Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Slottica

SlotticaResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
BonusBonus 30 rrotullime falas
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Depozita minimale 2 dollarë
Fitoni çmime si vegla
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Depozita minimale 2 dollarë
Fitoni çmime si vegla
Slottica is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Për të tërhequr lojtarë të rinj në lojërat e tyre të kazinosë në internet dhe për t'i mbajtur ata të luajnë, Slottica Casino ka renditur disa promovime. Ka një bonus mirëseardhjeje që ka një bonus depozite dhe rrotullime falas për tifozët e lojërave elektronike. Gjithashtu, ka shumë promovime dhe shpërblime të tjera, për shembull, bonuse të ringarkimit, rrotullime falas, dhe hyrjet në lotari dhe turne.

Bonusi i rrotullimeve falasBonusi i rrotullimeve falas
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Slottica Casino ka shumë lojëra kazinoje në internet të krijuara nga softuer dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të transmetuara drejtpërdrejt nga kazinotë tokësore. Lista e lojërave përfshin baccarat, ruletë, blackjack, lojëra elektronike, jackpots, e kështu me radhë. Të apasionuarit pas kazinove që janë gjithashtu në baste sportive mund të bëjnë gjënë e tyre në Slottica pasi faqja ka gjithashtu një libralidhës.

Software

Lista e shitësve të programeve kompjuterike të kazinosë që ofrojnë lojëra për Slottica përfshin Neon Valley Studios, Spadegaming, Karizmatik, Quickspin, Push Gaming, Lucky Streak, SA Gaming, Habanero, Arti i lojës, WorldMatch, August Gaming, Pragmatic Play Ltd., Red Tiger Gaming, Evolution Gaming, Tom Horn Gaming, Play 'n GO, NetEnt, Microgaming, Amatic Industries, Playtech, Playson, Lojëra me nuskë, etj.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Slottica ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Visa, MasterCard, Credit Cards, Neteller, WebMoney , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Slottica është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Slottica Casino ka bashkëpunuar me disa platforma pagesash në internet për t'i lejuar lojtarët të hyjnë në lojërat e fatit me para të vërteta në mënyrën e thjeshtë. Lojtarët mund të depozitojnë para në kazino në mënyrë të sigurt dhe të sigurt duke përdorur Visa, SOFORT Banking, Paratë e përsosura , MasterCard, NeoSurf dhe ecoPayz. Ju lutemi vini re se ekziston një kufi minimal dhe maksimal i depozitave.

Withdrawals

Tërheqja në Slottica Casino është mjaft e lehtë dhe e drejtpërdrejtë për sa kohë që lojtarët e fatit kanë verifikuar llogaritë e tyre dhe plotësojnë kërkesat e basteve aty ku është e nevojshme. Opsionet e disponueshme të tërheqjes në këtë kazino përfshijnë MasterCard, Perfect Money, ADV Cash, ecoPayz dhe bitcoin. Këtu përsëri, ekziston një kufi minimal dhe maksimal i tërheqjes për transaksion.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+189
+187
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+19
+17
Mbyll

Languages

Slottica është një kazino në internet që pranon lojtarë nga e gjithë bota, edhe pse disa vende janë kufizuar. Për të siguruar që lojtarët të jenë të rehatshëm, kazino mbështet disa gjuhë të njohura ndërkombëtare. Kazino është në dispozicion në anglisht, portugalisht, ukrainase, suedeze, japoneze, çeke, finlandeze, Spanjisht, gjermanisht, polake dhe turke.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Slottica . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Slottica i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Slottica është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

E filluar në vitin 2019, Slottica është ndër kazinotë në internet të drejtuara nga Atlantic Management BV, i njëjti operator pas kazinove si Lucky Bird Casino, All Right Casino, dhe Kazino Spinamba. Slottica Casino është i licencuar dhe i rregulluar në juridiksionin e Curacao, ku ka një licencë CIL Master Gaming (5536/JAZ).

Slottica

Account

Regjistrimi për një llogari me një Slottica hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Slottica dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Slottica Casino ka vendosur masa për të siguruar që të gjitha ankesat, shqetësimet dhe pyetjet e klientëve të trajtohen dhe zgjidhen sa më shpejt që të jetë e mundur. Lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit përmes një bisede të drejtpërdrejtë. Ka kanale të tjera për të arritur në Slottica, duke përfshirë një adresë emaili, një numër telefoni dhe një seksion të detajuar FAQ.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Slottica për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Slottica shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Slottica ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Slottica në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Sa për adhuruesit e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, Slottica ka bonuse të drejtpërdrejta të kazinosë që fillojnë nga paketa e mirëseardhjes. Përveç bonus mirëseardhjeje, lojtarët trajtohen me promovime dhe shpërblime të tjera, për shembull, oferta të ringarkimit të drejtpërdrejtë të kazinosë, dhurata dhe më shumë. Për rekord, Slottica ka gjithashtu promovime për lojtarët e kazinove celularë.

Mobile

Mobile

Slottica është një faqe e shkëlqyer kumari për të gjitha llojet e kumarxhinjve, nga lojtarët e kazinove deri tek bastorët. Faqja është e disponueshme si lojë e menjëhershme në shfletuesit celularë dhe desktop, kështu që nuk nevojiten shkarkime ose shtesa për të filluar. Cfare ka me shume? Kazinoja është projektuar për lojëra kazino celulare dhe madje ka një aplikacion Android.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher