Rocketpot Live Casino Rishikoni - Account

Age Limit
Rocketpot
Rocketpot is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Account

Krijimi i një llogarie në Rocketpot Casino është një procedurë shumë e thjeshtë. Lojtarët do të duhet të shpenzojnë vetëm disa minuta për t'u regjistruar për një llogari dhe sapo të kenë një të tillë, ata mund të provojnë një nga shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë që kazinoja ofron. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të klikojnë në butonin Join Now dhe të plotësojnë informacionin e nevojshëm. Lojtarët duhet të fusin të dhënat e sakta sepse do të duhet të kalojnë një procedurë verifikimi më vonë.

Ka shumë kazino online të disponueshme në ditët e sotme, kështu që lojtarët mund ta kenë pak të frikshëm të zgjedhin kazinonë e duhur. Ne i sigurojmë lojtarët se Rocketpot Casino ka gjithçka që një lojtar mund të kërkojë në një kazino. Ata kanë një bollëk lojërash kazino dhe seksioni i tyre i drejtpërdrejtë i kazinosë do t'i lërë pa fjalë edhe lojtarët më pickues. Gjithsesi, lojtarët kanë mundësinë të zgjedhin kazinonë që dëshirojnë, dhe këtu janë disa nga gjërat që ata mund të marrin në konsideratë.

  • Bonuset – Kazinotë zakonisht ofrojnë bonuse të ndryshme për të tërhequr lojtarë të rinj. Rocketpot Casino ka bërë detyrat e shtëpisë në këtë departament duhet ta pranojmë. Ata ofrojnë një bonus të madh mirëseardhjeje që do t'i lejojë lojtarët të kenë një fillim të mirë, dhe më vonë, ata mund të kërkojnë bonuse të ndryshme të ringarkimit. Disa nga promovimet në kazino janë gjithashtu të disponueshme për lojërat Live Dealer, kështu që ne i këshillojmë lojtarët të kontrollojnë herë pas here faqen Promocione në mënyrë që të mos humbasin asgjë.
  • Shumëllojshmëria e Lojërave – Rocketpot Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të njohura te lojtarët e tyre. Kazinoja po shton vazhdimisht lojëra të reja në seksionin e saj Live Dealer sepse lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë po bëhen gjithnjë e më të njohura kohët e fundit.
  • Siguria – Lojtarët duan të ndihen të sigurt gjatë gjithë kohës ndërsa janë duke luajtur në një kazino online. Për këtë arsye, Rocketpot Casino ka përdorur teknologjinë më të fundit të kriptimit për të mbrojtur të dhënat financiare dhe personale të lojtarëve.
  • Mbështetja e klientit – Ka shumë të ngjarë që gjërat të shkojnë keq kur luani në internet dhe është mirë të dini se ndihma është gati. Rocketpot Casino ofron një veçori të bisedës live që është gjithmonë e disponueshme për lojtarët e tyre, dhe gjithashtu lojtarët mund të dërgojnë një email nëse çështja nuk është një çështje urgjente.
  • Lojëra Falas – Pothuajse të gjitha lojërat në Rocketpot Casino janë të disponueshme në modalitetin demo. Kjo do të thotë se kazinoja do t'i shpërblejë lojtarët me para virtuale që ata mund t'i përdorin për të provuar disa lojëra. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të mësuar dhe praktikuar rregullat e lojës, ose thjesht për të parë se çfarë ofron loja për sa i përket veçorive dhe bonuseve. Të vetmet lojëra që nuk janë të disponueshme në modalitetin demo janë lojërat Live Casino. Lojtarët do të duhet të depozitojnë nëse duan të luajnë lojëra Live Dealer.

Si të regjistroheni për një llogari

Regjistrimi për një llogari është një procedurë shumë e thjeshtë ku lojtarët duhet të fusin disa detaje personale. Hapi i parë kërkon detaje bazë të regjistrimit si emri, kodi postar ose adresa, data e lindjes dhe mënyra e preferuar e depozitimit. Më pas lojtarëve do t'u kërkohet të krijojnë një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik që do të duhet të përdorin sa herë që duan të regjistrohen për një llogari. Për të qenë në gjendje të përdorin llogarinë, lojtarët do të duhet të konfirmojnë adresën e tyre të emailit duke klikuar në një lidhje në një email që kazinoja do t'i dërgojë lojtarit.

Procedura e verifikimit

Rocketpot Casino përdor një sistem identifikimi të lojtarëve për të siguruar sigurinë dhe konfidencialitetin maksimal të të dhënave në sajt. Kjo i lejon lojtarët të luajnë në mënyrë të sigurt për para të vërteta pa pasur nevojë të shqetësohen për asgjë.

Kazinotë online përdorin të ashtuquajturin sistem KYC, Know Your Client, i cili është një grup operacionesh që synojnë të verifikojnë identitetin e lojtarit. Kjo i ndihmon kazinotë të luftojnë pastrimin e parave dhe të përcaktojnë identitetin e pronarit të llogarisë dhe të parandalojnë vjedhjen e të dhënave.

Lojtarët mund të jenë të sigurt se mund të luajnë lojërat e tyre të preferuara të Kazinosë Live sa herë që dëshirojnë të sigurt. Procedura e verifikimit ka një detyrë tjetër shumë të rëndësishme për të identifikuar llogaritë e krijuara nga përdoruesit e mitur.

Për të verifikuar një llogari, lojtarët do të duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore.

  • Lojtarët do të duhet të verifikojnë identitetin e tyre duke dërguar një kopje të pasaportës, kartës së identitetit ose patentës së shoferit.
  • Lojtarët do të duhet të verifikojnë adresën e tyre duke dërguar kopje të faturave të shërbimeve.
  • Lojtarët do të duhet të verifikojnë mënyrën e tyre të pagesës duke dërguar një kopje të deklaratës së tyre bankare ose një pamje të ekranit të llogarisë së tyre.

Lojtarët mund të dërgojnë dokumente në kazino përmes mbështetjes së klientit ose t'i dërgojnë ato me email. Nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu pasi të dhënat ruhen në serverë të sigurt dhe informacioni transmetohet në formë të koduar.

Lojtarët mund të verifikojnë llogarinë e tyre menjëherë pasi të regjistrohen për një llogari, por kjo nuk është e detyrueshme. Përdoruesit lejohen të eksplorojnë kazinonë dhe të shohin nëse ka lojërat që ata kërkojnë. Rocketpot ka një përzgjedhje të madhe të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, kështu që ne jemi të sigurt që lojtarët do të gjejnë atë që kërkojnë.

Lojtarët janë të detyruar të verifikojnë llogarinë e tyre përpara se të mund të kërkojnë tërheqjen e tyre të parë.

Total score7.6
Përfitimet
+ Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
+ Mbi 2600+ lojëra
+ Libri sportiv kripto

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (5)
BitcoinCryptoDogecoin
Ethereum
Litecoin
MonedhatMonedhat (1)
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (200)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea Ekuatoriale
Guinea-Bissau
Haiti
Holanda
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Montserrat
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (40)
Asia Gaming
BGAMING
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fugaso
GameArt
Gamomat
Genii
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Microgaming
Mr. Slotty
OneTouch Games
Oryx Gaming
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming