Raptor

Age Limit
Raptor
Raptor is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Raptor

Raptor është një kazino e re kripto-kazino e themeluar në vitin 2021. Është krijuar nga një zog mishngrënës mesatar në të madh që ushqehet me mish. Ajo vjen me një logo që është krijuar për t'i ngjasuar zogut grabitqar. Raptor Casino e ka quajtur veten si një botë misteri dhe intrigash e ndërtuar për guximtarët, të patrembur dhe eksplorues.

Raptor Casino strehon një përzgjedhje të madhe lojërash kazino të kuruara nga ofruesit e lojërave të nivelit të lartë. Shumica e lojërave kanë marrë një ndryshim të shkëlqyeshëm për të bashkuar traditën shekullore me animacione moderne dhe kthesa lozonjare. Faqja e internetit Raptor Casino është optimizuar në mënyrë të përkryer me një dizajn modern me opsione të thjeshta navigimi. Faqja kryesore shfaq shumicën e lojërave dhe veçoritë dhe informacionet bazë. Ky përmbledhje do të nxjerrë në pah veçoritë kryesore të disponueshme në seksionin e kazinosë live Raptor.

Pse të luani në Kazino Raptor

Edhe pse Raptor Casino nuk ka qenë në industri prej vitesh, ai i kupton plotësisht nevojat e lojtarëve. Ai përpiqet të ofrojë përvojën përfundimtare të lojërave përmes një koleksioni mbresëlënës të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë nga disa ofrues të famshëm softuerësh. Këto lojëra priten nga tregtarë të jetës reale dhe luhen në kohë reale. Raptor Casino është optimizuar për të luajtur të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve në pajisje të ndryshme.

Procesi i regjistrimit është i thjeshtë dhe i sigurt. Lojtarët mund të fillojnë të luajnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë live pasi identiteti i tyre të jetë verifikuar sipas politikave të KYC. Raptor Casino mbështet mënyra të shumta pagese dhe të gjitha shërbimet janë të disponueshme në katër gjuhë.

About

Raptor Casino është një kazino kripto-kazino e themeluar në vitin 2021. Është në pronësi dhe operuar tërësisht nga Tekzia BV, anëtare e BlowFish Marketing, e cila zotëron kazinotë Amok, Refuel dhe MountGold. Raptor Casino ofron një koleksion të gjerë të lojërave të kazinosë dhe tavolinave të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos.

Games

Raptor Casino krenohet me një mister dhe intrigues lobi të kazinosë live. Ai strehon një koleksion mbresëlënës të varianteve live të blackjack, ruletë, poker, baccarat, shfaqje lojërash dhe të tjera. Secili lojë live kategoria ka lojë dhe pagesa unike. Lojtarët mund të ndajnë një përvojë emocionuese me krupierët e jetës reale dhe lojtarë të tjerë. Raptor Casino aktualisht strehon 176 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. 

Blackjack live

Blackjack është një lojë popullore tavoline që ka qenë në treg prej vitesh. Është i njohur gjerësisht si Blackjack 21; ai ofron një përvojë të shkëlqyer të lojërave që i lejon lojtarët të eksplorojnë aftësitë dhe fatin e tyre. Rrotulluesit e lartë dhe lojtarët e rregullt kanë diçka në dyqan. Zgjedhjet kryesore përfshijnë: 

 • Blackjack Suite 21
 • Lightning Blackjack
 • Fuqia Blackjack
 • Blackjack i pafund
 • Blackjack Azure

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruletë e drejtpërdrejtë sjell të gjithë veprimin e një tavoline ruleti në kazinotë e Macau direkt në desktopin ose celularin tuaj. Ka një lojë të thjeshtë që nuk kërkon një strategji për të marrë pagesa të konsiderueshme. Thjesht vini bast se ku do të vendoset topi pasi tregtari të rrotullojë timonin. Variantet e disponueshme përfshijnë:

 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Auto Roulette La Partage
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Immersive

Video Poker

Raptor Casino ofron një variant të drejtpërdrejtë të pokerit të tërheqjes me pesë letra. Ai ofron disa nga shanset më të larta midis lojërave të kazinosë live dhe opsioneve të ndryshme të basteve. Mund të eksploroni variante të ndryshme të disponueshme dhe të zgjidhni një që favorizon bilancin e llogarisë tuaj. Lojëra të njohura poker live përfshijnë:

 • Pokeri i Karaibeve
 • Poker me tre letra
 • Ultimate Texas Hold'Em
 • Bonusi i Texas Hold'Em
 • Side Bet City

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Përveç blackjack-ut, ruletit dhe pokerit, kazino Raptor ofron edhe lojëra të tjera të drejtpërdrejta të kazinosë si baccarat, dragon tiger, sic bo dhe shfaqje lojërash. Disa nga këto lojëra nuk janë të njohura, por ato ofrojnë një lojë emocionuese. Ato përfshijnë: 

 • Super Sic Bo
 • Mega Sic Bo
 • Speed Baccarat No Comm
 • Sweet Bonanza Candyland
 • Cash ose Crash

Bonuses

Raptor Casino ofron bonuse dhe promovime emocionuese me kërkesa zero bastesh. Të gjitha ofertat e disponueshme mund t'i gjeni në faqen "Promovimet". Fatkeqësisht, aktualisht, nuk ka bonuse të drejtpërdrejta të kazinosë në Raptor Casino. Përveç kësaj, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonuseve të disponueshme.

Languages

Raptor Casino është një platformë shumëgjuhëshe që u shërben lojtarëve me bazë në vende të ndryshme. Për të favorizuar të gjithë lojtarët, ai mbështet gjuhët që fliten zakonisht midis lojtarëve të tij me një opsion për audiencën ndërkombëtare. Mund të kaloni midis gjuhëve të disponueshme në seksionin e fundeve të faqes së internetit. Gjuhët e mbështetura përfshijnë:

 • frëngjisht
 • anglisht
 • gjermane
 • norvegjeze

Countries

Raptor Casino mbështet dy monedha për momentin. Ai pranon vetëm transaksione të kryera në Euro dhe Krona Norvegjeze. Euro është monedha kryesore e përdorur gjerësisht në rajonin evropian. Shënim: Lojtarët në Norvegji mund të luajnë në Kazino Raptor duke përdorur Kroner Norvegjeze. Monedhat e reja do të përditësohen në seksionin e monedhës nën Taksonomitë sapo të jenë të disponueshme.

Live Casino

Raptor Casino krenohet me një reputacion të fortë të ndërtuar mbi mbështetjen superiore të klientit dhe një atmosferë intriguese lojrash. Ai strehon një koleksion të shkëlqyer të lojërave të kazinosë live të mundësuar nga Pragmatic Play dhe Evolution Gaming, dy studio lojërash me reputacion me lojëra kazino më të mira në treg. Lojtarët janë të lirë të luani në çdo tryezë me tregtarë të drejtpërdrejtë pa kufizim. 

Të gjitha operacionet janë licencuar dhe rregulluar nga Komisioni i Lojërave të Curacao, një agjenci e njohur lojrash. Raptor Casino është i siguruar me kriptimin më të fundit SSL është ankesa PCI. Ai mbështet mënyra të shumta pagese me kufij të lartë të tërheqjes. Ekipi i mbështetjes së klientit është i besueshëm dhe i arritshëm 24/7 përmes bisedës së drejtpërdrejtë, emailit ose telefonit. 

Gjithmonë luani kumar me përgjegjësi.

Software

Raptor Casino nuk mund ta quante veten si një destinacion i ëndrrave të lojërave pa punuar me të ofruesit me reputacion të softuerit. Aktualisht, nuk ofron lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë të brendshëm; prandaj të gjitha lojërat e disponueshme mundësohen nga ofrues të pavarur të lojërave. Në hollin e drejtpërdrejtë të kazinosë Raptor disponohen vetëm lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve të mundësuar nga Pragmatic Play dhe Evolution Gaming. 

Të gjitha lojërat transmetohen nga këto studio lojërash në kohë reale dhe priten nga krupierë të jetës reale. Lojtarët mund të ndërveprojnë me krupierët dhe lojtarët e tjerë duke përdorur veçorinë anësore. Transmetimet vijnë në cilësi të lartë për të krijuar një atmosferë të rehatshme lojrash për të gjithë lojtarët. Studiot e lojërave janë të pajisura me pajisje moderne për të kapur të gjithë veprimin.

Support

Raptor Casino është ndërtuar si një klub i bazuar në lojtarë që u jep përparësi nevojave të tyre. Për ta bërë këtë të mundur, ajo përdor mbështetje superiore ndaj klientit në dispozicion 24/7. Lojtarët mund të arrijnë ekipin mbështetës përmes bisedës live, emailit (support@raptorcasino.com), ose telefonatë. Raptor Casino ofron shërbimet e tij mbështetëse në të katër gjuhët.

Deposits

Raptor Casino ofron shumë opsionet bankare, duke përfshirë bankat e menjëhershme, pagesat me kartë, kuletat elektronike dhe kriptovalutat. Këto opsione do të jenë të disponueshme për ju në varësi të vendit tuaj të banimit. Depozita minimale është 10 €, dhe kufiri maksimal ditor i tërheqjes është vendosur në 10,000 €. Disa nga mënyrat e disponueshme të pagesës përfshijnë:

 • Visa/MasterCard
 • Skrill
 • Shumë më mirë
 • Neteller
 • Transferimi i Shpejtë
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Gjermane austriake
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (41)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Norvegjeze
ShtetetShtetet (4)
Austria
Gjermania
Norvegjia
Zvicra
SoftwareSoftware (269)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
7mojos888 Gaming
AE Casino
AG software
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Aiwin Games
All41 Studios
AllWaySpin
Allbet Gaming
Amatic Industries
Amaya (Chartwell)
Apex Gaming
Apollo Games
AristocratAsia Gaming
Asia Live Tech
Aspect Gaming
Asylum Labs
Atmosfera
August Gaming
Authentic Gaming
BB Games
BF Games
BGAMING
BTGBally
Bally Wulff
Barcrest Games
Belatra
Betconstruct
Betdigital
Betgames
Betixon
Betradar
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Black Pudding Games
Bluberi
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo GamingBulletproof Games
Bwin.Party
CQ9 Gaming
CT Gaming
Caleta
Casino Technology
Cassava
Cayetano Gaming
Chance Interactive
Charismatic Games
Concept Gaming
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
Creative Alchemy
Cryptologic (WagerLogic)
D-Tech
DLV Games
Dragonfish (Random Logic)
Dragoon Soft
DreamGaming
DreamTech
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)Electracade
Elk Studios
Endorphina
Esball Online Casino
Espresso Games
Euro Games TechnologyEvolution Gaming
Evoplay Entertainment
Extreme Live Gaming
Eye Motion
Ezugi
Fantasma Games
Fazi Interactive
Felix Gaming
Felt Gaming
Fils Game
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Fugaso
Future Gaming Solutions
GS
GTS
Gamatron
GameArt
GameBurger Studios
GameScale
GameX Studio
Gamefish
Gameplay Interactive
Games Labs
Games Warehouse
GamesOS/CTXM
Gamevy
Gaming1
Gamomat
Gamshy
Ganapati
Genesis Gaming
Genii
Gold Coin Studios
Golden Hero
Golden Rock Studios
Grand Vision Gaming (GVG)
GreenTubeHabanero
Hacksaw Gaming
Half Pixel Studio
High 5 Games
IGT (WagerWorks)
Igaming2go
IgrosoftInbet Games
Inspired
Iron Dog Studios
JDB168
Jadestone
Join Games
Jumbo Games
Just For The Win
Kalamba Games
Kiron
Kiron Interactive
Leander Games
Leap Gaming
Lightning Box
Live 5 Gaming
Lost World Games
LuckyStreak
Magic Dreams
MahiGaming
Mascot Gaming
Max Win Gaming
MetaGU
Microgaming
Mr. Slotty
Multicommerce Game Studio
Multislot
Mutuel Play
Nazionale Elettronica
Neon Valley Studios
NetEnt
NetGame
Netoplay
NextGen Gaming
Noble Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Novomatic
Nucleus Gaming
Nyx Interactive
OMI Gaming
Octavian Gaming
Odobo
Old Skool Studios
OneTouch Games
Opus Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
PartyGaming
Patagonia Entertainment
PearFiction
Plank Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlayPearls
PlayStar
Playlogic Entertainment
PlaysonPlaytech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Portomaso GamingPragmatic Play
Probability
Pulse 8 Studio
Push GamingQuickfire
Quickspin
RTG
Rabcat
Random LogicReal Time GamingRealistic Games
Red 7 Gaming
Red Rake Gaming
Reel Time Gaming
ReelPlay
Reflex Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
Rival
Ruby Play
SA GamingSABA SportsSG Gaming
SUNFOX Games
SYNOT Game
Scientific Games
Seven Deuce Gaming
Sexy Baccarat
Shuffle Master
Side City Studios
Sigma Games
SimplePlay
SkillOnNet
Skillzzgaming
Slingo
Slot Factory
SmartSoft Gaming
Snowborn Games
SoftSwiss
Spadegaming
Spearhead
Spieldev
Spigo
Spike Games
Spin Play Games
Spinmatic
Spinomenal
Splitrock
Stakelogic
Sthlm Gaming
Storm Gaming
Stormcraft Studios
SuperlottoTV
Swintt
TVBET
TVBET
Tai Shan
ThunderkickThunderspin
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
TopTrend
Topgame
Touchstone Games
Triple Cherry
Triple Edge Studios
Triple Profits Games (TPG)
True Lab
VIVO Gaming
Vela Gaming
Virtual Tech
Visionary iGamingWGS Technology (Vegas Technology)
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
We Are Casino
White Hat Gaming
Wild Streak Gaming
World Match
X Play
XPGXPro Gaming
Xplosive
Yggdrasil GamingZEUS PLAY
ZITRO Games
iSoftBet