Quinnbet Live Casino Rishikoni

Age Limit
Quinnbet
Quinnbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (4)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi javor
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
Baccarat
Baste online
Bileta gërvishtëse
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (7)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Paund sterlina
ShtetetShtetet (2)
SoftwareSoftware (10)
1x2GamingAG software
Big Time Gaming
Elk Studios
Inspired
MicrogamingNetEnt
Nyx Interactive
Pragmatic PlaySG Gaming

Quinnbet

Që nga viti 2018, QuinnBet Live Casino është në industrinë e lojërave të fatit. Lojtarët nga e gjithë bota mund ta përdorin këtë faqe interneti për të vendosur baste në sporte dhe për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Për më tepër, seksioni i kazinosë live përmban një përzgjedhje të madhe të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, duke përfshirë lojëra elektronike në internet dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, nga ofruesit e nivelit të lartë.

Ajo që e bën këtë kazino edhe më tërheqëse janë ofertat e shumta të bonusit dhe promovimet në dispozicion për të ndihmuar lojtarët të rrisin paratë e gatshme. Dikush mund t'i besojë QuinnBet Kazinosë me informacionin personal dhe paratë, sepse ai mbrohet nga teknologjia e fundit e sigurisë.

Pse Plat në Live Casino

Akreditimi i Komisionit të Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar është një vend fantastik për të filluar. UKGC nuk do të pranojë faqet e mashtrimit ose ata që nuk mund të demonstrojnë se shqetësimi i tyre kryesor është siguria e lojtarëve të tyre.

Në internet, të gjithë kërkojnë mbrojtje dhe siguri. QuinnBet Casino live vazhdimisht tejkalon konkurrencën kur bëhet fjalë për mbrojtjen e informacionit dhe fondeve personale të lojtarëve. Komisioni i lojërave të fatit në MB i ka dhënë FSB Technology (UK) Ltd një licencë (numri i licencës: 022201). Faqja e internetit e QuinnBet ka nivelin më të lartë të sigurisë dhe përditësohet rregullisht. Kjo siguron që detajet e llogarisë, fjalëkalimet dhe të dhënat financiare të jenë gjithmonë të sigurta.

About

QuinnBet Live Casino e krijuar në 2018 është një festë e pafund. QuinnBet ka një komponent të mirë të kazinosë live me disa duzina lojëra të tilla si blackjack live, ruletë live, etj.

Nga siguria dhe komoditeti i shtëpisë tuaj, përjetoni më të mirën që kanë për të ofruar tregtarët e drejtpërdrejtë. Përndryshe, aplikacioni celular ose versioni mund të përdoret për të hyrë në studiot virtuale pavarësisht vendndodhjes. Çfarëdo opsioni të zgjidhet, një gjë është e sigurt: lojtarët do të përjetojnë emocione emocionuese në çdo kohë me këtë kazino live.

Games

Është emocionuese dhe argëtuese Këto fjalë përshkruajnë me saktësi seksionin e kazinosë live të QuinnBet. Lista e lojërave të disponueshme këtu është e pafundme. Lojtarët kanë mundësinë të provojnë sa më shumë lojëra që dëshirojnë. Sigurisht, së pari duhet të hyjnë në llogarinë e tyre. Hapat e tillë demonstrojnë përkushtimin e QuinnBet për lojëra të sigurta në të gjithë linjën e saj të produkteve. Lojëra

Ruletë e drejtpërdrejtë

Shumica lojëra të njohura me ruletë në këtë kazino janë:

 • Ruletë Dragonara
 • Auto Ruletë
 • Ruletë Amerikane

 

Blackjack live

Atje jane variante të shumta të lojërave blackjack në këtë seksion. Disa nga lojërat më të njohura janë:

 • Blackjack Infinity
 • Blackjack Silver 6
 • Partia Blackjack
 • Ndriçimi i Blackjack

Poker Live

Në këtë kategori, lojërat më emocionuese janë:

 • SideBet City
 • Kazino Holdem
 • Super Andar Bahar
 • Pokeri i Karaibeve

Bonuses

Bonuset dhe promovimet janë shumë të rëndësishme për të tërhequr lojtarët drejt çdo kazinoje online ose live. Ndërsa lojtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë nuk marrin një bonus të veçantë mirëseardhjeje, ata ende mund të përfitojnë nga paketa standarde e mirëseardhjes së kazinosë.

Depozita e parë do të dyfishohet deri në 100 €.

Për të marrë fondet e bonusit, gjithçka që kërkohet është të zgjedhni ndërsa bëni depozitën duke zgjedhur Pretendoni pasi fondet të jenë shtuar në llogarinë e lojtarit.

Languages

Luajtja në internet është e mundur për lojtarët anembanë globit. Shumica e kazinove online ofrojnë përmbajtje uebsajti në shumë gjuhë për të arritur më shumë nga klientët. Kazino live QuinnBet është disi me fat në këtë çështje dhe mbështet vetëm një gjuhë. Si QuinnBet, kazino live është kazino me bazë në Mbretërinë e Bashkuar, kështu që gjuha e mbështetur është:

 • anglisht

Monedhat

Shumica e njerëzve nga e gjithë bota mund të krijojnë një llogari në QuinnBet Live Casino dhe të bëjnë depozita dhe tërheqje. Euro është monedha kryesore e kazinosë në QuinnBet, megjithatë lojtarët mund të bastojnë edhe në monedha të tjera në QuinnBet, si p.sh

 • paund britanik
 • euro

Nëse vendi përdor një monedhë të ndryshme, ata mund të luajnë ende në QuinnBet Live Casino; megjithatë, të gjitha transaksionet do të konvertohen dhe llogariten në një nga monedhat e listuara më sipër.

Software

QuinnBet ofron një gamë të madhe lojërash kazino live! Këto lojëra janë krijuar nga furnizuesit kryesorë të softuerëve në botë, duke siguruar që lojtarët të luajnë lojërat më tërheqëse bashkëkohore dhe të dizajnuara në mënyrë tërheqëse të disponueshme. Të ofruesit e softuerit për lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë në QuinnBet Live Casino janë: 

 • Evolution Gaming
 • NetEnt

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë transmetohen në video me definicion të lartë. Vetëm mbani në mend se sa më e shpejtë të jetë lidhja me internetin, aq më e mirë do të jetë përvoja e lojës.

Support

Quinnbet ofron bisedë të drejtpërdrejtë, email dhe një faqe FAQ për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve të saj ekzistues dhe potencialë të rinj. Biseda e tij e drejtpërdrejtë tani është e pajisur me personel midis orës 8:30 dhe 23:00 GMT, dhe qendra e saj e mbështetjes është e hapur 24 orë në ditë për t'iu përgjigjur pyetjeve me email. 

Ata nuk kanë një numër telefoni Quinnbet për ndihmë telefonike në këtë moment, duke preferuar të inkorporojnë disa media sociale si një mënyrë për të ofruar mbështetje shtesë nëse bastorët kanë nevojë për të.