Ezugi përfshin Sic Bo

Ezugi

2021-01-01

Ezugi , e cila është një nga prodhuesit më të mirë në botë, prezantoi një nga lojërat më zhytëse: Sic Bo. Kjo lojë e re vjen pas arritjes së një marrëveshjeje me Caesars në SHBA. Ky është një version i lojës klasike të tavolinës kineze që është shumë zbavitëse, emocionuese dhe zbavitëse. Është një lojë e mrekullueshme me zare.

Ezugi përfshin Sic Bo

Duke revolucionarizuar kazinonë live

Që nga viti 2018 që Ezugi i përket Lojëra evolucionare Grupi dhe është një nga pionierët globalë kur bëhet fjalë për lojërat e kazinosë live. Me Sic Bo Ezugi kompania mëmë zgjeron më tej grupin e saj të lojërave.

Kjo është hera e parë që Ezugi shton lojën argëtuese fizike, të luajtur me 3 zare. Sic Bo është tepër i thjeshtë dhe ka një ndërfaqe klasike, ashtu si në kazinotë fizike në Macau dhe vende të tjera aziatike.

Kjo është një lojë fati e ngjashme me lojën indiane Andar Bahar, vetëm Sic Bo që luhet me zare. Fitohet kur parashikoni rezultatin e tre hedhjeve të zareve. Lojtarët janë në gjendje të bëjnë disa lloje bastesh, për çdo kthesë.

Rezultati i zareve nga 3 zare duhet të përputhet me bastin e lojtarit. Në këtë mënyrë Ezugi merr edhe një herë një qasje udhëheqëse në industrinë e kazinosë live. Ky është i pari që përfshin Sic Bo, i cili transmetohet nga një dhomë e dedikuar.

Objekti i plotë dhe shumë intuitiv

Kjo është një lojë bordi që është krijuar për t'u ofruar lojtarëve një përdorshmëri të plotë dhe shumë intuitive, duke ndihmuar kështu klientët të fitojnë një kuptim më të mirë të lojës dhe të kenë më shumë kënaqësi.

Pang Goh, i cili është drejtori i zhvillimit të biznesit të Ezugi, deklaroi se Sic Bo është padyshim një lojë klasike dhe se ata janë shumë të lumtur ta shtojnë atë në portofolin e tyre të kazinosë live. Sic Bo është i pari nga 3 variantet e lojës së të dhënave që kjo markë do të sjellë në këtë industri në të ardhmen. Plus, kjo lojë do të transmetohet me definicion të lartë nga një studio e duhur që drejtohet nga disa prej tregtarëve tanë më me përvojë për t'u siguruar që lojtarët të kenë sa më shumë kënaqësi duke luajtur. Sic Bo përfiton nga teknologjitë më të pabesueshme moderne dhe përvoja e përdoruesit që Ezugi ka krijuar reputacionin e tyre, e cila është padyshim më e mira.

Duke u shfaqur në Kolumbi

Si pjesë e strategjisë së saj, Ezugi tani po rritet në disa tregje në botë dhe vetëm muajin e kaluar debutoi në e Kolumbisë treg pas nënshkrimit të një marrëveshjeje me markën shumë të njohur Betplay.

Për fat të mirë, kompania ishte e autorizuar të ofronte një portofol të plotë të produkteve të kazinosë në atë treg, gjë që është shumë e mirë në ditët e sotme. Kjo marrëveshje lejoi gjithashtu lëshimin e disa prej lojërave të tyre më të mira si ruleta, baccarat dhe blackjack. Megjithatë, këto do të jenë të disponueshme vetëm për lojtarët e Betplay. Diçka që do të bëhet së shpejti është se këto tabela do të jenë të disponueshme në spanjisht, gjë që ka kuptim.

Tani lojtarët kolumbianë janë në gjendje të luajnë lojërat e kësaj marke pa asnjë problem dhe kjo është padyshim diçka që ata do ta bëjnë me kënaqësi. Ezugi është një nga liderët sa i përket

Lajmi i fundit

Ezugi merr licencën e lakmuar të Kazinosë Live në Mbretërinë e Bashkuar
2022-09-05

Ezugi merr licencën e lakmuar të Kazinosë Live në Mbretërinë e Bashkuar

Lajme