Rapid Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
Rapid Casino
Rapid Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rapid Casino

Nëse dikush dëshiron të luajë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, Kazino Rapid Live është një zgjedhje fantastike. Një faqe e kazinosë live e dizajnuar mjaft mirë e bën të thjeshtë shikimin përreth dhe zgjedhjen e tabelës së tyre të zgjedhur. Furnizuesit kryesorë krijojnë lojëra kazino live.

Paraqitja e kazinosë është e përshtatshme për përdoruesit, e hijshme dhe moderne me estetikë të shkëlqyer dhe navigim të lehtë. Zëri dhe imazhet e markës referojnë temën, duke i lejuar ata të luajnë lojërat në një mjedis emocionues.

Pse të luani në Kazino Rapid Live

Platforma e kazinosë e licencuar nga MGA është projektuar mbi një bazë solide që përdor protokollet e fundit të sigurisë. Informacioni dhe paratë mbrohen mirë nga enkriptimi i pathyeshëm dhe një mur zjarri i pathyeshëm. Përveç kësaj, kazinoja nuk do t'ua zbulojë kurrë informacionin e lojtarëve palëve të jashtme.

Vetëm furnizuesit më të njohur të lojërave janë të punësuar nga Rapid Casino. Për lojën e ndershme, të gjitha studiot e lojërave janë akredituar dhe kontrolluar.

Përdoruesit mund të vendosin kufizime të llogarisë në kazinonë plotësisht të dedikuar për të promovuar praktikat e përgjegjshme të lojërave.

About

Rapid Casino është një faqe lojrash me shumë emocione dhe një histori unike perëndimore si temë. Një kazino e re në internet e quajtur kazinoja e shpejtë live u prezantua në vitin 2021.

BP Group, një biznes i mbështetur nga një grup specialistësh të lojërave entuziastë dhe me përvojë të dedikuar për të ofruar një faqe lojrash miqësore për lojtarët, zotëron dhe drejton Rapid Casino. Operatori ka marrë edhe certifikimin nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, një nga agjencitë rregullatore më të njohura në këtë sektor.

Edhe pse zakonisht nuk është ide e mirë të flasim për estetikën, duhet të pranojmë se edicionet e kazinove për desktop dhe celularë të kësaj kazinoje live janë thjesht të bukura. Për më tepër, lojtarët mund të parashikojnë të shijojnë lojëra të krijuara nga një sërë krijuesish.

Games

Lojtarët e kazinosë do të jenë të kënaqur të mësojnë se Rapid Casino ka një kazino të besueshme live. Shumë tavolina live blackjack, ruletë dhe baccarat janë të disponueshme për lojtarët për t'u shijuar.

Zgjedhja e lojërave në faqen e internetit është fantastike nëse dikush preferon të qëndrojë me lojërat e njohura dhe të adhuruara të kazinosë. Duke thënë këtë, lojtarët mund të shikojnë gjithashtu një sërë shfaqjesh tërheqëse lojërash dhe versione emocionuese.

Disa nga lojërat e njohura të tregtarëve të drejtpërdrejtë janë:

 • Mega Rrota
 • Mega Roulette
 • Mega Sic Bo
 • ONE Blackjack

Bonuses

Promovimet janë ato që i tërheqin lojtarët të zgjedhin një kazino në internet për të shpenzuar një pjesë të kohës së tyre të vlefshme. Të gjithë lojtarët e rinj me siguri janë të interesuar për bonuset e mirëseardhjes, përfitimet e tyre dhe nëse një kazino specifike i ofron ato apo jo.

Fatkeqësisht, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë të Rapid Live Casino nuk kualifikohen për asnjë nxitje ose promovim. Ne parashikojmë që ata përfundimisht ta japin këtë opsion.

Payments

Bërja e depozitave dhe tërheqjeve janë pa stres në Rapid Casino. Kazinoja ofron një përzgjedhje të mirë të opsioneve financiare dhe një proces të drejtpërdrejtë dhe efikas pagese. Këto mënyra pagese përfshijnë:

 • Skrill
 • Neteller
 • ecoPayz
 • Me besim
 • Viza

Çdo depozitë ose tërheqje që dikush bën i nënshtrohet një tarife prej 1 euro nga operatori i kazinosë. Për më tepër, të gjitha transaksionet mbrohen nga teknologjia më e fundit e kriptimit SSL. Afatet kohore të tërheqjes janë përgjithësisht brenda normës, me transaksionet e portofolit elektronik që zgjasin më pak se dy ditë dhe kartat bankare kërkojnë deri në pesë ditë pune.

Monedhat

Një nga aspektet më emocionuese të çdo kazinoje live në internet është disponueshmëria e monedhave të shumta për lojtarët e huaj. Lojtarët nga vendet e afërta duhet të jenë në gjendje të zgjedhin monedhën e tyre për transfertat financiare. Kazino Rapid live pranon monedhat e mëposhtme:

 • euro
 • Zloty polake
 • Krona Norvegjeze
 • dollarë amerikanë
 • Dollarë kanadezë

Languages

Kur një kazino në internet ka një bazë të gjerë lojtarësh, duhet të marrë parasysh përdoruesit shumëgjuhësh. Për të qëndruar aktual, kazinoja e shpejtë përmban një faqe interneti shumëgjuhëshe. Kazinoja në internet Rapid kujdeset për audiencën e saj të synuar duke ofruar gjuhë të njohura. Përdorni një nga opsionet e mëposhtme:

 • anglisht 
 • gjermanisht
 • norvegjeze
 • frëngjisht
 • finlandez

Software

Lobi i lojrave krijohet gjithmonë nga furnizuesit e softuerit në bord. Çdo kazino konkurruese shpesh do të kërkojë zhvillues të nivelit të lartë të lojërave në industri. Kazinoja e shpejtë në internet nuk bën përjashtim. 

Në kategorinë e kazinosë live, ekziston një gamë e vogël ofruesish softuerësh. Lojërat luhen në një studio të vërtetë kazinoje me tregtarë dhe hostë aktualë që menaxhojnë aksionin, të gjitha këto transmetohen në ekran me definicion të lartë. Ofruesit kryesorë të tregtarëve të lojërave të drejtpërdrejta janë:

 • Lojëra evolucionare
 • Lojë pragmatike

Support

Me mbështetjen 24-orëshe të klientit, Rapid Casino i vendos klientët e saj në rrugën e duhur. Duke përdorur formularin në internet në vend ose opsionin e bisedës live, lojtarët mund të kontaktojnë stafin e shërbimit të klientit.

Agjentët e shërbimit ndaj klientit janë të aftë për produktin e kazinosë dhe u përgjigjen menjëherë pyetjeve me email. Ata kanë mundësinë të shfletojnë faqen e FAQ-ve nëse thjesht kanë një pyetje të përgjithshme.

Pse ia vlen të luhet në Kazino Rapid Live

Që nga fillimi i tij në vitin 2021, Rapid Casino ka grumbulluar një bibliotekë të gjerë lojërash. Adhuruesit e lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë do të gjejnë një përzgjedhje të jashtëzakonshme të publikimeve të reja për të zgjedhur.

Shërbimi ndaj klientit të kazinosë, faqja e internetit për celular dhe licencimi janë të gjitha të shkëlqyera, gjë që është fat. Navigimi i qetë dhe grafika e rregullt e kazinosë janë të gjitha pjesë e përpjekjes së saj për t'u ofruar përdoruesve një përvojë pa stres.

Kazino Rapid është një vend i respektuar për lojëra. Megjithatë, shumë kazino të tjera online ofrojnë të njëjtën përvojë pa asnjë nga mangësitë e tyre. Është një vend i mrekullueshëm për të luajtur.

Total score7.4
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (1)
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
EcoPayz
Interac
Jeton
Klarna
MasterCardMuchBetterNeteller
Revolut
Skrill
Sofort
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (23)
1x2Gaming
4ThePlayer
Big Time Gaming
Boomerang
Booming Games
Elk Studios
Fantasma Games
Felt Gaming
Games Labs
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
ReelPlay
Relax Gaming
Spearhead
Sthlm Gaming