Royal Panda Live Casino Rishikoni

Age Limit
Royal Panda
Royal Panda is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Royal Panda Casino është një sajt që u krijua në vitin 2014. Edhe pse mund të mos jetë faqja më e madhe e kazinosë për momentin, ajo po rritet në popullaritet me klientët në mbarë botën. Ka një sërë lojërash të disponueshme në Royal Panda, përkatësisht slot machines dhe lojëra kazino.

Games

Lojërat e kazinosë dhe lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë janë të disponueshme në Royal Panda Mobile Casino. Kjo përfshin të gjitha klasikët si Ruleta, Blackjack, Poker dhe Baccarat. Ka gjithashtu një numër slot-makinash argëtuese dhe novatore për të luajtur në sit. Kjo përfshin Starburst, Twin Spin, Route 777 dhe Coins of Egypt.

Withdrawals

Tërheqjet zakonisht do të përpunohen plotësisht dhe do të jenë të disponueshme në llogaritë bankare të klientëve brenda vetëm disa ditësh. Metodat aktualisht të disponueshme për t'u tërhequr në Royal Panda Mobile Casino janë Karta e Debitit, Neteller, Transferta bankare, Kartat e Kreditit dhe Skrill. Identifikimi duhet të dorëzohet përpara se lojtarët të tërheqin fitimet e tyre.

Languages

Ka një sërë gjuhësh të mbështetura në sajt sepse lojtarët nga e gjithë bota janë të mirëpritur të vijnë dhe të provojnë fatin e tyre në kazino. Ndërsa disa vende janë të kufizuara, kjo nuk vlen për një numër të madh. Gjuhët e mbështetura janë anglisht, kinezisht, finlandisht, japonisht, gjermanisht, norvegjez, spanjisht, portugalisht dhe suedisht.

Promotions & Offers

Lojtarët mund të gëzojnë një bonus ndeshjeje 100% në depozitën e tyre të parë deri në vlerën 100 £. Nëse bastet sportive janë tërheqëse për disa klientë, një bast falas ofrohet gjithashtu pas depozitimit të parë. Një "bonus bambu" ofrohet çdo të premte që u jep klientëve një rritje prej 50% deri në 150 £.

Live Casino

Aktualisht ekzistojnë dy lloje të ndryshme kazinoje të disponueshme në faqe. Kjo është lojë e menjëhershme (që lejon lojtarët të luajnë në shfletuesin e tyre të internetit pa pasur nevojë të shkarkojnë asgjë) dhe luajtje në celular. Të luash nga celulari është një opsion shumë i përshtatshëm dhe ideal për klientët që janë shpesh në lëvizje ose nuk kanë kompjuter.

Software

Faqja synon të jetë sa më e larmishme dhe argëtuese që të jetë e mundur, kjo është arsyeja pse përdoren vetëm niveli më i lartë i ofruesve të softuerëve të njohur për krijimin e lojërave të kazinosë. Këto janë NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, BarCrest Games, NextGen Gaming, 1x2 Gaming, Genesis Gaming, Rabcat, Thunder Kick, Elk Studios dhe Pradmatic Play.

Support

Nëse lojtarët kanë ndonjë problem që duan të ngrenë me stafin në Royal Panda Mobile Casino, ka disa mënyra për ta bërë këtë. Kjo përfshin email, bisedë live dhe telefon. Ndihma është e disponueshme 24/7 në këtë faqe, sepse kjo kazino e ligjshme është gjithmonë e etur për të ndihmuar klientët.

Deposits

Ka një shumëllojshmëri opsionesh depozitash në dispozicion në faqe për lehtësinë e klientëve, depozitat përpunohen menjëherë. Këto janë Ukash, karta e debitit, Neteller, Paysafe Card, GiroPay, Kartat e Kreditit, Transferta Bankare, FundShare, Skrill, ewire, eKonto, Euteller, Todito cash, Trustly, AGMO, AstraPay Card, Instant Banking dhe Przelewy24.

Total score7.0
Përfitimet
+ Tërheqje të shpejta
+ E shkëlqyeshme në celular
+ Tema panda
+ Aplikacioni i disponueshëm

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Kineze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (3)
CAIXA Brazil
Malta Gaming Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (41)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double WheelRuletë
Shah
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Valorant
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (31)
AGMO
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
Bank transfer
Boleto
Credit CardsDebit Card
DineroMail
Euteller
Fast Bank Transfer
FundSend
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
Instant bank transfer
Lobanet
MasterCardMuchBetterNetellerPaysafe Card
Przelewy24
SafetyPay
Skrill
Sofortuberwaisung
Todito Cash
Trustly
Ukash
Visa
eKonto
ewire
MonedhatMonedhat (10)
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (7)
Brazili
Finlanda
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (13)