijojë një emër për veten dhe të krijojë një reputacion të fortë .

   BonusDeri në 500 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino shumëgjuhëshe
   • Shërbim i mirë ndaj klientit
   • Miqësore për celularin
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino shumëgjuhëshe
   • Shërbim i mirë ndaj klientit
   • Miqësore për celularin

   Unique Casino është një kazino e njohur live që u shërben kanadezëve, zelandezëve të rinj, irlandezëve dhe afrikano-jugorëve. Ka qenë në industrinë e iGaming që nga viti 2016 dhe ka një licencë për eGaming nga qeveria e Curacao. Si adhurues të kazinove të drejtpërdrejta, cilësia e lojërave live të disponueshme do të jetë një faktor vendimtar kur zgjidhni një kazino në internet. Në Unique Live Casino, nuk do të zhgënjeheni. Kazino Unique ka fituar ngadalë por në mënyrë të qëndrueshme popullaritet në mesin e kumarxhinjve. Është e sigurt të supozohet se operatori po përpiqet të vërtetojë pohimin e madh që emri i tij simbolizon, dhe kjo mund të mblidhet nga opsionet e ndryshme të lojërave të kazinosë. Klientët e "Unique Casino" me siguri do të kalojnë një kohë të mirë nëse vizitojnë seksionin e dedikuar për lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë. Për shkak të mënyrave të shumta të pagesës që mbështet Kazino Unique, bërja e depozitave dhe tërheqjeve është gjithashtu e lehtë.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
   • Bonuse bujare
   • Miqësore për celularin
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
   • Bonuse bujare
   • Miqësore për celularin

   Paleta e ngjyrave të VegasPlus Live Casino, e cila është kryesisht blu e errët me thekse rozë, i bën thirrje dikujt të marrë pjesë në aksion në sfondin magjepsës të dritave të vetë Las Vegasit. Faqja e internetit përfshin një faqe kryesore me ngarkim të shpejtë që i bën të gjitha informacionet më të rëndësishme të aksesueshme menjëherë me vetëm një klik të një butoni, duke e bërë atë tepër miqësore për përdoruesit.

   BonusDeri në 400 $/€ ose 5 BTC
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Politikë transparente
   • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
   • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Politikë transparente
   • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
   • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat

   E filluar në vitin 2020, LevelUp Casino është ndër hyrjet e reja në industrinë e kazinove në internet. Sipërmarrja është në pronësi dhe drejtuar nga operatori i njohur i kazinosë, Dama NV, i cili rregullohet dhe licencohet në zonën e Curacao. Kazinotë e saj simotra përfshijnë BetChain Casino, GetSlots Kazino, Kazino Winz.io dhe Kazino Bitkingz.

   Bonus200% bonus
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Depozita minimale 2 dollarë
   • Fitoni çmime si vegla
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Depozita minimale 2 dollarë
   • Fitoni çmime si vegla

   E filluar në vitin 2019, Slottica është ndër kazinotë në internet të drejtuara nga Atlantic Management BV, i njëjti operator pas kazinove si Lucky Bird Casino, All Right Casino, dhe Kazino Spinamba. Slottica Casino është i licencuar dhe i rregulluar në juridiksionin e Curacao, ku ka një licencë CIL Master Gaming (5536/JAZ).

   BonusDeri në 1000 €
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Tërheqje pa baste!
   • Lojëra me koleksion të madh
   • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Tërheqje pa baste!
   • Lojëra me koleksion të madh
   • Shërbimi ndaj Klientit 24/7

   Viggoslots është një kazino e re në treg me një pamje moderne që e çon konceptin e kazinosë në një nivel krejtësisht të ri. Ekipi që qëndron pas kësaj kazinoje kishte një ëndërr për një kazino moderne që fokusohet vetëm në argëtim dhe gëzim dhe një dëshirë për gamën më të madhe të lojërave dhe pagesat më të mira. Lojtarët mund të gjejnë koleksionin më të madh të lojërave dhe kazinoja po shton vazhdimisht tituj të rinj.

   BonusDeri në 3000 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
   • Sportet virtuale të disponueshme
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
   • Sportet virtuale të disponueshme

   E themeluar në vitin 2019, Spinamba Casino është një nga markat e kazinove në internet me rritje më të shpejtë. Faqja e lojërave të fatit me një temë Karaibe është në pronësi dhe operuar nga Atlantic Management BV Ky operator ka një licencë Master Curaçao Interactive Licensing (CIL). Është interesante se Spinamba është një kazino që ofron gjithashtu mundësi tregu bastesh sportive.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Oferta Bujare Bonus
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Depozitë dhe tërheqje e shpejtë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Oferta Bujare Bonus
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Depozitë dhe tërheqje e shpejtë

   Marka e re Casino Empire drejtohet nën një licencë Curacao dhe është në pronësi të Geomatic Marketing NV

   BonusDeri në 1000 € / 0,02 BTC + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kriptovalutat
   • Mbështetje e kujdesshme
   • Shpërblime të mëdha
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kriptovalutat
   • Mbështetje e kujdesshme
   • Shpërblime të mëdha

   Në pronësi dhe operuar nga Direx NV dhe Direx Ltd., Wild Tornado është një kazino online që ka bërë bujë në industrinë e lojërave të fatit në internet që nga viti 2017.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Mbështetje 24/7
   • Bonuse bujare
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Mbështetje 24/7
   • Bonuse bujare

   Sajti fantastik i lojërave Ocean Breeze Live Casino bëri debutimin e tij në vitin 2020. Siç tregon emri i tij, Ocean Breeze Casino është një platformë kumari në internet që ka një atmosferë mikpritëse dhe të shkujdesur. Imagjinoni Las Vegasin gjatë natës, por me detin në vend të dunave.

   Shfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Rreth Vivo Gaming

   Rreth Vivo Gaming

   Vivo Gaming u themelua në vitin 2005 dhe ka kaluar një dekadë e gjysmë të fundit duke krijuar zgjidhje softuerike lider në industri për klientët. Tani, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë së Vivo Gaming janë të disponueshme në 26 gjuhë të ndryshme globale dhe operohen nga studiot në një sërë vendndodhjesh ndërkombëtare. Vetë kompania e ka selinë në SHBA. Vivo ka përjetuar rritje të vazhdueshme gjatë periudhës së ekzistencës së saj. Që nga viti 2018, ajo është shumë e përfshirë në krijimin e sistemeve të shitjeve të drejtpërdrejta, dhe platformave që synojnë të ndihmojnë kazinotë me bazë tokësore që të marrin përvojën e largët tek lojtarët.

   Karakteristikat unike të Vivo Gaming

   Lojtarët kërkojnë shumë gjëra të ndryshme kur kërkojnë kazino live online. Ata duan të gjejnë një larmi lojrash tërheqëse dhe kanë nevojë për një përvojë të shkëlqyer përdoruesi kur luajnë në internet. Por çfarë ndodh me veçoritë unike?

   Shqyrtimet e Vivo Gaming kanë qenë pozitive kur bëhet fjalë për këto veçori unike, dhe rishikuesit kanë shkruar me zjarr për avantazhet që këto ofrojnë për lojtarët. Le të hedhim një vështrim në disa nga këto veçori të Vivo Gaming.

   Studiot e lojërave Vivo

   Vivo Gaming ofron shërbime të pritjes në studio për ofruesit e lojërave të kazinove live. Ky është një veçori e rëndësishme, pasi çon në një larmi studiosh të ndryshme – të gjitha të mbështetura nga programi Vivo Gaming – që lojtarët të shijojnë lojërat e kazinosë Vivo Gamings. Ai gjithashtu përmirëson opsionet e hapura për ofruesit e lojërave kur ata punojnë me Vivo.

   Platforma e grumbullimit Vivo

   Vivo ofron një platformë grumbullimi për lojtarët, duke bashkuar një mori opsionesh të ndryshme lojrash dhe duke i vënë ato në majë të gishtave të lojtarëve. Këto përfshijnë lojëra slot, lojëra tavoline dhe sporte virtuale nga ofruesit e palëve të treta, duke shtuar diversitetin e pasur të portofolit ekzistues të kazinove live online të Vivo Gaming.

   Opsionet e bisedës së drejtpërdrejtë për lojtarët

   Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë kanë për qëllim të ofrojnë një pjesë të madhe të lojës me ritme të shpejta dhe interaktive që lojtarët mund të presin të gjejnë në një mjedis fizik. Vivo Gaming e njeh këtë, kjo është arsyeja pse ata ofrojnë opsione të bisedës live për lojtarët e tyre. Lojtarët përdorin mjetin e bisedës së drejtpërdrejtë për të komunikuar me tregtarët, duke i sjellë ata pak më afër veprimit. Ndërsa tregtarët nuk mund t'i shohin lojtarët, kjo veçori shtesë ndihmon në lehtësimin e komunikimit midis luajtësit dhe studios.

   Vivo VLB

   Vivo VLB është pjesë e opsionit të softuerit Vivo Gaming. Kjo veçori lejon që lojërat e kazinove të drejtpërdrejta të transmetohen drejtpërdrejt nga dyshemetë e kazinove fizike në të gjithë botën. Duke vepruar kështu, Vivo Gaming jo vetëm që u ofron lojtarëve të tyre një mundësi për të përjetuar dyshemenë e kazinosë nga komoditeti i shtëpive të tyre ose nga pajisjet e tyre – ata po ndihmojnë gjithashtu kazinotë fizike të lidhen me hapësirën e lojërave të drejtpërdrejta në internet.

   Mbështetje shumëgjuhëshe

   Vivo Gaming ofron produktet e saj në 26 gjuhë të ndryshme, duke e bërë më të lehtë për lojtarët nga e gjithë bota të gjejnë lojëra që mund të shijojnë. Për më tepër, lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve të Vivo Gaming ofrohen nga tregtarë shumëgjuhësh të cilët flasin rrjedhshëm shumë nga këto gjuhë, duke rritur më tej ndjenjën globale të produkteve të markës.

   Rreth Vivo Gaming
   Vivo Gaming Studios

   Vivo Gaming Studios

   Vivo Gaming ofron transmetim të drejtpërdrejtë të lojërave të kazinosë nga një numër i ndryshëm vendndodhjet e studiove. Kjo perfshin:

   • Studiot bullgare në Evropën Lindore, të organizuara nga Sun Macau Bulgaria
   • Studiot uruguaiane që shërbejnë në Amerikën Latine, të organizuara nga Latam Studio
   • Studiot në rajonin e Azisë Paqësorit, duke përfshirë ato në Filipine
   • Studiot në Euroazi, duke përfshirë studiot në Gjeorgji në rajonin e Kaucus

   Përveç shërbimit të tij të transmetimit live në studio, Vivo Gaming ofron gjithashtu lidhje të drejtpërdrejta me katet fizike të kazinove në të gjithë botën. Disa lojtarë e preferojnë këtë, pasi i bën të ndihen sikur janë më afër aksionit. Lojtarët e tjerë mund të preferojnë paqen dhe qetësinë relative të studios live.

   Vivo Gaming ofron transmetim të kazinosë në jetën reale nga:

   • Kazino Portomaso në Portomaso, Maltë
   • Kazino Oracle në Gjirin e St Paul, Maltë
   • The Princess Casino në Ramada Plaza Gjevgjeli, Maqedonia e Veriut

   Studiot po mbështesin zhvillimin e Vivo Gaming

   Shërbimet e transmetimit të kazinove të tregtarëve të drejtpërdrejtë të Vivo Gaming janë dëshmuar të njohura në mesin e lojtarëve, falë një sërë veçorish të ndryshme. Për shembull, mjetet e bisedës së drejtpërdrejtë i lejojnë lojtarët të komunikojnë me tregtarët në një mënyrë efektive nëpërmjet një lidhjeje dixhitale, duke e bërë më të lehtë për lojtarët të ndiejnë se janë pjesë e aksionit.

   Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë të Vivo Gaming ofrohen gjithashtu në një sërë gjuhësh të ndryshme nga vendet e listuara më sipër. Kjo zgjeron më tej pamjen globale të markës, që do të thotë se lojtarët nga vende të ndryshme mund të lundrojnë ndërfaqet në një numër gjuhësh. Vetë tregtarët e kazinove të drejtpërdrejta flasin rrjedhshëm edhe disa gjuhë globale, duke përfshirë anglisht, spanjisht, portugalisht, turqisht dhe kinezisht.

   Vivo Gaming Studios
   Vivo Gaming Live Games

   Vivo Gaming Live Games

   Suksesi i Vivo Gaming është ndërtuar mbi të lojëra të drejtpërdrejta në kazino gamën e produkteve. Këto pjesë softuerësh janë krijuar për t'ua bërë jetën më të lehtë ofruesve të lojërave pasi ata kërkojnë të zhvillojnë bazën e tyre të klientëve, duke ofruar gjithashtu përvojën më të mirë të mundshme për vetë lojtarët.

   Hidhini një sy disa prej lojërave të drejtpërdrejta të Vivo Gamings:

   Vivo Gaming Live Blackjack

   Vivo Gaming ofron shumë blackjack live opsionet në listën e tij të softuerit të lojërave të kazinosë live. Këto produkte vazhdojnë të jenë disa nga ofertat më të njohura të Vivo Gaming.

   Vivo Gaming Live Baccarat

   Baccarat live priret të jetë popullor në mesin e klientëve të lojërave, dhe Vivo Gaming e njeh këtë. Ata ofrojnë një nga pjesët kryesore të tregut të softuerit të lojërave të lojërave baccarat, duke mbështetur klientët e tyre me një përvojë tërheqëse.

   Vivo Gaming Live Roulette

   Ruletë e drejtpërdrejtë është një preferuar shumëvjeçare në të gjitha llojet e kazinove - nga lojërat me bazë tokësore deri tek lojërat e drejtpërdrejta me tregtarë në internet. Vivo Gaming ofron opsione të shumta për lojtarët e ruletit, duke përfshirë ruletën tradicionale të tregtarëve të drejtpërdrejtë, si dhe transmetime të drejtpërdrejta në tavolinat e ruletës automatike.

   Vivo Gaming Live Games

   Të rejat e fundit

   Vivo Gaming merr çmimin e Furnizuesit të Kazinosë Live EGR 2022
   2022-10-18

   Vivo Gaming merr çmimin e Furnizuesit të Kazinosë Live EGR 2022

   2022 është viti për të luajtur në një kazino live në Vivo Gaming. Përveç sigurimit të licencave në juridiksione kritike dhe lançimit të lojërave të suksesshme, Vivo Gaming u emërua Furnizuesi më i mirë i Kazinosë Live në EGR Awards. Kjo shënon një arritje të rëndësishme, duke marrë parasysh konkurrencën e mprehtë në industrinë e kazinosë live. Vivo Gaming duhej të shmangte konkurrencën nga ofruesit e tjerë të softuerit të kazinosë live si Evolution Gaming, Ezugi dhe Pragmatic Play.

   Vivo Gaming hyn në tregun e lakmuar të rregulluar të Ishullit të Manit
   2022-06-11

   Vivo Gaming hyn në tregun e lakmuar të rregulluar të Ishullit të Manit

   Në këtë industri shumë konkurruese të iGaming, është gjithmonë një nxitje e madhe kur një zhvillues i lojërave të kazinosë live merr miratimin për të hyrë në një treg të ri. Dhe madje bëhet më mirë nëse ai treg është shumë i rregulluar si Ishulli i Manit.

   Zhvilluesit kryesorë të softuerit të kazinove të drejtpërdrejta të orientuara drejt celularit 2021
   2021-09-02

   Zhvilluesit kryesorë të softuerit të kazinove të drejtpërdrejta të orientuara drejt celularit 2021

   Zgjedhja e drejtë për zhvilluesi më i mirë i softuerit të kazinosë live tani është më e gjerë se kurrë. Sot, kazinotë më të mira të drejtpërdrejta në internet u ofrojnë lojtarëve qindra lojëra si nga furnizuesit e softuerit të themeluar ashtu edhe nga ata të rinj.

   Vivo Gaming dhe 7Mojos janë partnerë
   2021-01-15

   Vivo Gaming dhe 7Mojos janë partnerë

   Vivo Gaming ju pershendes me shume lumturi, 7 Mojos si anëtar i tyre i ri. Ajo që bën 7Mojos është krijimi i zgjidhjeve argëtuese të gjeneratës së ardhshme, ndërkohë që ato ofrojnë gjithashtu një portofol të mahnitshëm të lojërave të kazinosë, që mund të integrohen plotësisht në çdo platformë dhe uebsajt që tashmë ekziston ose është krijuar tashmë. 7Mojos janë të licencuar nga MGA dhe gjithashtu shteti i Bullgarisë i Komisionit të Lojërave të Fatit, gjë që bën pjesë të planit të së ardhmes së Vivo Gaming për të hyrë realisht në këto tregje dhe gjithashtu në mbarë botën. Pra, ky është padyshim një fillim i mirë. Vivo Gaming mund të ofrojë një të pabesueshme Tregtar i drejtpërdrejtë Andar Bahar tavolinë plus blackjack pa kufi, e cila është pjesë e portofolit 7Mojos. Ka edhe 22 lojëra elektronike dhe shumë të tjera në zhvillim.

   NiveliCasinoBonusRating
   1Betwinner390 € Me kod bonus CASINORANK8.91
   220betDeri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas7.78
   3National9.1
   4Spin SamuraiMerrni mbi 2000 €8.19
   5BAO€300/1BTC8.9
   6BondibetBonus deri në 750%.8.2
   7Unique CasinoDeri në 500 dollarë7.2
   8VegasPlus Casino8.53
   9LevelUpDeri në 400 $/€ ose 5 BTC8.47
   10Slottica200% bonus7.56

   FAQ

   Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

   Cilat lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë ofrohen nga Vivo Gaming?

   Vivo Gaming ofron një portofol të gjerë lojërash për lojtarët, duke përfshirë lojërat tradicionale të kazinosë si ruleta, baccarat, craps, blackjack dhe poker. Ka edhe lojëra që kanë origjinën në tregjet aziatike, si Sic Bo dhe Dragon Tiger.

   Cilat janë veçoritë e veçanta të lojërave Vivo live?

   Vivo Gaming ofron disa veçori të ndryshme të veçanta për lojtarët, duke përfshirë programet e besnikërisë dhe bonuset e përdoruesve. Ekzistojnë gjithashtu funksione të bisedës live për të rritur përvojën.

   Cila është loja më e lehtë për t'u luajtur me shitës të drejtpërdrejtë të Vivo Gaming?

   Të gjitha lojërat Vivo Gaming, kazino live janë krijuar për të ofruar një kurbë mësimi miqësore dhe përvojë miqësore për përdoruesit për lojtarët e të gjitha niveleve. Sidoqoftë, produkte të tilla si blackjack i kazinosë live dhe ruleta e kazinosë live mbeten më të thjeshtat për lojtarët për t'u marrë.

   Përveç anglishtes, cilat gjuhë të tjera janë të disponueshme për lojërat Vivo Gaming?

   Vivo Gaming ofron produkte me ndërfaqe në një sërë gjuhësh të ndryshme globale, duke ofruar mbështetje për lojtarët nga një shumëllojshmëri e gjerë vendndodhjesh të ndryshme në mbarë botën. Tregtarët e lojërave live të Vivo Gaming flasin rrjedhshëm edhe disa gjuhë të ndryshme, duke e zgjeruar këtë mbështetje. Në total, Vivo Gaming mbështet 26 gjuhë.

   A ka Vivo Gaming ndonjë partneritet me ofrues të tjerë të mëdhenj softuerësh?

   Vivo Gaming ka partneritete me ofrues të tjerë të mëdhenj softuerësh, duke përfshirë disa nga liderët në këtë fushë, duke rritur përvojën që u ofron lojtarëve. Një nga partnerët kryesorë është SA Gaming.

   A ndjek ndonjë rregullore Vivo Gaming?

   Vivo Gaming është një nga ofruesit kryesorë të lojërave në botë dhe është në përputhje me të gjitha rregullat dhe rregulloret në të gjitha juridiksionet e saj të licencuara.

   A mund t'i shohin tregtarët lojtarët?

   Jo, tregtarët e kazinosë live të Vivo Gaming nuk mund t'i shohin lojtarët që përdorin lojërat e tyre. Megjithatë, lojtarët mund të bisedojnë me tregtarët, dhe anasjelltas, nëpërmjet kutisë së bisedës.