Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Slots Magic

Slots MagicResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100$ + 50 rrotullime falas
Shumëgjuhëshe
Seksioni i letrave me gërvishtje
Ofrohen çmime speciale
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëgjuhëshe
Seksioni i letrave me gërvishtje
Ofrohen çmime speciale
Slots Magic is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset Kazino Drejtpërdrejt përdoren gjerësisht nga lojtarët për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave dhe për të rritur shanset e tyre për të fituar. Një shumëllojshmëri bonusesh ofrohen në Slots Magic për t'i mbajtur lojtarët të interesuar dhe të kënaqur. Kumarxhinjtë mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të ndryshme për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto bonuse mund të vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Kjo kazino ofron dy lloje kryesore lojërash në platformën e tyre. Kjo përfshin lojëra virtuale dhe live. Lojërat virtuale përfshijnë opsione të njohura si lojëra elektronike, poker dhe blackjack. Lojërat e tyre live ofrojnë opsione emocionuese si blackjack, baccarat dhe ruletë, të cilat transmetohen të gjitha në kohë reale nga një studio profesionale kazinoje.

+3
+1
Mbyll

Software

Lojërat e disponueshme në Slots Magic Casino mundësohen nga disa prej softuerëve më të mirë të mundshëm. Shumica e lojërave prodhohen nga kompani që janë ekspertë në këtë fushë, si NetEnt, SkillOnNet, WMS Williams Interactive, NextGen Gaming, Amaya Chartwell dhe Big Time Gaming. Disa nga titujt e tyre përfshijnë Let Them Ride dhe Caribbean Poker.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Slots Magic ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si WebMoney, Trustly, PayPal, MasterCard, Bank Transfer , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Slots Magic është zgjedhja juaj kryesore.

$10, €10
Depozita minimale
$20, €20
Tërheqja minimale

Deposits

Lojtarët janë të lirë të përdorin metoda të ndryshme depozitimi pasi një listë e gjerë është e disponueshme në Slots Magic Casino. Këto përfshijnë Neteller, Euteller, Wirecard, Mastercard, Gluepay, UseMyBank, ClickandBuy, Boleto, Sofortuberwaisung, Ukash, Entropay, Multibanco, Speedycard, Abaquoos, Paysafe Card, ewire, iDEAL, Giropay, Teleingreso, Mone Neosurf, eKonto, Prselewy24 dhe FundSend.

Withdrawals

Kur bëhet një tërheqje nga Slots Magic Casino, ka një periudhë pezull prej 24 deri në 48 orë. Opsionet e tërheqjes të disponueshme nga kjo kompani përfshijnë çekun, vizën, Netellerin, transfertën bankare, Wirecard, Skrill dhe ClickandBuy. Ekziston gjithashtu një kufi mujor i tërheqjes prej 10000 € për t'u mbajtur parasysh.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+163
+161
Mbyll

Languages

Slots Magic Casino mund të ofrojë shërbime për individët që flasin një sërë gjuhësh të ndryshme. Disa nga gjuhët e shumta për të cilat ata mund të ofrojnë mbështetje përfshijnë anglisht, gjermanisht, sllovak, finlandisht, frëngjisht, danez, norvegjez dhe suedisht. Kjo është e dobishme, pasi ata kanë lojtarë që janë të vendosur në të gjithë Evropën.

PortugezePT
+17
+15
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Slots Magic . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Slots Magic i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Slots Magic është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

Mjetet për vetë-kufizim

  • Mjeti i kufirit të depozitës
  • Mjeti i kufirit të seancës kohore
  • Mjeti për vetë-përjashtim
  • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
  • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Slots Magic është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

Fakte të shpejta

Kompania: Skill On Net Limited
Viti i themelimit: 2014

Account

Regjistrimi për një llogari me një Slots Magic hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Slots Magic dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Slots Magic Rishikimi i Mbështetjes së Klientit

Mbështetje e shpejtë dhe e përgjegjshme e bisedës së drejtpërdrejtë

Nëse jeni duke kërkuar për një kazino me mbështetje të nivelit të lartë për klientët, Slots Magic ju ka mbuluar. Tipari i tyre i bisedës live është një ndryshim i vërtetë i lojës. Sa herë që keni një pyetje ose keni nevojë për ndihmë, agjentët e tyre miqësorë të mbështetjes janë vetëm disa klikime larg. Ajo që është edhe më e mirë është se ata zakonisht përgjigjen në vetëm disa minuta! Është si të kesh asistentin tënd personal në majë të gishtave.

Mbështetje e thelluar me email, por kërkohet durim

Ndërsa opsioni i bisedës live vjedh shfaqjen, Slots Magic gjithashtu ofron mbështetje me email për ata që preferojnë një përgjigje më të detajuar. Ekipi që qëndron pas mbështetjes së tyre me email është i njohur për ekspertizën dhe thellësinë e njohurive të tyre. Megjithatë, është e rëndësishme të theksohet se mund t'ju duhet deri në një ditë për t'u kthyer tek ju. Pra, nëse keni nevojë urgjente për ndihmë, biseda live do të ishte bastja juaj më e mirë.

Një ekip shumëgjuhësh i gatshëm për t'ju ndihmuar

Një nga veçoritë e spikatura të mbështetjes së klientit të Slots Magic është aftësia e tyre për t'u kujdesur për përdoruesit nga vende të ndryshme. Qoftë anglisht, danez, gjermanisht, finlandisht, frëngjisht, norvegjez, slloven, sllovak, suedez, turq, rus, rumanisht, greqisht, spanjisht, portugalisht, polakisht, italisht, hungarisht, çekisht, kroatisht, bullgarisht - ata ju kanë mbuluar! Pavarësisht se nga jeni apo çfarë gjuhe flisni, ekipi i tyre i përkushtuar do të sigurohet që pyetjet tuaja të adresohen menjëherë dhe me saktësi.

Si përfundim, kur bëhet fjalë për mbështetjen e klientit në kazinotë në internet, Slots Magic vërtet dallohet nga turma. Me mbështetjen e shpejtë dhe të përgjegjshme të bisedave të drejtpërdrejta dhe ndihmën e ditur me email të disponueshëm në shumë gjuhë, ato sigurojnë që çdo lojtar të ndihet i vlerësuar dhe i mbështetur gjatë gjithë përvojës së tij të lojërave.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Slots Magic për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Slots Magic shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Slots Magic ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Slots Magic në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Zbuloni bonuset dhe promovimet në Slots Magic!

Po kërkoni përvojën përfundimtare të kazinosë në internet? Mos kërkoni më larg se Slots Magic! Ata kanë një thesar bonusesh dhe promovimesh që do t'ju lënë të ndiheni si fitues që nga fillimi.

Të ardhurit, dëgjoni! Slots Magic ka disa oferta kryesore vetëm për ju. Bëhuni gati të mahniteni nga bonusi i tyre i mirëseardhjes, i cili ju jep një nxitje fantastike për të nisur udhëtimin tuaj të lojërave. Dhe kjo nuk është e gjitha - ato ofrojnë gjithashtu rrotullime falas, bonuse ndeshjesh, bonuse depozitash dhe madje edhe një bonus special për ditëlindje për ta bërë ditën tuaj më të veçantë.

Po lojtarët besnikë? Epo, mos ki frikë miku im! Slots Magic ka promovime dhe ngjarje unike në mëngët e saj vetëm për ju. Nga turnetë ekskluzive te bonuset befasuese, ata dinë t'i mbajnë gjërat emocionuese.

Dhe le të mos harrojmë për shpërblimet e besnikërisë! Anëtarët e përkushtuar në Slots Magic janë në pritje të një kënaqësie me shpërblime të këndshme që do ta bëjnë përvojën tuaj të lojërave edhe më emocionuese.

Tani, le të flasim për kërkesat e basteve. Ne besojmë në transparencë këtu, ndaj është e rëndësishme të përmendet se disa kushte zbatohen kur bëhet fjalë për këto bonuse. Por mos u shqetësoni - ne do ta zbërthejmë atë për ju në mënyrë që gjithçka të jetë e qartë.

Oh, dhe a përmendëm se ka përfitime për të ndarë magjinë me bashkëshortët tuaj? Kjo është e drejtë - referojuni një shoku në Slots Magic dhe shijoni disa të mira shtesë së bashku!

Pra, pavarësisht nëse jeni në lojëra elektronike apo lojëra tavoline, Slots Magic ka diçka të veçantë që pret vetëm për ju. Bëhuni gati për të nisur një aventurë emocionuese të mbushur me bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme - filloni të luani sot!

Live Casino

Live Casino

Për individët që kanë vështirësi në përdorimin e shërbimeve në kompjuterin ose telefonin e tyre celular, ekziston një sistem i jashtëzakonshëm mbështetjeje. Një telefonatë e shpejtë në linjën e tyre të kujdesit ndaj klientit do të ndihmojë në zgjidhjen e të gjitha çështjeve që mund të ketë një klient. Ata gjithashtu kanë një opsion të bisedës live.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher