Ezugi debuton 32 letra për lojtarët e kazinosë live indiane

Ezugi

2021-08-29

Benard Maumo

Kur bëhet fjalë për krijimin e një përvoje të drejtpërdrejtë të kazinosë për lojtarët indianë, askush nuk e bën atë më mirë se Ezugi. Pas lansimit të Lucky 7, zhvilluesi është përsëri në të pasi njoftoi debutimin e drejtpërdrejtë të 32 Cards. Misioni? Identifikoni dorën fituese nga katër duart në dispozicion.

Ezugi debuton 32 letra për lojtarët e kazinosë live indiane

Çfarë është 32 Cards Live?

32 Cards live është një lojë tavoline me ritme të shpejta aktualisht në dispozicion kazinotë më të mira të drejtpërdrejta në internet. Kjo lojë tavoline u prezantua në tetorin e vitit të kaluar dhe u ofron lojtarëve një përvojë thumbuese të ndryshme nga lojërat klasike të tavolinës si blackjack dhe poker.

Thënë kështu, i gjithë koncepti i lojës rrotullohet rreth një kuverte prej 32 letrash. Ndryshe nga blackjack, kuvertat e zhveshura nuk përfshijnë 5s, 4s, 3s dhe 2s. Gjithashtu, aset nuk janë të disponueshëm.

Në vend të kësaj, karta 32 lojë live kazino përfshin vlerat e letrave nga 6 deri në K. Siç pritej në çdo lojë me letra, letrat K, Q dhe J kanë respektivisht vlerat 13, 12 dhe 11.

Loja krenohet me një format të drejtpërdrejtë, duke e bërë atë të shkëlqyeshme për lojërat inteligjente, tableta dhe kompjuterike. Gjithashtu, ka një limit fantastik tavoline prej 1 € deri në 5,000 €. Vetëm mos harroni se RTP mund të shkojë deri në 91%.

Si të luani 32 letra drejtpërdrejt

Siç u tha, 32 Cards live është një lojë tavoline me ritme të shpejta. Tani kjo do të thotë se një raund i vetëm zgjat vetëm disa minuta. Lojtarët mund të bastojnë në secilën nga katër duart, secila me një vlerë fillestare të ndryshme. Vlerat janë:

  • Dora e parë: 8 pikë
  • Dora 2: 9 pikë
  • Dora e tretë: 10 pikë
  • Dora e katërt: 11 pikë

Pas zgjedhjes së një dore fillestare, çdo lojtar merr një kartë shtesë, me atë që përmban vlerën më të lartë që mban ditën. Nëse ka një barazim, raundi i dytë i letrave shpërndahet derisa të gjendet një fitues.

Për shembull, nëse dora e parë më lart merr një 8, dora e dytë një 8, dora tre merr një dhjetë dhe dora katër merr një nëntë, dora tre dhe katër kanë një barazim. Pastaj tregtari i jep dorës tre një 7 dhe lojtarit katër një 5. Nëse kjo ndodh, dora 3 është fituesi i raundit.

Deklaratë zyrtare nga Ezugi

Duke komentuar menjëherë pas publikimit të fundit, shefi i produktit të Ezugi, Lionel Dardic, tha se 32 Cards ka për qëllim të kapë shpirtin e lojtarëve indianë. Ai vazhdoi se loja vjen me rregulla të drejtpërdrejta dhe është e përkryer për lojë në celular.

Ndërkohë, z. Dardic tha se 32 Cards është përshtatur jo vetëm për lojtarët indianë, por edhe për këdo që pëlqen një përvojë live kazino. Ai e mbylli fjalën duke thënë se natyra me ritëm të shpejtë të lojës me siguri do t'ju mbajë në buzë të sediljes. Deri këtu, shumë mirë!

Përfitime shtesë për lojtarët indianë

Në një raport ndryshe, Ezugi së fundmi njoftoi debutimin e Lucky 7, një tjetër favorit indian. Në këtë lojë, lojtarët do të parashikojnë nëse letra e shpërndarë është nën 7 (7 poshtë), mbi 7 (7 lart) ose Lucky 7. Loja përdor tetë kuvertë të vendosura në këpucë dhe të përziera sa herë që arrihet karta prerëse.

Për të përmirësuar potencialin tuaj të fitimit, Lucky 7 gjithashtu i lejon lojtarët të bëjnë baste të shumta anësore. Bastet e disponueshme të palëve janë tek ose çift dhe e zezë ose e kuqe.

Krahas lëshimit të Lucky 7, Pang Goh i Ezugi tha gjithashtu se kompania në pronësi të Evolution do të presë shiritin në një studio krejt të re me temë indiane. Është këtu që Ezugi do të transmetojë drejtpërdrejt shumicën e të preferuarave të tij indiane, duke përfshirë Teen Patti, Andar Bahar, Namaste Roulette, Lucky 7 dhe 32 Cards.

Studioja krejt e re Ezugi përdor teknologjinë më të fundit të tregtarëve të drejtpërdrejtë me shenjat dalluese të një studioje kazinoje live me temë indiane. Në përgjithësi, Ezugi po bën hapa të konsiderueshëm për të rritur praninë e tij indiane dhe më gjerë.

Lajmi i fundit

A ndihmon gjurmimi i rezultateve të lojërave të kazinosë live?
2023-02-06

A ndihmon gjurmimi i rezultateve të lojërave të kazinosë live?

Lajme