Rocketpot Live Casino Rishikoni - Withdrawals

Age Limit
Rocketpot
Rocketpot is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në Rocketpot Casino është shumë e thjeshtë dhe gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të drejtohen te "arkëtari" dhe të zgjedhin seksionin "Tërheqja". Ka mënyra të ndryshme pagese që kazino ka shtuar për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët. Pasi lojtarët të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin, ata duhet të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin dhe të konfirmojnë transferimin.

Rocketpot Casino e ka bërë procesin e tërheqjes të thjeshtë dhe efikas, ku lojtarët mund të tërheqin deri në 0,002 BTC, 0,01 ETH, 0,01 DOGE, .01 LTC, 0,001 BCH dhe 1 NEO, dhe tarifa e tërheqjes është 0,0006 për çdo kriptomonedhë.

Këto janë të gjitha metodat e disponueshme të tërheqjes në këtë pikë:

 • BTC
 • ETH
 • DOGE
 • BCH
 • LTC
 • USDT
 • ADA
 • monedhë USD

Kufijtë e tërheqjes

Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 1000 dollarë në javë dhe 4000 dollarë në muaj. Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve përpara se të kërkojnë tërheqje nëse luajnë me fonde bonus. Një tjetër gjë shumë e rëndësishme që lojtarët duhet të kenë parasysh është se ata do të duhet të verifikojnë llogarinë e tyre përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Rocketpot ofron tërheqje të shpejta që nuk do të zgjasin më shumë se 10 minuta në shumicën e rasteve.

Procedura e verifikimit

Rocketpot Casino përdor një sistem identifikimi të lojtarëve për të siguruar sigurinë dhe konfidencialitetin maksimal të të dhënave në sajt. Kjo i lejon lojtarët të luajnë në mënyrë të sigurt për para të vërteta pa pasur nevojë të shqetësohen për asgjë.

Kazinotë online përdorin të ashtuquajturin sistem KYC, Know Your Client, i cili është një grup operacionesh që synojnë të identifikojnë identitetin e lojtarit. Kjo i ndihmon kazinotë të luftojnë pastrimin e parave dhe të përcaktojnë identitetin e pronarit të llogarisë dhe të parandalojnë vjedhjen e të dhënave.

Lojtarët mund të jenë të sigurt se mund të luajnë lojërat e tyre të preferuara të Kazinosë Live sa herë që dëshirojnë të sigurt. Procedura e verifikimit ka një detyrë tjetër shumë të rëndësishme për identifikimin e llogarive të krijuara nga përdoruesit e mitur.

Për të verifikuar një llogari, lojtarët do të duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore.

 • Lojtarët do të duhet të verifikojnë identitetin e tyre duke dërguar një kopje të pasaportës, kartës së identitetit ose patentës së shoferit.
 • Lojtarët do të duhet të verifikojnë adresën e tyre duke dërguar kopje të faturave të shërbimeve.
 • Lojtarët do të duhet të verifikojnë mënyrën e tyre të pagesës duke dërguar një kopje të deklaratës së tyre bankare ose një pamje të ekranit të llogarisë së tyre.

Lojtarët mund të dërgojnë dokumente në kazino përmes mbështetjes së klientit ose t'i dërgojnë ato me email. Nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu pasi të dhënat ruhen në serverë të sigurt dhe informacioni transmetohet në formë të koduar.

Lojtarët mund të verifikojnë llogarinë e tyre menjëherë pasi të regjistrohen për një llogari, por kjo nuk është e detyrueshme. Përdoruesit lejohen të eksplorojnë kazinonë dhe të shohin nëse i kanë lojërat që kërkojnë. Rocketpot ka një përzgjedhje të madhe të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, kështu që ne jemi të sigurt që lojtarët do të gjejnë atë që kërkojnë.

Lojtarët janë të detyruar të verifikojnë llogarinë e tyre përpara se të mund të kërkojnë tërheqjen e tyre të parë.

Total score7.6
Përfitimet
+ Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
+ Mbi 2600+ lojëra
+ Libri sportiv kripto

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (5)
BitcoinCryptoDogecoin
Ethereum
Litecoin
MonedhatMonedhat (1)
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (200)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea Ekuatoriale
Guinea-Bissau
Haiti
Holanda
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Montserrat
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (40)
Asia Gaming
BGAMING
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fugaso
GameArt
Gamomat
Genii
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Microgaming
Mr. Slotty
OneTouch Games
Oryx Gaming
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming