Rocketpot Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Affiliate Program

RocketpotResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
Bonus10% kthim parash
Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
Mbi 2600+ lojëra
Libri sportiv kripto
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
Mbi 2600+ lojëra
Libri sportiv kripto
Rocketpot
10% kthim parash
Merr bonusin
Affiliate Program

Affiliate Program

Çdokush mund të bashkohet me Filialet Rocketpot dhe bëhu partner i Rocketpot. Kjo do t'i lejojë partnerët të fitojnë para përmes faqes së tyre të internetit ose mediave sociale duke promovuar kazinonë dhe duke iu referuar lojtarëve. Partnerët do të fitojnë një ulje të të ardhurave që lojtarët gjenerojnë përmes depozitave.

Për t'u bashkuar me programin e filialeve, partnerët duhet të regjistrohen fillimisht për një llogari. Ky është një proces i thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha e tyre. Pasi llogaria e tyre të miratohet, ata mund të identifikohen dhe mund të fillojnë të eksplorojnë se çfarë ofron programi i filialit.

Rocketpot Affiliates ofrojnë një program të ndarjes së të ardhurave që fillon me një komision prej 25% dhe partnerët mund të marrin një komision edhe më të lartë në varësi të performancës së tyre.

Të gjitha pagesat përpunohen brenda javës së parë të muajit dhe shuma minimale që partnerët mund të tërheqin është e kufizuar në 100 dollarë. Nëse shuma është më e ulët se 100 dollarë, atëherë ajo do të transferohet në muajin tjetër.

Si quhet filiali i kazinosë Rocketpot?

Filiali i Rocketpot Casino quhet Filialet Rocketpot.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €
Bonuset më të mira të mirëseardhjes së kriptomonedhave për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta në maj 2023
2023-05-17

Bonuset më të mira të mirëseardhjes së kriptomonedhave për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta në maj 2023

Kumari i kriptomonedhave është kthyer në një fenomen këto ditë. Lojtarët mund të përdorin monedha të njohura si BTC, mBTC dhe USDT për të kryer transaksione të shpejta, anonime dhe të sigurta në kazino, duke i bërë ato alternativa të shkëlqyera ndaj opsioneve konvencionale të pagesave. Dhe për ta bërë të gjithë idenë edhe më të mirë, kazinotë e drejtpërdrejta të kriptomonedhave ofrojnë disa nga promovimet më të mëdha të mirëseardhjes. Në këtë artikull, do të zbuloni dy bonuse të mirëseardhjes për të kërkuar në një kazino kripto.