Rocketpot Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni - Withdrawals

RocketpotResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
Bonus10% kthim parash
Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
Mbi 2600+ lojëra
Libri sportiv kripto
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
Mbi 2600+ lojëra
Libri sportiv kripto
Rocketpot
10% kthim parash
Merr bonusin
Withdrawals

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në Rocketpot Casino është shumë e thjeshtë dhe gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të drejtohen te "arkëtari" dhe të zgjedhin seksionin "Tërheqja". Ka mënyra të ndryshme pagese që kazino ka shtuar për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët. Pasi lojtarët të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin, ata duhet të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin dhe të konfirmojnë transferimin.

Rocketpot Casino e ka bërë procesin e tërheqjes të thjeshtë dhe efikas, ku lojtarët mund të tërheqin deri në 0,002 BTC, 0,01 ETH, 0,01 DOGE, .01 LTC, 0,001 BCH dhe 1 NEO, dhe tarifa e tërheqjes është 0,0006 për çdo kriptomonedhë.

Këto janë të gjitha metodat e disponueshme të tërheqjes në këtë pikë:

 • BTC
 • ETH
 • DOGE
 • BCH
 • LTC
 • USDT
 • ADA
 • monedhë USD

Kufijtë e tërheqjes

Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 1000 dollarë në javë dhe 4000 dollarë në muaj. Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve përpara se të kërkojnë tërheqje nëse luajnë me fonde bonus. Një tjetër gjë shumë e rëndësishme që lojtarët duhet të kenë parasysh është se ata do të duhet të verifikojnë llogarinë e tyre përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Rocketpot ofron tërheqje të shpejta që nuk do të zgjasin më shumë se 10 minuta në shumicën e rasteve.

Procedura e verifikimit

Rocketpot Casino përdor një sistem identifikimi të lojtarëve për të siguruar sigurinë dhe konfidencialitetin maksimal të të dhënave në sajt. Kjo i lejon lojtarët të luajnë në mënyrë të sigurt për para të vërteta pa pasur nevojë të shqetësohen për asgjë.

Kazinotë online përdorin të ashtuquajturin sistem KYC, Know Your Client, i cili është një grup operacionesh që synojnë të identifikojnë identitetin e lojtarit. Kjo i ndihmon kazinotë të luftojnë pastrimin e parave dhe të përcaktojnë identitetin e pronarit të llogarisë dhe të parandalojnë vjedhjen e të dhënave.

Lojtarët mund të jenë të sigurt se mund të luajnë lojërat e tyre të preferuara të Kazinosë Live sa herë që dëshirojnë të sigurt. Procedura e verifikimit ka një detyrë tjetër shumë të rëndësishme për identifikimin e llogarive të krijuara nga përdoruesit e mitur.

Për të verifikuar një llogari, lojtarët do të duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore.

 • Lojtarët do të duhet të verifikojnë identitetin e tyre duke dërguar një kopje të pasaportës, kartës së identitetit ose patentës së shoferit.
 • Lojtarët do të duhet të verifikojnë adresën e tyre duke dërguar kopje të faturave të shërbimeve.
 • Lojtarët do të duhet të verifikojnë mënyrën e tyre të pagesës duke dërguar një kopje të deklaratës së tyre bankare ose një pamje të ekranit të llogarisë së tyre.

Lojtarët mund të dërgojnë dokumente në kazino përmes mbështetjes së klientit ose t'i dërgojnë ato me email. Nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu pasi të dhënat ruhen në serverë të sigurt dhe informacioni transmetohet në formë të koduar.

Lojtarët mund të verifikojnë llogarinë e tyre menjëherë pasi të regjistrohen për një llogari, por kjo nuk është e detyrueshme. Përdoruesit lejohen të eksplorojnë kazinonë dhe të shohin nëse i kanë lojërat që kërkojnë. Rocketpot ka një përzgjedhje të madhe të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, kështu që ne jemi të sigurt që lojtarët do të gjejnë atë që kërkojnë.

Lojtarët janë të detyruar të verifikojnë llogarinë e tyre përpara se të mund të kërkojnë tërheqjen e tyre të parë.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €
Bonuset më të mira të mirëseardhjes së kriptomonedhave për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta në maj 2023
2023-05-17

Bonuset më të mira të mirëseardhjes së kriptomonedhave për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta në maj 2023

Kumari i kriptomonedhave është kthyer në një fenomen këto ditë. Lojtarët mund të përdorin monedha të njohura si BTC, mBTC dhe USDT për të kryer transaksione të shpejta, anonime dhe të sigurta në kazino, duke i bërë ato alternativa të shkëlqyera ndaj opsioneve konvencionale të pagesave. Dhe për ta bërë të gjithë idenë edhe më të mirë, kazinotë e drejtpërdrejta të kriptomonedhave ofrojnë disa nga promovimet më të mëdha të mirëseardhjes. Në këtë artikull, do të zbuloni dy bonuse të mirëseardhjes për të kërkuar në një kazino kripto.