Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Rolling Slots

Rolling SlotsResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 100 € + 50 rrotullime falas
Gama e gjerë e lojërave
Klub besnikërie me bonuse unike
Dhurata dhe surpriza ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e lojërave
Klub besnikërie me bonuse unike
Dhurata dhe surpriza ekskluzive
Rolling Slots is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Rolling Slots ofron disa bonuse të mira kazino për lojtarët e saj të rinj dhe ekzistues. Të gjitha ofertat e bonusit vijnë me kërkesa të ndryshme bastesh, të cilat lojtarët duhet t'i plotësojnë për t'i shijuar. Fatkeqësisht, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonuseve të disponueshme.

Bonus cashbackBonus cashback
+2
+0
Mbyll
Games

Games

Aktualisht, Rolling Slots strehon mbi 100 lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë dhe shfaqje lojërash. Lojtarët mund të bashkohen me tavolina virtuale dhe të shijojnë përvojën më të mirë të kazinosë live. Të gjitha lojëra të drejtpërdrejta transmetohen në kohë reale dhe me definicion të lartë. Regjistrohuni sot dhe bëni një udhëtim në Las Vegas duke u bashkuar në seksionin e kazinosë live. Këtu janë disa nga llojet e lojërave të njohura:

Blackjack live

Blackjack live tavolinat dominojnë seksionin e kazinosë live të Rolling Slots. Do t'ju duhet të keni një strategji të shkëlqyer për të marrë një dorë më të mirë se tregtari dhe të jeni afër dhe të mos kaloni 21. Pagesat shfaqen mirë. Disa nga tabelat kryesore të blackjack live përfshijnë:

 • Blackjack me shpejtësi
 • Blackjack klasik me shpejtësi
 • Blackjack Grand VIP
 • Blackjack rus i zi
 • Blackjack i pafund

Ruletë e drejtpërdrejtë

Nëse po mendoni të rrisni bilancin tuaj bankar thjesht duke parashikuar se ku do të ndalet topi pasi tregtari të rrotullojë tryezën, ruletë live është vendi. Rregullat janë të thjeshta dhe lojtarët nuk kanë nevojë për njohuri paraprake. Disa nga tabelat përfshijnë:

 • Salloni Prive Ruletë
 • Oracle Casino Roulette
 • Ruletë Absolute Bright
 • Auto-Rulette La Partage
 • Ruletë e shpejtësisë

Baccarat live

Bakarat live është një lojë e thjeshtë me letra ndërmjet bankierit dhe lojtarit. Në këtë rast, tregtari i drejtpërdrejtë është bankieri. Ju nuk keni nevojë të zhvilloni një strategji për të fituar në çdo variant baccarat live me bastin e duhur fillestar. Disa nga tavolinat e njohura të baccarat përfshijnë:

 • Pa Baccarat me shpejtësi komunikimi
 • Baccarat me shpejtësi
 • Bakarat rrufeje
 • Bakarat e jashtme
 • Salsa Baccarat

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Rolling Slots përmban tavolina të veçanta dhe shfaqje lojërash, përveç blackjack-ut live, ruletit dhe baccarat-it. Loja është e ndryshme dhe rregullat unike janë të zbatueshme në secilin rast. Disa nga lojërat e specializuara dhe shfaqjet e lojërave përfshijnë:

 • Bast në numra
 • Sic Bo Live
 • Mega Ball
 • Craps live
 • Gjuetia e thesarit të Gonzo-s

Software

Lloji i zhvilluesit e softuerit një kazino që sjell në bord përcakton përvojën e lojërave që ofron kazinoja. Rolling Slots ka bashkëpunuar me ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit më të lartë në industri për të krijuar një lobi të shkëlqyer të kazinosë live. Mund t'i renditni shpejt lojërat e disponueshme duke përdorur filtrin e ofruesit të softuerit në hollin e lojërave.

Të gjitha lojërat transmetohen me cilësi të lartë nga studio të ndryshme lojërash. Tregtarët janë miqësorë dhe simpatikë dhe përpiqen ta bëjnë përvojën tuaj të lojërave të paharrueshme. Një veçori e bisedës anësore u mundëson lojtarëve të bisedojnë me tregtarët e drejtpërdrejtë. Disa nga ofruesit e softuerit përfshijnë:

 • Ezugi
 • Lojëra evolucionare
 • Lojë pragmatike
 • Rrip fati
 • Alg
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Rolling Slots ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Credit Cards, Crypto, Bank Transfer, AstroPay, Neosurf , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Rolling Slots është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Kazino Rolling Slots tejkalon shumëfishin menyra pagese për qëllime komoditeti. Të gjitha metodat janë të besueshme dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë depozita dhe tërheqje duke përdorur një metodë të preferuar. Kufijtë minimalë për depozitat dhe tërheqjet janë 20 dollarë. Aktualisht, kazino Rolling Slots mbështet transfertat bankare, pagesat me karta, kuletat elektronike dhe kriptomat e zgjedhura. Ato përfshijnë:

 • Shumë më mirë
 • Visa/MasterCard
 • AstroPay
 • Kuletat kripto
 • MiFinity

Withdrawals

Rolling Slots u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+173
+171
Mbyll

Languages

Faqja e Rolling Slots është e disponueshme në shumë gjuhë për të akomoduar të gjithë lojtarët e saj. Gjuha e parazgjedhur është anglishtja, por lojtarët janë të lirë të kalojnë në gjuhën e tyre të preferuar duke përdorur një menu drop-down në këndin e poshtëm majtas. Gjuhët e disponueshme janë të përhapura në rajonet ku janë të disponueshme Rolling Slots. Ato përfshijnë:

 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • rusisht
 • anglisht
GjermaneDE
+6
+4
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Rolling Slots . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Rolling Slots i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Rolling Slots është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Rolling Slots është një kazino e re në internet e krijuar në vitin 2021. Ajo operohet nga Ramtinar Techconsult Limited, një anëtar i GBV Solutions NV Të gjitha operacionet janë të licencuara dhe rregullohen nga Bordi i Kontrollit të Lojërave të Curacao. Rolling Slots përmban disa tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve dhe shfaqje lojërash. Të gjitha lojërat testohen dhe auditohen rregullisht për drejtësi. Kazino Rolling Slots ndërthur dashurinë muzikore (rock and roll) me lojërat e fatit për të krijuar një mjedis të shkrirë në mënyrë të përkryer për të gjithë argëtimin që ju nevojitet. Është një hyrje e re në skenën e lojërave, por ka krijuar një reputacion për emrin e saj. Ajo vjen me një koleksion të madh të lojërave të kazinosë të plotësuara me lojëra unike me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Rolling Slots është i licencuar dhe i rregulluar nga një agjenci e njohur lojrash si kazinotë e tjera kryesore live. Wild Tolko, një kompani motër, operon me një licencë master të lëshuar për kompaninë mëmë GBL Solutions NV Tregu më i madh për kazinonë Rolling Slots është i bazuar në Kanada dhe Rusi. Vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje për të zbuluar më shumë veçori unike që ofron kjo kazino live.

Pse të luani Live Casino në Rolling Slots Casino

Kazino Rolling Slots e ka pozicionuar veten si një destinacion i shkëlqyer për kazino live lojtarët. Ajo ofron një koleksion të gjerë të lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të tilla si blackjack, ruletë, baccarat, poker dhe lojëra të tjera argëtuese. Platforma funksionon pa probleme në disa pajisje.

Kazino Rolling Slots është një kazino legjitime e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjet e Qeverisë së Curacaos. Lojtarët mund të jenë të sigurt për drejtësinë në lojë kur një kazino në internet licencohet nga një agjenci e fuqishme licencimi. Përveç kësaj, të gjitha lojërat testohen dhe auditohen rregullisht nga kompani të palëve të treta për drejtësi.

Të gjitha transaksionet mund të kryhen duke përdorur opsione të shumta pagese dhe monedha. Së fundmi, ekziston një ekip i përgjegjshëm dhe i besueshëm i mbështetjes së klientit. Lojtarët mund të pyesin për çdo gjë dhe të përgjigjen shpejt përmes bisedës live dhe emailit.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021

Account

Regjistrimi për një llogari me një Rolling Slots hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Rolling Slots dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Ekipi mbështetës i Rolling Slots përbëhet nga individë të besueshëm dhe profesionistë të gatshëm për të ndihmuar lojtarët 24/7. Lojtarët mund t'i kontaktojnë ata nëpërmjet funksionit të bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit (support@rollingslots.com). Përndryshe, lojtarët mund të rishikojnë seksionin e FAQ-ve për disa pyetje të përgjithshme.

Mbani mend: Ekipi është i disponueshëm në anglisht dhe rusisht.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Rolling Slots për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Rolling Slots shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Rolling Slots ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Rolling Slots në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Rolling Slots . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Rolling Slots janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

Rolling Slots është një nga destinacionet më të mira për adhuruesit e rock n roll. Ai bashkon muzikën dhe lojërat për të krijuar një përvojë të paharrueshme. Edhe pse është një hyrje e re në skenën e lojërave të fatit, pasi filloi në vitin 2021, shpejt fitoi popullaritet mes lojtarëve të kazinosë live. Ai ofron një përzgjedhje të mirë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë nga studiot kryesore të lojërave. Faqja e internetit përmban një temë muzikore dhe një dizajn miqësor për përdoruesit.

Të gjitha depozitat dhe tërheqjet mund të kryhen përmes opsioneve të shumta të pagesës. Aktualisht, ka disa monedha dhe kriptomonedha të mbështetura nga Rolling Slots. Kjo kazino është një degë e lojërave të fatit të përgjegjshëm; prandaj lojtarët mund të gjejnë mjete të dobishme kur luftojnë varësinë nga kumari.

Monedhat

Monedhat

Rolling Slots ka arritur të depërtojë në tregje të ndryshme në mbarë botën. Për lehtësi, i lejon lojtarët të bëjnë transaksione duke përdorur monedha të shumta në varësi të vendndodhjes së tyre. Ju duhet të zgjidhni opsionin e monedhës tuaj të preferuar kur regjistroheni. Disa nga monedhat e disponueshme përfshijnë:

 • euro
 • Dollarë kanadezë
 • Rubla ruse
 • BTC
 • ETH

Ju mund të gjeni listën e plotë të monedhave të mbështetura nën Taksonomitë.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher