Kazinotë më të mira live me Booongo Gaming 2022/2023

Softueri që përdorin kazinotë është ai që krijon themelet për faqen e tyre të lojërave të fatit. Booongo Gaming është një nga ofruesit e programeve kompjuterike të kazinosë që është i specializuar në prodhimin e lojërave të automateve. Çdo lojë e prodhuar nga Booongo është krijuar me HTML 5, që gjeneron tërheqjen dhe eksitimin që duhet të kenë lojërat elektronike.

Lajmi i fundit

Booongo bashkëpunon me TopTrend
2020-12-08

Booongo bashkëpunon me TopTrend

Booongo, një zhvillues global i lojërave elektronike në internet, ka bashkëpunuar me TopTrend Gaming në një marrëveshje që do të shohë përmbajtjen e saj të disponueshme nëpërmjet platformës së grumbullimit të ofruesit.