Rocketpot Live Casino Rishikoni

Age Limit
Rocketpot
Rocketpot is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet
+ Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
+ Mbi 2600+ lojëra
+ Libri sportiv kripto

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Curacao
Panama Gaming Control Board
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (5)
BitcoinCryptoDogecoin
Ethereum
Litecoin
MonedhatMonedhat (1)
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (200)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea Ekuatoriale
Guinea-Bissau
Haiti
Holanda
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Montserrat
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (40)
Asia Gaming
BGAMING
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fugaso
GameArt
Gamomat
Genii
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Microgaming
Mr. Slotty
OneTouch Games
Oryx Gaming
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming

About

Rocketpot është një Kazino Bitcoin që ka përzgjedhjen më të madhe të Lojërave të Kazinosë Live. Përdorimi i kriptomonedhës si një sistem pagese i lejon lojtarët të ruajnë privatësinë e informacionit dhe aktiviteteve të tyre. Në këtë mënyrë, lojtarët mund të gëzojnë të tyren lojërat e preferuara të kazinosë live pa u shqetësuar për sigurinë e tyre. 

 • Rocketpot ka një koleksion të gjerë lojërash kazino dhe lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kazinoja live krenohet me mbi 3000 tituj video slotesh dhe mbi 300 lojëra tavoline, duke përfshirë tituj të kazinosë live. 
 • Lobi i lojës mbështetet nga ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit më të lartë në treg. Lojtarët mund të bëjnë transaksione dhe të luajnë duke përdorur ose monedhën FIAT ose kriptomonedha si p.sh BTC, ETH, dhe LTC
 • Po rrit gradualisht numrin e alternativave të kriptomonedhave në faqe për të akomoduar më shumë kripto-kumarxhinj.

Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është një email për t'u regjistruar dhe një portofol kripto për të depozituar dhe shijuar platformën argëtuese të Rocketpot Casino.

Sfondi i plotë dhe informacione rreth Rocketpot

Games

Oferta e Rocketpot Casino për lojërat e kazinosë është e pasur dhe e larmishme dhe lojtarët mund të gjejnë pothuajse çdo lojë kazino që luanin në një kazino me bazë tokësore. Të luash në internet mund të jetë pak më ndryshe, por operatorët kanë projektuar zgjidhje të rregullta si Kumari i drejtpërdrejtë për ta bërë përvojën më argëtuese dhe realiste.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në Rocketpot Casino është shumë e thjeshtë dhe gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të drejtohen te "arkëtari" dhe të zgjedhin seksionin "Tërheqja". Ka mënyra të ndryshme pagese që kazino ka shtuar për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët. Pasi lojtarët të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin, ata duhet të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin dhe të konfirmojnë transferimin.

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për të shpërblyer lojtarët e rinj dhe besnikë, dhe Rocketpot Casino po shkëlqen në atë departament. Ka shumë oferta të ndryshme që mund të kërkoni pasi të regjistroheni për një llogari të kazinosë Rocketpot.

Payments

Gjatë viteve të fundit, kriptovalutat janë bërë jashtëzakonisht të njohura në mesin e përdoruesve. Ka shumë përfitime nga përdorimi i kësaj forme monedhe dhe Rocketpot ka parë një trend vazhdimisht në rritje, kështu që u ka mundësuar lojtarëve të tij të depozitojnë dhe tërheqin fonde duke përdorur kriptomonedha.

Account

Krijimi i një llogarie në Rocketpot Casino është një procedurë shumë e thjeshtë. Lojtarët do të duhet të shpenzojnë vetëm disa minuta për t'u regjistruar për një llogari dhe sapo të kenë një të tillë, ata mund të provojnë një nga shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë që kazinoja ofron. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të klikojnë në butonin Join Now dhe të plotësojnë informacionin e nevojshëm. Lojtarët duhet të fusin të dhënat e sakta sepse do të duhet të kalojnë një procedurë verifikimi më vonë.

Languages

Shumica e lojërave të drejtpërdrejta ofrohen në anglisht në shumicën e kazinove në internet. Megjithatë, në Rocketpot Casino, lojtarët mund të hyjnë në faqen e internetit duke përdorur shumë gjuhë. Gjuha nuk është specifike për vendndodhjen; prandaj, lojtarët mund të kalojnë midis gjuhëve të disponueshme në çdo kohë. Gjuhët e disponueshme në Rocketpot Casino përfshijnë: 

 • japoneze
 • Spanjisht
 • anglisht
 • gjermanisht

Countries

Nëse jeni një lojtar që është rezident i një prej vendeve të mëposhtme, atëherë Rocketpot është i kufizuar për ju. Vendet e kufizuara janë: 

 • Australia, Kuba, Shtetet e Bashkuara, territoret e saj dhe Mbretëria e Bashkuar.
 • Evropë: Qipro, Republika Çeke, Lituania, Malta, Holanda, Antilet Hollandeze, Sllovakia, Polonia, Spanja, Ukraina, Bjellorusia, Moldavia
 • Afrika: Bregu i Fildishtë, Liberi, Sudan, Zimbabve
 • Azia: Republika Popullore Demokratike e Koresë
 • Lindja e Mesme: Emiratet e Bashkuara Arabe, Mbretëria e Bahreinit, Sulltanati i Omanit, Shteti i Katarit, Mbretëria e Arabisë Saudite, Republika e Jemenit, Iraku dhe Izraeli.
 • Ose vende të tjera në të cilat ligjet dhe rregulloret ndalojnë lojërat e fatit në internet.

Mobile

Në ditët e sotme të gjithë e kanë të gjithë informacionin në pëllëmbë të duarve dhe kjo shtrihet edhe në argëtim. Telefonat celularë janë bërë një pjesë thelbësore e jetës së të gjithëve dhe platformat e kazinove kanë parë një mundësi për të zgjeruar ofertat e tyre. Shumica e kompanive të lojërave të fatit në internet ofrojnë aplikacione celulare me cilësi të lartë dhe shumë të përputhshme për t'iu përshtatur nevojave të klientëve të tyre dhe ata mund të kenë lehtësisht qasje në lojën e tyre të preferuar Live Casino.

Tips & Tricks

Kazinotë e drejtpërdrejta nuk janë të reja në skenën e lojërave të fatit sidoqoftë ato janë të reja për disa lojtarë që sapo po mësojnë për këtë formë argëtimi. Për këtë arsye, ne do të ndajmë disa këshilla dhe truke me të gjithë lojtarët.

Promotions & Offers

Promovimet dhe ofertat janë një mënyrë e shkëlqyer për të tërhequr lojtarë të rinj dhe mbajini të vjetrit të kënaqur. Çdo lojtar i ri që fillon udhëtimin e tij në Rocketpot Casino do ta bëjë këtë merrni një bonus bujar mirëseardhjeje për të filluar gjërat në këmbën e djathtë dhe më vonë ata mund të kërkojnë promovime të tjera të shumta që do të përmirësojnë përvojën e tyre në kazino.

Live Casino

Live Casino u ofron lojtarëve disa nga përvojat më të mira të lojërave që mund të krahasohen me të luajturit në një kazino me bazë tokësore. Lojtarët mund të bashkohen me Rocketpot Casino dhe të kenë akses në disa nga lojërat e tyre më të mira të Kazinosë Live, duke filluar nga lojërat klasike të tavolinës si Live Blackjack ose Live Poker deri te lojërat e reja si Deal ose No Deal dhe Wheel of Fortune. 

Live Casino ofron një qasje më futuriste për lojërat e fatit, ku lojtarët mund të hyjnë në llogarinë e tyre nga kudo dhe të jenë ende në gjendje të luajnë me një tregtar të drejtpërdrejtë.

Responsible Gaming

Lojtarët zakonisht bashkohen në një kazino në internet për qëllime argëtimi dhe argëtimi. Gjithsesi, disa njerëz e shohin lojën e fatit si një mënyrë për të fituar para, kështu që ata zakonisht shpenzojnë më shumë se sa mund të përballojnë dhe si rezultat, ata zhvillojnë një varësi.

Software

Për të ofruar përvojën optimale për klientët e tyre, Rocketpot Casino po punon me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit në botë. Zhvilluesit e softuerit kanë investuar shumë në vitet e fundit për të garantuar që lojtarët të kenë akses në platformat e kazinove në internet me cilësi më të lartë. Lojtarët janë gjithmonë në kërkim të lojërave të reja dhe emocionuese dhe zhvilluesit përpiqen të vazhdojnë me trendin.

Support

Të kesh shërbim të mirë ndaj klientit zakonisht lidhet me një vend të sigurtë kumari. Disa lojtarë madje kontaktojnë mbështetjen e klientit përpara se të krijojnë një llogari për të kontrolluar cilësinë e shërbimit. 

Rocketpot Casino është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre sa herë që kanë nevojë për ndihmë. Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një agjent të klientit është nëpërmjet funksionit të bisedës së drejtpërdrejtë, ose ata mund të dërgojnë një email te support@rocketpot.io.

Deposits

Për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë në Rocketpot Casino, lojtarët duhet së pari të bëjnë një depozitë. Kjo është një detyrë e thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te "arkëtari" dhe të klikojnë në "_Depozitë_Seksioni ". Ka shumë mënyra të ndryshme pagese në dispozicion, kështu që lojtarët duhet të zgjedhin atë që u përshtatet më shumë dhe të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Fondet do të transferohen në llogarinë e lojtarit pothuajse menjëherë.

Security

Rocketpot Casino sigurohet që lojtarët të jenë të mbrojtura në çdo kohë. Për këtë arsye, ata kanë shfrytëzuar teknologjia më e fundit e enkriptimit për t'u siguruar që të dhënat personale dhe financiare të lojtarëve të jenë të sigurta në çdo kohë.

FAQ

Sa vjeç duhet të jem për të luajtur lojëra Live Casino?

Për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, duhet të jeni në moshë ligjore për të luajtur bixhoz. Kufizimi i moshës është i ndryshëm nga vendi në vend, por zakonisht është midis 18 dhe 21 vjeç. Si lojtar, ju duhet të kontrolloni moshën ligjore të lojërave të fatit në vendin ku banoni. 

Si të luani lojëra në Rocketpot Live Casino?

Pasi të keni regjistruar një llogari në Rocketpot Casino, do t'ju duhet të bëni një depozitë për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Këto lojëra nuk janë të disponueshme në modalitetin demo, kështu që një depozitë është një domosdoshmëri. Pasi lojtarët të kenë gjetur llogaritë e tyre, ata mund të shkojnë në seksionin e Kazinosë Live dhe të zgjedhin lojën që duan të luajnë. 

Është një ide e mirë të njihni rregullat e lojës përpara se të luani për para të vërteta, sepse në këtë mënyrë lojtarët mund të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar.

Affiliate Program

Çdokush mund të bashkohet me Filialet Rocketpot dhe bëhu partner i Rocketpot. Kjo do t'i lejojë partnerët të fitojnë para përmes faqes së tyre të internetit ose mediave sociale duke promovuar kazinonë dhe duke iu referuar lojtarëve. Partnerët do të fitojnë një ulje të të ardhurave që lojtarët gjenerojnë përmes depozitave.