Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Rocketpot - Payments

RocketpotResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 1 BTC
Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
Mbi 2600+ lojëra
Libri sportiv kripto
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
Mbi 2600+ lojëra
Libri sportiv kripto
Rocketpot is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Gjatë viteve të fundit, kriptovalutat janë bërë jashtëzakonisht të njohura në mesin e përdoruesve. Ka shumë përfitime nga përdorimi i kësaj forme monedhe dhe Rocketpot ka parë një trend vazhdimisht në rritje, kështu që u ka mundësuar lojtarëve të tij të depozitojnë dhe tërheqin fonde duke përdorur kriptomonedha.

Ka kaq shumë përfitime të përdorimit të kriptomonedhave dhe ne do të përmendim vetëm disa prej tyre këtu:

  • Transaksioni****shpejtësia – Dërgimi i parave në vendet e tjera bëhet shumë më i lehtë falë kriptomonedhave. Shumica e transaksioneve paguhen nga tre deri në pesë ditë pune, ndërsa transaksionet e kriptomonedhave janë pothuajse të menjëhershme.
  • Transaksioni****kosto – Dërgimi i parave ndërkombëtarisht përfshin gjithmonë tarifa që mund të jenë të larta. Kriptovalutat lejojnë transaksione me tarifa minimale.
  • Aksesueshmëria – Çdokush mund të përdorë kriptovaluta për sa kohë që ka një pajisje me lidhje interneti. Vendosja e një portofoli të kriptomonedhës është jashtëzakonisht e shpejtë dhe nuk ka verifikim ID ose kontroll të sfondit. Kjo i lejon përdoruesit që nuk kanë një llogari bankare të bëjnë transaksione online.
  • Siguria – Gjëja më e rëndësishme për lojtarët është çelësi i tyre privat dhe ata duhet ta mbajnë këtë informacion për vete. Gjithsesi, nëse një përdorues humbet çelësin e tij privat, ai nuk do të jetë në gjendje të rikuperojë fondet e tij.
  • Privatësia – Meqenëse lojtarët nuk duhet të regjistrohen për një llogari në një institucion financiar, ata mund të ruajnë një nivel privatësie në këtë mënyrë.
Bonuset më të mira të mirëseardhjes së kriptomonedhave për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta në maj 2023
2023-05-17

Bonuset më të mira të mirëseardhjes së kriptomonedhave për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta në maj 2023

Kumari i kriptomonedhave është kthyer në një fenomen këto ditë. Lojtarët mund të përdorin monedha të njohura si BTC, mBTC dhe USDT për të kryer transaksione të shpejta, anonime dhe të sigurta në kazino, duke i bërë ato alternativa të shkëlqyera ndaj opsioneve konvencionale të pagesave. Dhe për ta bërë të gjithë idenë edhe më të mirë, kazinotë e drejtpërdrejta të kriptomonedhave ofrojnë disa nga promovimet më të mëdha të mirëseardhjes. Në këtë artikull, do të zbuloni dy bonuse të mirëseardhjes për të kërkuar në një kazino kripto.