SlotV Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
SlotV Casino
SlotV Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Rreth SlotV Casino

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, SlotV Casino shënon një 8 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2017 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 13/07/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në SlotV Casino

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te SlotV Casino . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino ​, dhe ato ofrojnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si First Person Blackjack, Baccarat, Ruletë, First Person Baccarat, Blackjack , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, SlotV Casino ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në SlotV Casino

Me popullaritetin e lojërave live në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ​?

SlotV Casino ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Pragmatic Play, GreenTube, BTG, Play'n GO, Booongo Gaming , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në SlotV Casino

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Skrill, Paysafe Card, Neteller, EcoPayz, MasterCard , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në SlotV Casino ?

SlotV Casino është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të saj përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Kumar i vetëdijshëm](https://www.begambleaware.org/)

*[Kumarxhinj Anonimë](https://www.gamblersanonymous.org.uk)

Total score8.0
Përfitimet
+ Mënyra të shumta pagese
+ Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë
+ Mbështetje për klientët 24/7

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (24)
Baste falas
Bitcoin BonusBlackjack Bonus
Bonus ball
Bonus cashback
Bonus draws
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus referimi
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
Reduced Juice Line
Roulette Bonus
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Bullgare
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Indoneziane
Portugeze
Rumune
Ruse
Suedeze
Tajlandeze
Turke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (51)
Age of Empires
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
Call of Duty
Dota 2
First Person BaccaratFirst Person BlackjackFirst Person Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
Lojë shfaqjeLotaria
Motorsport
Overwatch
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
EPS
EcoPayz
Euteller
Klarna
MasterCardNeteller
Nordea
POLi
Paysafe Card
Rapid Transfer
SkrillVisa
Visa Electron
Zimpler
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Leu rumun
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Irlanda
Rumania
Suedia
SoftwareSoftware (44)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Amatic Industries
BTGBally
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Chance Interactive
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
GreenTubeHabanero
Iron Dog Studios
Just For The Win
Leap Gaming
Lightning Box
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Old Skool Studios
Oryx Gaming
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Shuffle Master
Side City Studios
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Edge Studios
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming