Roku

Age Limit
Roku
Roku is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Pse Plat në Live Casino

Kazinotë e tregtarëve të drejtpërdrejtë po bëhen shpejt mënyra e preferuar për të vënë bast në internet në botën e kazinove të drejtpërdrejta. Kjo është e dukshme në Roku Live Casino, e cila është e përkushtuar vetëm për të ofruar këtë përvojë moderne. Askush nuk mund të gabojë me këtë faqe fantastike nëse jeni duke kërkuar për një kazino të drejtpërdrejtë.

Roku Live Casino është një nga opsionet më të mira të aksesueshme aktualisht, me një përzgjedhje fantastike të mbështetur nga bonuse të mahnitshme dhe oferta promocionale. Vazhdoni të lexoni për të zbuluar pse kjo është një faqe interneti e përqendruar drejtpërdrejt te tregtarët që kërkon vëmendjen tuaj.

Operatori i kazinosë live Roku është i shqetësuar për sigurinë dhe sigurinë tuaj. Operatori duhet të ndjekë standarde të rrepta sigurie dhe verifikimi të lojtarëve në mënyrë që të marrë dhe të mbajë këtë licencë nga Qeveria e Curacao. Ai gjithashtu duhet të kërkojë ndihmën e laboratorëve të pavarur të testimit për të konfirmuar se lojërat e tij janë vërtet të rastësishme dhe të drejta.

Edhe pse kazinotë me tregtarë të drejtpërdrejtë janë të avancuar, lojtarët nuk kërkojnë një vegël moderne për të shijuar lojërat. Pothuajse çdo smartphone me lidhje interneti mbështetet, pavarësisht nëse funksionon në Android ose iOS.

Kumarxhinjtë do të kënaqen duke luajtur në këtë kazino të drejtpërdrejtë.

About

Një tjetër kazino e drejtpërdrejtë miqësore për kriptovalutat që mund të gjendet në internet është Roku Live Casino. Kjo  kazino live, i cili u lançua për herë të parë në vitin 2020 nën kontrollin operacional të Abudantia AV, ka mbledhur një ndjekës të konsiderueshëm në vetëm pak vite. Komisioni i Lojërave të Curacao rregullon të gjitha bizneset. Le të hedhim një vështrim në atë që ata kanë në mendje për ju.

Roku Live Casino është një trajtim vizual, me shumë mendim dhe punë të vendosur në dizajnin e faqes. Faqja nuk është asgjë më pak se mbresëlënëse, nga stili vizual shumëngjyrësh i simbolit të korporatës deri te veprat e pazakonta, por magjepsëse të artit.

Games

Nuk ka dyshim se lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë janë më pak në numër se lojërat tradicionale online. Sidoqoftë, përzgjedhja po rritet dhe Roku Live Casino ka më shumë se sa duhet për t'i mbajtur lojtarët të kthehen për më shumë.

Immersive Roulette, për shembull, synon të jetë një paraqitje sa më autentike e lojës që të jetë e mundur, duke hequr këmbanat dhe bilbilat e tepërta. Deal or No Deal Live dhe First Person Dream Catcher, nga ana tjetër, janë të gjitha për të qenë sa më madhështore dhe spektakolare që të jetë e mundur.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Një shumëllojshmëri variantesh ruleti janë në dispozicion në këtë kategori. Më të njohurat ndër to janë:

 • Ruletë turke
 • Ruletë Amerikane
 • Auto Ruletë
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë zhytëse

 

Blackjack live

Lojërat e njohura në këtë seksion përfshijnë:

 • Blackjack i personit të parë
 • 21 Blackjack i pakufizuar
 • Partia Blackjack

Lojëra të tjera:

 • Monopoly Live
 • Gjuetia e thesarit të Gonzos
 • Poker rus
 • Sic Bio

Bonuses

Bonuset janë komponenti më i rëndësishëm në tërheqjen e kumarxhinjve në çdo kazino të drejtpërdrejtë. Kur dikush regjistrohet për të luajtur në një kazino, gjëja e parë që ata kërkojnë janë bonuse dhe promovime që kazinoja live ose online ka për të ofruar.

Fatkeqësisht, në Roku Live Casino nuk ka bonuse të drejtpërdrejta të kazinosë. Shpresojmë se së shpejti do të ofrojnë oferta emocionuese të kazinove të drejtpërdrejta për lojtarët e tyre të lojërave me tregtarë të mëlçisë.

Languages

Kjo kazino mbështet një sërë gjuhësh për të tërhequr lojtarët nga e gjithë bota. Për të zgjedhur një gjuhë, shkoni në këndin e sipërm djathtas të kazinosë dhe klikoni simbolin e flamurit të rrethuar. Disa nga gjuhët e mbështetura nga Roku Live Casino janë:

 • anglisht
 • turk
 • norvegjeze
 • Spanjisht
 • portugeze

 

Monedhat

Pagesat e kazinosë Roku live janë një zonë ku ajo spikat në një treg të mbushur me njerëz dhe ndonjëherë identik. Ata pranojnë kriptovalutat depozitat dhe tërheqjet përveç monedhave tradicionale. Disa nga monedhat e pranuara në këtë kazino të drejtpërdrejtë janë:

 • euro
 • Krona norvegjeze
 • dollarë amerikanë
 • Kriptovaluta
 • Dollarë kanadezë

Kriptovalutat përfshijnë:

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Ripple
 • Ethereum.

Live Casino

Kjo kazino padyshim ia vlen koha dhe paratë tuaja, sipas rishikimit të Roku. Të gjitha çështjet e zbuluara janë të vogla dhe nuk do të kenë asnjë ndikim në përvojën e mrekullueshme që ofron ky institucion. Kjo u jep lojtarëve shumë zhurmë për paratë e tyre.

Veçoritë e sigurisë së faqes së internetit, të tilla si enkriptimi SSL dhe një mur i fuqishëm i zjarrit, do të vlerësoheshin gjithashtu. Për shkak se faqja operohet në një shkallë globale, pranon një gamë të gjerë monedhash, që do të thotë se shumica e lojtarëve nuk do të kenë nevojë të konvertojnë monedhat e tyre lokale.

Ka shumë lojëra të mahnitshme (dhe të reja lëshohen rregullisht), dhe fakti që lojtarët e fatit mund të luajnë në pajisjen e tyre celulare duke përdorur platformën që përshtatet më së miri, mjafton për të inkurajuar këdo që të regjistrohet.

Software

Për të qenë vërtet i avancuar, një faqe e drejtpërdrejtë e tregtarit duhet të përdorë zhvilluesit më të mëdhenj të softuerit kanë për të ofruar. Roku Live Casino, nga ana tjetër, jo vetëm që ofron disa nga softuerët më të fundit, por gjithashtu ofron të gjitha. Për lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë, ekzistojnë vetëm katër ofrues softuerësh. Me vetëm disa klikime, kumarxhinjtë mund të kenë akses në përmbajtjen e cilitdo zhvillues që pëlqehet më shumë. Këta ofrues të softuerit të mbështetur janë:

 • Evolucioni
 • Spribe
 • Ezugi
 • Lojë pragmatike

Support

Për më tepër, Roku Live Casino thekson shërbimi dhe mbështetja ndaj klientit.

 • Pyetjet e shpeshta
 • Bisedë e drejtpërdrejtë

Nëse lojtarët nuk janë të sigurt për diçka ose thjesht duan të bëjnë disa pyetje, mund të kontaktoni gjithmonë ndihmën përmes sistemit të bisedës live, i cili është i disponueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Thjesht prekni ose klikoni flluskën e të folurit në këndin e poshtëm djathtas për të kontaktuar një punonjës profesionist.

Deposits

Gjëja tjetër për të cilën lojtarët duan të shqetësohen kur luajnë në një kazino live është statusi i tyre financiar. Si rezultat, Roku Live Casino ofron një gamë të gjerë zgjedhjesh, duke përfshirë:

 • ecoPayz
 • Neteller
 • Skrill
 • Shumë më mirë
 • Viza

Kufiri minimal i depozitës është 20 € dhe shuma minimale për tërheqje është 30 €. Zgjidhni zgjedhjen që i përshtatet më mirë nevojave tuaja dhe mos e mendoni dy herë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Hindi
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (78)
2 Hand Casino Hold'em
Arena of Valor
Auto Live RouletteBaccaratBaccarat Multiplay
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudClassic Roulette LiveCrapsCrazy Time
Dota 2
Dream CatcherEuropean RouletteEzugi No Commission Baccarat
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futbolli Australian
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Jackpot Roulette
Karlingu
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lightning DiceLightning RouletteLive Lightning BaccaratLive Progressive BaccaratLive Speed Roulette
MMA
Monopoly Live
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
RuletëRummy
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Texas HoldemUnlimited Blackjack
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
Bank transferCrypto
E-wallets
EcoPayz
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMiFinity
Multibanco
Neosurf
Neteller
RuPay
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (13)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Lira Turke
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Argjentina
Brazili
Guatemala
India
Kili
Kolumbia
Meksika
Panamaja
Peruja
Portugalia
SoftwareSoftware (35)
1x2Gaming
Amatic Industries
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Oryx Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Swintt
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet