Samosa Casino Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

Samosa CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
/10
Bonus
Kushtet e kthimit të parave
Kushtet e depozitimit
Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kushtet e kthimit të parave
Kushtet e depozitimit
Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways
Samosa Casino
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Kazinotë e tjera të drejtpërdrejta do ta kenë të vështirë të konkurrojnë me bonuse dhe promovime ofruar nga kazino live online Samosa. Lojtarëve të rinj në përgjithësi u ofrohen dhurata të mirëseardhura për t'i inkurajuar ata në kazino dhe për t'i lejuar ata ta provojnë atë.

Lojtarët që duan të luajnë rregullisht në kazino mund të regjistrohen në klubin VIP, i cili ofron edhe më shumë çmime dhe bonuse për klientët besnikë. Kazino Samosa është e njohur për shpërblimin e lojtarëve të rinj dhe atyre që kthehen. Bonuset e ofruara për lojtarët e kazinosë live janë:

 • Bonusi i mirëseardhjes: 100% bonus i përputhur depozitash deri në një maksimum prej 500 €
 • Kthim parash: 11% Kthim parash
Games

Games

seksion i drejtpërdrejtë i kazinosë është për ata që nuk janë aq të dhënë pas lojërave elektronike sa lojtarët e tjerë. Do të ishte një surprizë nëse tifozët e Kazinosë Live nuk do të strehoheshin, duke pasur parasysh gamën e madhe të lojërave të disponueshme për t'u luajtur dhe shijuar. Lojtarët do të jenë në gjendje të luajnë të preferuarin e tyre lojëra të drejtpërdrejta të tilla si Live Baccarat, Live Baccarat Squeeze dhe Live Blackjack në të gjitha tavolinat e rregullta.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Lojërat popullore të ruletë live seksioni janë:

 • Ruletë Arabe
 • Ruletë Amerikane
 • Auto Ruletë
 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Ruletë 24/7

Blackjack live

Ka një seri të lojëra live me blackjacks si:

 • Blackjack live A
 • Blackjack live 45
 • Blackjack me shpejtësi
 • Blackjack Classic dhe më shumë.

Baccarat live

lojëra baccarat live seksionet përfshijnë:

 • Shtrydhje Baccarat
 • Baccarat i kontrolluar
 • Bakarat B
 • Baccarat C, etj.
+9
+7
Mbyll

Software

Mundësia për të luajtur qindra lojëra më të njohura është arsyeja pse kaq shumë lojtarë po kthehen në Samosa Casino për të shijuar lojërat e tyre në internet.

Në Samosa Casino, ka mbi 200 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë për të zgjedhur, dhe ju do të jeni në gjendje të luani një përzgjedhje fantastike të lojërave ruletë live, blackjack dhe baccarat. Lojëra të tjera të njohura përfshijnë Sic Bo dhe Super Six dhe shfaqje lojërash si Mega Ball 100x dhe Football Studio.

Për lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë, sa vijon ofruesit e softuerit janë në dispozicion:

 • NetEnt
 • Evolucioni
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Samosa Casino ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Debit Card, Bank transfer, Credit Cards, Visa, Skrill , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Samosa Casino është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Samosa Live Casino ofron një shumëllojshmëri të gjerë të zgjedhjet e pagesës. Nëse dëshironi të financoni llogarinë tuaj të kazinosë, mund ta bëni këtë duke përdorur një sërë kartash krediti dhe metodash bankare, duke përfshirë:

 • MasterCard
 • Me besim
 • Viza
 • Neteller
 • Skrill dhe shumë të tjerë.

Mbani në mend se çdo transaksion kërkon një depozitë minimale prej 10 €.

Withdrawals

Samosa Casino u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

+1
+-1
Mbyll

Languages

Për shkak të përzgjedhjes së lojërave të larmishme, kjo kazino e drejtpërdrejtë tërheq audiencën nga rajone të rëndësishme të botës. Përmbajtja e faqes së internetit dhe mbështetja e klientit është e disponueshme në shumë të ndryshme gjuhët. Disa nga gjuhët e mbështetura janë:

 • anglisht
 • Hindi
 • polonisht
 • gjermane
 • norvegjeze
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Samosa Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Samosa Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Samosa Casino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Samosa Live Casino mund të jetë përshtatja e duhur nëse po kërkoni një kazino fantastike me një përzgjedhje të madhe lojërash elektronike dhe lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë. N1 Interactive Limited, një firmë malteze që prodhoi Samosa Casino, ka krijuar një paketë të plotë me diçka që të gjithë të shijojnë.

Përveç promovimeve të tyre të rregullta dhe zbritjeve VIP, të gjithë lojtarët mund të përfitojnë nga një shlyerje gjatë gjithë jetës së tyre në sit, që është një nga veçoritë më të mira të sajtit.

Pse Plat në Kazino Samosa Live

Licenca e kazinosë është treguesi më i mirë i cilësisë së një kazinoje live online. Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA), një nga rregullatorët më me reputacion të Evropës, i ka dhënë licencën Samosa Casino.

Shumëllojshmëria e lojërave elektronike, lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë dhe furnizuesve të programeve kompjuterike është fantastike dhe mundësia për të fituar një nga mbi 90 jackpot-et e mëdha është edhe më e madhe. Ju gjithashtu mund të aktivizoni vërtetimin me dy faktorë për të shtuar siguri shtesë në llogarinë tuaj. Si rezultat, të luash në kazinonë tonë të drejtpërdrejtë është relativisht e sigurt.

Rreth Kazinosë Samosa

N1 Interactive lançoi Samosa, kazinonë e saj të re të drejtpërdrejtë në internet, në tetor 2020. Firma përpiqet t'u ofrojë përdoruesve të saj një përvojë lojrash të klasit të parë duke qenë gjithashtu miqësore për përdoruesit dhe duke ofruar mbështetje të shkëlqyer për klientët.

Nën autoritetin maltez, ajo është plotësisht e licencuar dhe e kontrolluar. Selia e kompanisë mëmë është në Maltë. Shërbimi ndaj klientit është i shkëlqyer dhe ata janë aty 24/7 për të ndihmuar kumarxhinjtë me çdo problem. Për të depozituar para në llogaritë tuaja, mund të përdorni teknika të ndryshme.

Ata synojnë të sigurojnë që të gjithë klientët e tyre të jenë të kënaqur me shërbimin e tyre. Faqja e internetit është plotësisht funksionale në pajisjet mobile.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020
Sajti i uebit: Samosa Casino

Account

Regjistrimi për një llogari me një Samosa Casino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Samosa Casino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Shërbimi ndaj klientit i Samosa Live Casino është i aksesueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Qasja më e përshtatshme për të kontaktuar një përfaqësues është të klikoni në flluskën e purpurt të bisedës në këndin e poshtëm djathtas të ekranit tuaj. Gjatë kohës së vlerësimit tonë, personeli i sjellshëm i stafit mund t'i përgjigjet shpejt dhe në mënyrë të kënaqshme pyetjeve tona.

Ju gjithashtu mund t'u dërgoni atyre një email duke përdorur formularin e kontaktit në fund të faqes së internetit nën skedën Mbështetje. Gjithashtu, shikoni zonën e tyre të mirëkuruar FAQ, e cila mund t'u përgjigjet të gjitha pyetjeve tuaja më të shpeshta.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Samosa Casino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Samosa Casino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Samosa Casino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Samosa Casino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Samosa Casino . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Samosa Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

Me gamën e saj të gjerë të opsioneve të lojërave dhe shpërblimet dhe çmimet e konsiderueshme, Samosa Live Casino padyshim që do t'ju bëjë të kafshoni më shumë sesa mund të përtypni. Kazinoja është shumë e re, e freskët dhe e pastër, dhe mirëpret me ngrohtësi lojtarët e rinj. Ne mendojmë se kjo kazino ia vlen, veçanërisht duke pasur parasysh zgjedhjen e lojës, tërheqjet e shpejta dhe shërbimin e shkëlqyer ndaj klientit. Unë do të sugjeroja që ata duhet të përfshijnë më shumë ofrues softuerësh për lojëra me tregtarë të mëlçisë.

Ofrohen shumë opsione të ndryshme pagese, si dhe mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit dhe aftësi për të luajtur si në celular ashtu edhe në desktop. Është i licencuar me mjeshtëri dhe ka disa alternativa pagese në dispozicion. Nuk do të zhgënjeheni nëse i provoni.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:300 €