Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Rocketpot - Games

RocketpotResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 1 BTC
Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
Mbi 2600+ lojëra
Libri sportiv kripto
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
Mbi 2600+ lojëra
Libri sportiv kripto
Rocketpot is not available in your country. Please try:
Games

Games

Oferta e Rocketpot Casino për lojërat e kazinosë është e pasur dhe e larmishme dhe lojtarët mund të gjejnë pothuajse çdo lojë kazino që luanin në një kazino me bazë tokësore. Të luash në internet mund të jetë pak më ndryshe, por operatorët kanë projektuar zgjidhje të rregullta si Kumari i drejtpërdrejtë për ta bërë përvojën më argëtuese dhe realiste.

Rocketpot Casino ka një përzgjedhje të madhe të Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë dhe disa nga më të njohurat përfshijnë sa vijon:

Baccarat live

Baccarat është një lojë shumë e njohur në mesin e kumarxhinjve dhe lajmi i mirë është se tani është i disponueshëm edhe në seksionin Live Casino. Ideja e lojës është të fitosh një dorë që arrin 8 ose 9. Nuk ka shumë që një lojtar mund të bëjë për të përmirësuar dorën e tij pasi të marrë dy letrat e tyre.

Baccarat luhet duke ndjekur disa rregulla të paracaktuara që tregtari duhet të ndjekë. Lojtarët e shijojnë këtë lojë, sepse e shohin atë relaksuese pasi pasi vendosin bast nuk ka asgjë që mund të bëjnë. Në disa raste, mund të trajtohet një kartë e tretë dhe përsëri tregtari duhet të dijë rregullat për kartën e tretë. Gjithsesi, është gjithmonë një ide e mirë të dini se çfarë po ndodh, kështu që lojtarët këshillohen të kalojnë rregullat përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta.

Blackjack live

Live Blackjack është një lojë popullore që ka shumë variante të ndryshme. Lajmi i mirë është se rregullat bazë të lojës janë të njëjta, kështu që lojtarët mund të përshtaten lehtësisht me çdo variant atje. Ideja kryesore e lojës është të marrësh një dorë me vlerë më të lartë se dora e tregtarit, por pa kaluar mbi 21.

Pasi një lojtar merr dy letrat e tij fillestare, ai ka shumë opsione në dispozicion për të përmirësuar dorën e tij, ndërsa tregtari duhet të ndjekë rregulla strikte edhe nëse ata kanë një dorë të favorshme. Kur të vendosen të gjitha bastet, lojtari do të marrë dy letra, dhe po ashtu edhe tregtari.

Karta e shitësit do të jetë një përballë, e cila supozohet se do t'i ndihmojë lojtarët të marrin një vendim të informuar më mirë se cila duhet të jetë lëvizja e tyre e ardhshme. Lojtarët këshillohen të mësojnë rregullat e lojës përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është ndoshta një nga lojërat më të njohura të kazinosë klasike, dhe tani lojtarët kanë mundësinë ta luajnë drejtpërdrejt. Ata mund të gjejnë shumë variante të ndryshme të Ruletës Live në seksionin Live Casino të Rocketpot Casino. Kjo është një nga lojërat më të vjetra të kazinosë që mund të duket paksa e komplikuar në pamje të parë, por sapo lojtarët të dallojnë paraqitjen e lojës dhe bastet e ndryshme që mund të vendosin, ata do ta kenë shumë të lehtë për t'u luajtur.

Ruleta është një lojë interesante sepse ofron shumë baste të ndryshme që lojtarët mund të vendosin, në varësi të mënyrës se si duan të luajnë. Ruleta ofron dy kategori kryesore bastesh: baste brenda dhe jashtë. Bastet e brendshme janë baste në numra individualë dhe grupe të vogla numrash që ofrojnë pagesa më të mira, por shanset për të fituar këto baste janë shumë më të vogla. Nga ana tjetër, bastet e jashtme ofrojnë shanse më të mira për të fituar, por pagesat nuk janë aq mbresëlënëse.

Poker Live

Pokeri është një nga lojërat më sfiduese në çdo kazino, dhe u duhet pak kohë lojtarëve që të mësojnë rregullat e saj. Lojtarët që kërkojnë një lojë të thjeshtë dhe relaksuese duhet të qëndrojnë larg pokerit. Gjithsesi, duke qenë se pokeri mund të sjellë emocione të tilla si asnjë lojë tjetër, jemi të sigurt se ia vlen mundimi. Lojtarët duhet të kuptojnë se si funksionojnë raundet e basteve dhe të mësojnë përmendësh renditjen e dorës.

Më vonë, ata mund të praktikojnë dhe zhvillojnë strategjinë e tyre. Siç e kemi përmendur më parë, Live Poker nuk mund të luhet në modalitetin demo. Gjithsesi, ka poker në seksionin e lojërave ku lojtarët mund të marrin para virtuale nga kazino dhe të praktikojnë rregullat në këtë mënyrë.

Bonuset më të mira të mirëseardhjes së kriptomonedhave për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta në maj 2023
2023-05-17

Bonuset më të mira të mirëseardhjes së kriptomonedhave për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta në maj 2023

Kumari i kriptomonedhave është kthyer në një fenomen këto ditë. Lojtarët mund të përdorin monedha të njohura si BTC, mBTC dhe USDT për të kryer transaksione të shpejta, anonime dhe të sigurta në kazino, duke i bërë ato alternativa të shkëlqyera ndaj opsioneve konvencionale të pagesave. Dhe për ta bërë të gjithë idenë edhe më të mirë, kazinotë e drejtpërdrejta të kriptomonedhave ofrojnë disa nga promovimet më të mëdha të mirëseardhjes. Në këtë artikull, do të zbuloni dy bonuse të mirëseardhjes për të kërkuar në një kazino kripto.