Rocketpot Live Casino Rishikoni - Software

Age Limit
Rocketpot
Rocketpot is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Software

Për të ofruar përvojën optimale për klientët e tyre, Rocketpot Casino po punon me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit në botë. Zhvilluesit e softuerit kanë investuar shumë në vitet e fundit për të garantuar që lojtarët të kenë akses në platformat e kazinove në internet me cilësi më të lartë. Lojtarët janë gjithmonë në kërkim të lojërave të reja dhe emocionuese dhe zhvilluesit përpiqen të vazhdojnë me trendin.

Do të ishte e pamundur të zhvillohej një platformë kazinoje në internet që lejon lojtarët të shijojnë lojërat e kazinosë live pa përpjekjen e ofruesve të softuerit. Një nga kompanitë e para të softuerit që u përball me sfidën ishte Microgaming, e cila konsiderohet gjithashtu si pionierja në zhvillimin e lojërave të kazinove të nivelit të lartë. Kompania u themelua në vitin 1994 dhe që atëherë ata po bëjnë gjithçka në fuqinë e saj për të qëndruar në krye dhe për të dalë gjithmonë me lojëra të reja dhe argëtuese. Shumë kompani të tjera pasuan në vitet e ardhshme, si NetEnt, Play'n Go, dhe Lojëra Yggdrasil, për të përmendur disa.

Kazino Rocketpot është i vetëdijshëm se zgjedhja e ofruesit të duhur të softuerit të kazinosë ka një ndikim të rëndësishëm në atë se sa tërheqës është faqja e tyre për kumarxhinjtë. Në ditët e sotme, lojtarët presin pamje vizuale me cilësi të lartë, veçori të veçanta dhe zhvillim të fundit të ueb-it.

Partnerët e softuerit të kazinosë Rocketpot

Rocketpot Casino ka bashkëpunuar me 44 ofruesit e softuerit dhe ndër më të njohurat janë këto:

  • Microgaming
  • Playtech
  • Net Entertainment
  • Novomatic
  • Lojëra evolucionare

Microgaming – Siç e kemi përmendur më parë, Microgaming është emri më i njohur kur bëhet fjalë për zhvilluesit e softuerit. Kompania gëzon një reputacion në industrinë e kazinosë, sepse ata ishin të parët që furnizuan softuerin e basteve në internet për bastebërësit. Lojërat e tyre kanë pamje vizuale dhe përputhshmëri me cilësi të lartë, dhe mbi të gjitha, kompania ka lëshuar shumë lojëra të ndryshme kazino vitet e fundit.

Disa nga lojërat më të njohura përfshijnë Mega Moolah, Game of Thrones, Jurassic Park, Live Blackjack dhe Live Roulette, vetëm për të përmendur disa.

Playtech – Playtech është një tjetër kompani lider softuerësh që ka një certifikatë nga Komisioni i Lojërave Alderney. Arsyeja e suksesit të tyre të madh është siguria që ofrojnë, performanca e tyre e softuerit dhe një përzgjedhje e madhe lojërash.

Playtech ofron lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë me cilësi të shkëlqyer, duke përfshirë Live Roulette, Three Card Brag, Live Blackjack dhe Live Casino Hold'em, ndër shumë të tjera.

NetEnt – Net Entertainment është një kompani e themeluar në vitin 1996, dhe që atëherë ata na kanë ofruar lojëra të ndryshme të njohura që i kanë rezistuar kohës. Vitet e fundit, ata kanë zhvilluar një platformë të personalizuar të kazinosë live që mund të aksesohet nga pajisjet desktop dhe celulare. Lojërat e tyre janë të një cilësie të shkëlqyer dhe ofrojnë një sërë veçorish që do t'i mbajnë gjithmonë lojtarët në buzë të vendeve të tyre.

Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve të NetEnt ofrojnë mundësinë për të biseduar me tregtarin, si dhe me lojtarë të tjerë.

Novomatic – Novomatic është një tjetër kompani që ka qenë në biznes mjaftueshëm për të krijuar një emër për veten. Për të qëndruar në krye të lojës, ata kanë krijuar versione luksoze të disa prej lojërave të tyre më të njohura. Novomatic punon vazhdimisht për të krijuar lojëra të reja që ofrojnë veçori ekskluzive dhe imazhe dhe efekte zanore me cilësi të lartë.

Shtesat e tyre të fundit janë shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë që janë të një cilësie të shkëlqyer dhe ia vlen t'i shikoni.

Lojëra evolucionare – Evolution Gaming është ndoshta emri më i njohur kur bëhet fjalë për lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë. Për shkak të nivelit të lartë të cilësisë që ofrojnë, kompania është në kërkesë të lartë.

Ato ofrojnë përzgjedhjen më të madhe në botë të tavolinave live, si Live Baccarat, Live Roulette dhe Live Poker.

Total score7.6
Përfitimet
+ Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
+ Mbi 2600+ lojëra
+ Libri sportiv kripto

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (5)
BitcoinCryptoDogecoin
Ethereum
Litecoin
MonedhatMonedhat (1)
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (200)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea Ekuatoriale
Guinea-Bissau
Haiti
Holanda
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Montserrat
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (40)
Asia Gaming
BGAMING
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fugaso
GameArt
Gamomat
Genii
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Microgaming
Mr. Slotty
OneTouch Games
Oryx Gaming
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming