Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Royal Spinz

Royal SpinzResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusBonus 120 rrotullime falas
Lojëra me fitore të menjëhershme
Dizajn miqësor për përdoruesit
Kazino shumëgjuhëshe
Shpërblime të pabesueshme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra me fitore të menjëhershme
Dizajn miqësor për përdoruesit
Kazino shumëgjuhëshe
Shpërblime të pabesueshme
Royal Spinz is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset Kazino Drejtpërdrejt përdoren gjerësisht nga lojtarët për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave dhe për të rritur shanset e tyre për të fituar. Një shumëllojshmëri bonusesh ofrohen në Royal Spinz për t'i mbajtur lojtarët të interesuar dhe të kënaqur. Kumarxhinjtë mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të ndryshme për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto bonuse mund të vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

Kodet e bonusitKodet e bonusit
+3
+1
Mbyll
Games

Games

Kazinoja ofron mbi 300 lojëra, një numër i konsiderueshëm për një institucion kaq të ri. Këtu mund të luhen lojëra elektronike, letra dhe lojëra tavoline. Pjesa më e madhe e lojërave elektronike vjen nga Xplosive, Fugaso dhe Booongo, duke i lejuar lojtarët të aksesojnë disa nga titujt më të fundit si Planet Fortune, Mr Luck dhe Signs of Fortune.

Software

RoyalSpinz bashkëpunon me Felix Gaming, GameART, Betsoft, Booongo, GameScale, Play'n GO dhe Fugaso për të ofruar lojëra në internet. Firma të tjera që fuqizojnë softuerin e kazinosë përfshijnë LuckyStreak, BG, Spinomenal, MrSlotty dhe SA Gaming. Megjithëse emra si NetEnt, Microgaming dhe Evolution Gaming nuk shfaqen këtu, partnerët e kazinosë kanë atë që duhet për të ofruar përvojën më të mirë të lojërave.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Royal Spinz ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Trustly, Neteller, Visa, WebMoney, MasterCard , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Royal Spinz është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

RoyalSpinz Casino i kushton vëmendje nevojave të lojtarëve kur bëhet fjalë për depozitat. Thënë kështu, metodat e depozitimit përfshijnë Neteller, Paysafe Card, Postepay, AstroPay, kuletat bitcoin, EasyEFT, EcoPayz, EcoCard, Euteller, MULTIBANCO, MasterCard, SafetyPay, Siru Mobile, Skrill dhe QIWI (për rusët). Ekzistojnë gjithashtu metoda të tjera depozitimi si SOFORT, Sporopay, TrustPay, Trustly, Visa, iDEAL dhe Zimpler.

Withdrawals

Shuma minimale e tërheqjes është 100 €, ndërsa maksimumi është 5000 € (kufiri mujor). Neteller dhe Skrill mund të përdoren për pagesa të shpejta, të cilat mund të zgjasin deri në 24 orë. Transferta bankare zgjat një deri në pesë ditë, ndërsa tërheqjet me kartë krediti mund të zgjasin deri në 10 ditë përpunim, gjë që është e zakonshme në mesin e kazinove në internet.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+178
+176
Mbyll

Valutat

EuroEUR

Languages

Për lojtarët e kazinove në internet, asgjë nuk ndihet më mirë sesa të luhen lojërat në gjuhën që kuptojnë. Për të siguruar që lojtarët me prejardhje të ndryshme gjuhësore të shijojnë përvojën e tyre të lojërave, RoyalSpinz Casino ofron disa gjuhë, të cilat përfshijnë gjermanisht, norvegjeze, rusisht, spanjisht, italisht, frëngjisht, finlandisht, suedisht, danezisht dhe anglisht, e cila është gjuha më popullore e folur në çdo kontinent.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Royal Spinz . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Royal Spinz i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Royal Spinz është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Duke u nisur në prill të këtij viti (2018), RoyalSpinz Casino është një nga kazinotë më të reja në internet në industri dhe pronari i saj është një firmë me bazë në Curacao, Game Tech Group NV Është e licencuar nga qeveria e Curacao, që do të thotë se ka qenë konstatohet të jetë i sigurt dhe i drejtë pavarësisht se është i ri.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2018

Account

Regjistrimi për një llogari me një Royal Spinz hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Royal Spinz dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

RoyalSpinz Casino inkurajon lojtarët e saj të komunikojnë me mbështetjen e klientit një-në-një përmes shumë opsioneve, të cilat përfshijnë një bisedë të drejtpërdrejtë dhe email; support@royalspinz.com. Ekipi mbështetës është gjithashtu i arritshëm përmes një shërbimi telefonik (+357-2528-1876), i cili funksionon gjatë gjithë kohës, për t'u siguruar që çështjet e lojtarëve të mos zgjasin më shumë sesa pritej për t'u zgjidhur.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Royal Spinz për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Royal Spinz shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Royal Spinz ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Royal Spinz në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Çdo lojtar ka mundësinë të aplikojë për bonuset falas të kazinosë në mënyrë që ata të kenë një bilanc në llogaritë e tyre për të vënë bast. Ata gjithashtu marrin rrotullime falas në baza të rregullta. Lojtarët shtohen automatikisht në një program VIP, ku fitojnë pikë që mund të shndërrohen në para për bast.

Live Casino

Live Casino

Lojtarët e RoyalSpinz Casino kanë një botë opsionesh për të luajtur, duke përfshirë një tregtar të drejtpërdrejtë, Flash, ueb celular, lojë të menjëhershme dhe celular. Me të gjitha këto metoda të lojës, është e qartë se kazinoja ka në zemër komoditetin dhe rehatinë e lojtarëve. Kazinoja celulare është e përputhshme me të gjitha pajisjet iOS dhe Android.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher