Rocketpot Live Casino Rishikoni - Bonuses

Age Limit
Rocketpot
Rocketpot is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për të shpërblyer lojtarët e rinj dhe besnikë, dhe Rocketpot Casino po shkëlqen në atë departament. Ka shumë oferta të ndryshme që mund të kërkoni pasi të regjistroheni për një llogari të kazinosë Rocketpot.

Çdo lojtar që regjistrohet për një llogari të re në Rocketpot Casino mund të kërkojë një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Herën e parë që depozitojnë në llogarinë e tyre të re, lojtarët do të marrin një depozitë 100% të ndeshjes deri në 1 BTC.

Nuk ka nevojë të përdorni një kod promocional për të kërkuar bonusin dhe sapo transferimi të jetë i suksesshëm, fondet e bonusit do të transferohen në llogarinë e lojtarit.

depozitë minimale lojtarët duhet të bëjnë për t'u kualifikuar për ofertën e kufizuar në 0,001 (BTC, NEO, BCH, LTC, DOGE, ETH, BTC). Kërkesat e bastit për ofertën e mirëseardhjes janë 100x.

Cilat janë bonuset e kazinove në internet?

Ka lloje të ndryshme bonusesh të disponueshme në Rocketpot Casino. Për fillestarët, kjo shpesh çon në konfuzion dhe stres të panevojshëm. Për këtë arsye, ne do të përpiqemi të shpjegojmë shkurtimisht çdo bonus.

Por, përpara se të futemi në llojet e ndryshme të bonuseve, ne fillimisht do të shqyrtojmë kërkesat e luajtjes ose të bastit. Ky është një element thelbësor i pothuajse çdo bonusi që kazinoja shpërblen.

Për shembull, një lojtar depoziton 100 dollarë dhe merr një bonus prej 100 dollarësh, i cili do t'i japë 200 dollarë për të luajtur. Nëse ky bonus vjen me 20 herë më shumë se kërkesa për bast, atëherë lojtari duhet të vë bast 200 dollarët që ka në bilancin e tij të paktën 20 herë përpara se të mund të tërheqë fitimet e tij. Me fjalë të tjera, një lojtar duhet të bëjë baste me vlerë 4000 dollarë përpara se të mund të tërheqë fitimet e tij.

Një gjë shumë e rëndësishme që lojtarët duhet të kenë parasysh është se disa lojëra lejohen për bonus dhe të tjerat janë të përjashtuara. Për të pastruar bonusin më shpejt, lojtarët duhet të luajnë lojërat që përfshihen në promovim.

Disa lojëra do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve 100%, ndërsa të tjerat do të kontribuojnë në një përqindje më të vogël. Për këtë arsye, është shumë e rëndësishme që të kuptoni plotësisht kushtet dhe kushtet e një bonusi të caktuar edhe përpara se ta pranoni atë.

Bonus pa depozitë

Ky është ndoshta një nga shpërblimet më të thjeshta që mund të marrë një lojtar. Gjithçka që duhet të bëjnë është të regjistrohen në një llogari dhe do të marrin bonusin, dhe më e rëndësishmja, nuk duhet të bëjnë as një depozitë. Ndonjëherë bonusi do të shtohet automatikisht në llogarinë e lojtarit dhe herë të tjera, ata do të duhet ta kërkojnë atë.

Mund të ketë disa kufizime për këtë bonus, dhe në shumicën e rasteve, ka të bëjë me shumën maksimale që një lojtar mund të tërheqë.

Bonusi i ndeshjes

Ky është bonusi më i zakonshëm që një lojtar mund të kërkojë kur depoziton në llogarinë e tij. Kazinoja do të përputhet me shumën me një përqindje të caktuar të depozitës totale të lojtarit. Le të themi se Rocketpot Casino ofron një depozitë 100% të ndeshjes deri në 200 dollarë. Kjo do të thotë që një lojtar që depoziton 100 dollarë do të marrë 100 dollarë të tjerë dhe do të ketë një total prej 200 dollarësh në llogarinë e tij.

Shuma maksimale they mund të depozitojë në këtë rast është 200 dollarë, dhe kur kazinoja përputhet me këtë shumë, lojtari do të ketë 400 dollarë në bilancin e tij për të luajtur. Ky bonus shpesh u ofrohet lojtarëve që bëjnë depozitën e tyre të parë në llogarinë e tyre të re.

Bonus parash pa pagesë

Kjo është një bonus depozite ku lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale për të marrë shumën e plotë. Le të themi se kazino i shpërblen lojtarët me 100 dollarë kur ata bëjnë një depozitë minimale prej të paktën 20 dollarësh. Nëse një lojtar depoziton 50 dollarë, ai përsëri do të marrë 80 dollarë si bonus.

Bonus ngjitës

Bonus ngjitës ofron një shumë bonus që lojtarët mund ta përdorin për të luajtur, por nuk mund të tërhiqen. Kjo do të thotë që lojtari, pasi të arrijë kërkesat e kalimit, mund të tërheqë çdo fitim që është mbi bonusin fillestar. Paratë e bonusit do të hiqen nga llogaria e lojtarit kur ata të bëjnë tërheqjen e tyre.

Bonusi i besnikërisë

Bonuset e besnikërisë u jepen lojtarëve që kanë arritur një nivel të caktuar në kazino. Këto bonuse mund të ndryshojnë, dhe lajmi i mirë është se disa bonuse nuk kërkojnë as një lojë të fondeve të bonusit.

A ja vlejnë telashet bonuset?

Lojtarët që bashkohuni me Rocketpot Live Casino do të hasë shumë bonuse të ndryshme, dhe secila prej tyre duket të jetë më e madhe dhe më e mirë se ajo e mëparshme. Është shumë e rëndësishme që një kazino të rimendojë dhe rishpik vazhdimisht lojërat e saj për të tërhequr lojtarë të rinj në këtë industri konkurruese.

Për të shlyer ndonjë bonus, lojtarët duhet ta bëjnë këtë plotësoni kërkesat e basteve. Së pari, lojtarët do të duhet të plotësojnë kërkesat e basteve për të qenë në gjendje të bëjnë një tërheqje të fitimeve të tyre. Kërkesat e bastit priren të ndryshojnë nga një bonus në tjetrin, kështu që për këtë arsye, është shumë e rëndësishme që lojtarët të kuptojnë plotësisht kushtet dhe kushtet e një bonusi edhe përpara se ta pranojnë atë.

Dhe kur bëhet fjalë për përqindja e basteve, kjo është përqindja që një lojë specifike kontribuon në kërkesat e basteve. Lojërat video slot do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve, përveç lojërave të përjashtuara, ndërsa lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë do të kontribuojnë me një përqindje më të vogël.

Një tjetër gjë që lojtarët duhet të kuptojnë kur bëhet fjalë për pranimin e një bonusi është skaji i shtëpisë. Kjo është përqindja e totalit të basteve që kazinoja online pret të mbajë për njëfarë kohe. Nëse një lojë kazino ka një avantazh prej 5% të shtëpisë, atëherë kazinoja po bën një fitim prej 5% nga loja për njëfarë kohe. Disa lojëra kazino kanë një skaj të shtëpisë së ulët, si p.sh Blackjack live për shembull, ndërsa të tjerët kanë një avantazh më të lartë të shtëpisë.

Skaji i shtëpisë do të ndikojë në kohën që një lojtari i duhet për të luajtur lojën përpara se të mund të presin të bëjnë një fitim.

Total score7.6
Përfitimet
+ Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
+ Mbi 2600+ lojëra
+ Libri sportiv kripto

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (5)
BitcoinCryptoDogecoin
Ethereum
Litecoin
MonedhatMonedhat (1)
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (200)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea Ekuatoriale
Guinea-Bissau
Haiti
Holanda
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Montserrat
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (40)
Asia Gaming
BGAMING
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fugaso
GameArt
Gamomat
Genii
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Microgaming
Mr. Slotty
OneTouch Games
Oryx Gaming
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming