Slots Heaven

Age Limit
Slots Heaven
Slots Heaven is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

About

Slots Heaven është një kazino në internet që ka një qasje minimaliste në dizajnin e saj dhe komplimenton pamjen me një temë të ndezur neoni. Kazino ofron tre lojëra elektronike, video lojëra elektronike, lojëra virtuale tavoline, si dhe video poker dhe lojëra të tjera specialiteti. Ato janë të licencuara nga Gjibraltari dhe mundësuar nga Playtech.

Games

Këtu vjen pjesa më emocionuese e këtij rishikimi. Slots Heaven u dhuron lojtarëve mbi 500 lojëra. Dhe siç sugjeron emri i tyre, shumica e tyre janë lojëra elektronike. Ata gjithashtu kanë lojëra të drejtpërdrejta, video poker dhe lojëra tavoline. Por pjesa më e mirë është - lojtarët duhet të provojnë shumicën e këtyre lojërave falas përpara se të luajnë realisht.

Withdrawals

Nuk është sekret se receta e suksesit të lojërave të fatit është mbajtja e një kontrolli të ngushtë në aktivitetet e lojërave. Kjo përfshin mbajtjen e një rekord të të gjitha transaksioneve në një vend. Për këtë arsye, Slots Heaven mbështet opsione të shumta tërheqjeje. Ato përfshijnë karta krediti, Skrill, Neteller, Entropay, transferta bankare, Paypal, Pay to Mobile dhe Instant Banking

Languages

Kazinoja duket se synon vetëm vendet që flasin anglisht - për një arsye të mirë. Janë mbi 375 njerëz që flasin gjuhën në 50 qarqe. Është e qartë se kjo zgjedhje garanton një audiencë të gjerë. Kazinoja i zgjeron shërbimet e saj ndërkombëtarisht, me përjashtim të disa vendeve si Bullgaria, Qipro, Danimarka, Estonia, Franca, Hong Kongu, Izraeli, Singapori dhe Spanja.

Live Casino

Meqenëse kazino ka Playtech në bord, ato mbështesin shkarkime, lojëra të drejtpërdrejta dhe të menjëhershme për të gjitha sistemet kryesore operative. Ky elasticitet është pjesë e arsyes pse kazinoja ka tërhequr kaq shumë lojtarë. Por kjo nuk është e gjitha; të gjithë kanë akses në të njëjtat shanse dhe eksitim, pavarësisht nga platforma e tyre e preferuar.

Promotions & Offers

Si me çdo kazino tjetër atje, Slots Heaven ofron bonuse joshëse. Më i dalluari është bonusi 100% i mirëseardhjes që vjen me 40 rrotullime falas. Rrotullimet janë të vlefshme për tetë ditë, por ato ofrojnë 20 rrotullime shtesë falas, çdo ditë, për t'i mbajtur lojtarët të kthehen për më shumë. Megjithatë, T&C zbatohen.

Software

Kazinoja ka partnerizuar Playtech, një ofrues i famshëm i softuerit iGaming, si një lëvizje që synon të etiketojë shërbimin e tyre me të bardhë. Ky operator me vlerësimin më të lartë ka qenë në industrinë e lojërave për më shumë se 15 vjet tani dhe ata janë të njohur për lojërat e tyre argëtuese, miqësore për përdoruesit dhe inovative të kazinosë. Krijimet e tyre më të shquara janë Dr.Lovemore Slots dhe A night out Slots.

Support

Slots Heaven e merr shumë seriozisht përvojën e përdoruesit. Për këtë arsye, ekipi ka krijuar një njësi solide mbështetëse për anglishtfolësit. Biseda live duket si mënyra më e shpejtë dhe më e lirë për të marrë ndihmë në sistem. Por përdoruesit gjithashtu mund të telefonojnë ekipin ose t'i dërgojnë një email.

Deposits

Slots Heaven ofron shumë opsione depozitash. Ata kanë renditur kartat e kreditit si zgjedhjen e tyre të parë, të ndjekur nga Skrill, Neteller, Entropay, transfertat bankare, Paypal, Pay-by-Mobile dhe Paysafe karta, Instant banking dhe ecoPayz. Në një deklaratë të shkurtër, ata sigurojnë lojtarët se të gjitha të dhënat e tyre janë shumë të koduara. Kështu që ata mund të shijojnë një përvojë lojrash pa shqetësime.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
4B
Boku
Citadel Internet Bank
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Euro6000
LaserMaestroNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Solo
Switch
Visa
Visa Delta
Visa Electron
WebMoney
instaDebit
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (1)