Rocketpot Live Casino Rishikoni - About

Age Limit
Rocketpot
Rocketpot is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

About

Rocketpot është një Kazino Bitcoin që ka përzgjedhjen më të madhe të Lojërave të Kazinosë Live. Përdorimi i kriptomonedhës si një sistem pagese i lejon lojtarët të ruajnë privatësinë e informacionit dhe aktiviteteve të tyre. Në këtë mënyrë, lojtarët mund të gëzojnë të tyren lojërat e preferuara të kazinosë live pa u shqetësuar për sigurinë e tyre. 

  • Rocketpot ka një koleksion të gjerë lojërash kazino dhe lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kazinoja live krenohet me mbi 3000 tituj video slotesh dhe mbi 300 lojëra tavoline, duke përfshirë tituj të kazinosë live. 
  • Lobi i lojës mbështetet nga ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit më të lartë në treg. Lojtarët mund të bëjnë transaksione dhe të luajnë duke përdorur ose monedhën FIAT ose kriptomonedha si p.sh BTC, ETH, dhe LTC
  • Po rrit gradualisht numrin e alternativave të kriptomonedhave në faqe për të akomoduar më shumë kripto-kumarxhinj.

Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është një email për t'u regjistruar dhe një portofol kripto për të depozituar dhe shijuar platformën argëtuese të Rocketpot Casino.

Në Rocketpot Casino, lojtarët do të kenë akses në një përzgjedhje të madhe lojërash nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit, duke përfshirë OneTouch, Blueprint Gaming, Betsoft, Pragmatic Play, Habanero, Yggdrasil dhe Evolution Gaming, vetëm për të përmendur disa.

Faqja e tyre po zgjerohet vazhdimisht dhe ata po shtojnë më shumë kriptora çdo ditë. Për më tepër, ata po rrisin gjithashtu numrin e lojërave elektronike të Bitcoin dhe lojërave live tavoline dhe gjithmonë kërkojnë aleanca të reja me ofruesit e iGaming.

Pronari dhe CEO

Rocketpot Casino është në pronësi të Danneskjold Ventures BV, e cila është një grup pronarësh i kazinove të bazuara në ueb.

Numri i Licencës

Rocketpot Casino operon me licencën nr. 8048/JAZ të lëshuar për Antillephone, Autorizuar dhe rregulluar nga Qeveria e Curacaos.

Ku është i bazuar Rocketpot Casino?

Rocketpot Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme:

Fransche Bloemweg 4, Willemstad, Curacao.

Pse të luani Kazino Live në Rocketpot?

Rocketpot Casino është një kripto-kazino inovative që ofron bonuse bujare dhe promovime të rregullta. Lojtarët mund t'i përdorin këto oferta për të rritur bankrollin e tyre në mënyrë eksponenciale. Përveç kësaj, Rocketpot Casino strehon një përzgjedhje të mirë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë që ofrojnë një përvojë emocionuese si në një kazino të vërtetë. Së fundmi, lojtarët mund të shijojnë lojëra vërtet të ndershme që janë të lidhura me platformat e kripto-bixhozit.

Total score7.6
Përfitimet
+ Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
+ Mbi 2600+ lojëra
+ Libri sportiv kripto

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (5)
BitcoinCryptoDogecoin
Ethereum
Litecoin
MonedhatMonedhat (1)
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (200)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea Ekuatoriale
Guinea-Bissau
Haiti
Holanda
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Montserrat
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (40)
Asia Gaming
BGAMING
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fugaso
GameArt
Gamomat
Genii
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Microgaming
Mr. Slotty
OneTouch Games
Oryx Gaming
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming