Sloty Live Casino Rishikoni

Age Limit
Sloty
Sloty is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score9.0
Përfitimet
+ Lojëra të reja javore
+ Tërheqje të shpejta
+ Dizajn interaktiv

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Sofort
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (21)
Afrikës së Jugut Rand
Bolívari Venezuelian
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (24)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (15)
Big Time Gaming
Evolution GamingEzugi
Gamomat
LuckyStreakMicrogamingNetEnt
Nyx Interactive
Play'n GOPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
iSoftBet

About

Në pronësi të Genesis Global Limited, Sloty Casino u lançua në vitin 2017 dhe është i licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar, si dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës. Faqja e tij celulare është optimizuar për një sërë pajisjesh portative, duke përfshirë Android dhe iOS. Shumica e lojërave të ofruara nga Sloty Casino mund të luhen gjithashtu në këto pajisje.

Games

Sloty Casino për përdoruesit celularë mbart një bibliotekë të madhe lojërash. Nga hitet e të gjitha kohërave, të tilla si "Immortal Romance", "Starbust" dhe "Gonzo's", deri te lojëra elektronike të lëshuara së fundmi si EmotiCoins, Legend of Shangri-La dhe Temple of Luxor, kazinoja i ka të gjitha. Përdoruesit e celularëve gjithashtu mund të hyjnë dhe të luajnë Kazino Live Dealer në lëvizje.

Withdrawals

Sapo një lojtar të paraqesë një kërkesë për tërheqje, kazino do ta shqyrtojë atë dhe lojtari do të ketë para në llogarinë e tij në çast nëse përdor Neteller, Skrill, EcoPayz ose Trustly, të cilat të gjitha janë paraqitur në Sloty Mobile Casino. Metoda të tjera të paraqitura përfshijnë MasterCard, EntroPay dhe Visa- tërheqjet duke përdorur këto metoda zgjasin 1 deri në 3 ditë.

Languages

Fleksibiliteti është i rëndësishëm, por diversiteti është po aq i rëndësishëm. Ky është një fakt i thjeshtë që shumë kazino në internet me sa duket e injorojnë. Në Sloty Mobile Casino, situata është krejtësisht e ndryshme. Nëse një lojtar kërkon të shijojë përvojën në anglisht, finlandisht, norvegjez, suedisht ose gjermanisht, ai mund ta bëjë këtë pikërisht këtu.

Promotions & Offers

Bonusi i mirëseardhjes i Sloty Casino mund të kërkohet në një vegël celulare. Lojtarët marrin një bonus 100% në depozitën e tyre të parë, deri në 300 euro. Ky bonus vjen me 300 rrotullime falas. Depozita e dytë tërheq një bonus prej 50%, deri në 400 euro. Një bonus prej 25% jepet për depozitat e treta dhe të katërta, të kufizuara në 400 euro.

Live Casino

Lojtarët kanë shije të ndryshme kur bëhet fjalë për të zgjedhur se si duan të përjetojnë lojërat në lëvizje. Ka nga ata që duan të luajnë përmes një aplikacioni të shkarkueshëm, ndërsa të tjerë duan të luajnë në shfletues. Sloty Mobile Casino kujdeset për të gjitha këto preferenca individuale, pasi është i disponueshëm për t'u luajtur si përmes shfletuesve ashtu edhe aplikacioneve.

Software

Pronarët e Sloty Mobile Casino kanë qenë në biznesin e lojërave të fatit në internet për një kohë të gjatë; prandaj, ata e kuptojnë se çfarë do të thotë të zgjedhësh një ofrues të mirë softuerësh. Kazinoja mundësohet nga NetEnt, Play'n Go, Quickspin, grupi NYX Gaming dhe Microgaming. Lojtarët gëzojnë navigim të lehtë, ndërsa ndërfaqja është miqësore për përdoruesit. Duke përdorur disa trokitje, përdoruesit celularë mund të kalojnë mes lojërave.

Support

Lojtarët me pyetje mund të fillojnë një bisedë nëpërmjet një bisede të drejtpërdrejtë ose mund t'i dërgojnë një email ekipit mbështetës të kazinosë. Ekipi është gjithashtu i aksesueshëm në telefon; numrat shfaqen në mënyrë të dukshme në faqen e kazinosë. Departamenti i mbështetjes së klientit është i disponueshëm 24/7, që do të thotë se koha nuk është aspak një faktor këtu.

Deposits

Fleksibiliteti është i rëndësishëm dhe lejimi i lojtarëve të rifreskojnë bilancin e llogarisë së tyre në lëvizje bën një ndryshim të madh. Përveç kuletave elektronike dhe kartave të kreditit, lojtarët mund të depozitojnë duke përdorur Sofort, Giropay, Paysafecard ose Trustly. Ky grup opsionesh depozitash është ndoshta një nga arsyet pse Sloty Casino është tashmë popullor, pavarësisht se është lançuar vetëm një vit më parë.