Kazinotë më të mira live me WGS Technology (Vegas Technology) 2023

WGS Technology (Wager Gaming), më parë Vegas Technology Casino Software, është një zhvillues i mirënjohur i softuerit të basteve në internet që fuqizon shumë marka kryesore në mbarë botën përpara se të dilte nga industria. WGS Technology filloi si Shanset për lojërat dhe më vonë u riemërua si Teknologjia Vegas ndërsa u përpoq të vendosej midis ofruesve kryesorë të softuerit në kazinotë live. Përsëri, gjatë gjysmës së dytë të vitit 2011, ajo u riemërua si Teknologjia WGS. Ky zhvillues ka bërë hapa të mëdhenj drejt çimentimit të pozitës së tij mes të mëdhenjve të industrisë së kazinove në internet.

Portofoli i kompanisë përfshin lojëra të ndryshme kazino, duke përfshirë opsionet live. Lojërat e tyre janë të orientuara drejt thjeshtësisë dhe lehtësisë së përdorimit për t'u kujdesur për lojtarët e të gjitha niveleve. WGS Technology punon ngushtë me disa kazino të zakonshme në internet, kështu që qasja në koleksionin e tyre të gjerë të lojërave është e lehtë. Lojërat e tyre të kazinosë në internet janë të disponueshme në modalitetin e luajtjes së menjëhershme të bazuar në flash dhe versione të shkarkueshme.

Rreth teknologjisë WGSKarakteristikat unike të teknologjisë WGS
Rreth teknologjisë WGS

Rreth teknologjisë WGS

WGS Technology bazohet aktualisht në Friars Hill Road në St. Johns, Antigua dhe Barbuda. Është e specializuar në zhvillimin e lojërave me lojëra elektronike, me një portofol prej mbi 160 lojërash, një numër që vazhdon të rritet çdo vit. Të zhvilluesi i softuerit nuk ka zbuluar detaje specifike të licencimit në asnjë nga platformat e tyre, por është miratuar dhe autorizuar nga Lojëra të ndershme të certifikuara, siç tregohet nga vula në faqen e tyre të internetit. Shumica e kazinotë më të mira live ofrojnë lojëra WGS Technology, që do të thotë se ato janë të licencuara dhe të ligjshme.

Rreth teknologjisë WGS
Karakteristikat unike të teknologjisë WGS

Karakteristikat unike të teknologjisë WGS

  • Loja Shumëllojshmëri

WGS Technology ka një koleksion të gjerë të lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, duke përfshirë disa variacione të ruletit, blackjack, video poker, keno dhe lojëra elektronike. Lojërat janë të lehta për t'u luajtur dhe nuk kanë veçoritë më komplekse si ato nga zhvilluesit konkurrues. Kjo i bën ata një zgjedhje të preferuar për lojtarët e rinj dhe të papërvojë të cilët janë më të interesuar të kuptojnë dhe shijojnë lojërat. Për më tepër, tarifat tërheqëse RTP të lojës ndihmojnë në tërheqjen dhe mbajtjen e lojtarëve edhe me përvojë.

  • Turne

Për të kompensuar përvojën e përdoruesit të komprometuar nga natyra e thjeshtuar e lojërave WGS Technology, kompania zakonisht organizon disa turne çdo muaj. Turnetë zakonisht paraqesin edhe lojëra të drejtpërdrejta. Ato janë krijuar për të përmirësuar përvojën e përgjithshme të lojtarëve, pasi ata fokusohen më shumë në performancat e tyre sesa në detajet e thella të secilës lojë. Diçka për t'u theksuar është se shumica e turneve të teknologjisë WGS zakonisht kërkojnë blerje.

  • Siguria

WGS Technology përdor disa masa dhe protokolle sigurie kryesore në industri. Për shembull, transaksionet financiare mbrohen nga sistemi i enkriptimit 128-bit me teknologjinë e shtresave të sigurta të prizës. Kompania gjithashtu ka politika të privatësisë që garantojnë klientët dhe lojtarët që informacioni i mbledhur nuk do të ndahet me palët e treta.

  • Analiza e të dhënave

WGS Technology ka sisteme monitorimi dhe analize të të dhënave, të cilat i përdorin për t'u ofruar klientëve informacione të dobishme në lidhje me aktivitetet e lojërave të fatit të lojtarëve. Të dhënat gjithashtu mund të referohen me bazat e të dhënave të mëdha të kompanisë për analiza më efektive. Klientët mund t'i qasen të dhënave në kohë reale.

  • Teknologji e certifikuar e rastësishme WGS

WGS Technology ofron auditime të palëve të treta në orare të paplanifikuara për të siguruar lojtarët që lojërat e tyre funksionojnë në programe vërtet të rastësishme. Gjuajtësit kanë sigurinë se askush nuk mund të ndërhyjë me rezultatin e lojërave. Në të vërtetë, testet e fundit të kryera nga Technical Systems Testing (TST), një firmë matematike e njohur ndërkombëtarisht, pohuan se lojërat e WGS ishin të sigurta dhe të sigurta.

  • Bonuset e teknologjisë WGS

Sistemi i arkëtarit WGS Technology mund të përpunojë shumicën e promovimeve të bonusit pa pasur nevojë për një përfaqësues mbështetës. Ky është veçanërisht rasti për bonuset tipike të ndeshjeve.

Karakteristikat unike të teknologjisë WGS