Ezugi synon tregun Thai me lëshimin e Ruletës së Tregtarëve EZ

Ezugi

2022-10-24

Eddy Cheung

Ezugi, pjesë e Evolution Group, nuk është një emër i ri në botën konkurruese të kazinosë live. Kompania është e njohur për lojërat e saj novatore dhe argëtuese të kazinosë live që synojnë tregun e gjerë aziatik. 

Ezugi synon tregun Thai me lëshimin e Ruletës së Tregtarëve EZ

Më 31 gusht 2022, Ezugi njoftoi debutimin e EZ Dealer Roulette në Thai. Siç sugjeron edhe emri, kjo lojë ruletë live prezantohet në gjuhën tajlandeze nga një prezantues i famshëm tajlandez. Ai ofron një prezantim të shkëlqyer video si live që kap thelbin thelbësor të kësaj bukurie dhe lojë klasike tavoline kazino. 

EZ Dealer Roulette përdor rregullat tradicionale evropiane të ruletës. Me fjalë të tjera, loja luhet në një tryezë ruletë me 36 xhepa të numëruar dhe një xhep të vetëm zero. Objektivi gjithashtu mbetet i njëjtë; për të parashikuar numrin e saktë pasi topi të zbresë. Vini re se loja përdor një video të regjistruar paraprakisht dhe një gjenerues numrash të rastësishëm për të zgjedhur numrat fitues. 

Një lojë ruletë me tregtarë pa jetë

Drejtori i Zhvillimit të Biznesit të Ezugi, Pang Goh, ishte plot lavdërime për këtë version krejt të ri. Zyrtari tha se EZ Dealer Roulette përdor një video të para-regjistruar, duke e bërë atë të përsosur për tregjet e lojërave të fatit ku tregtia e drejtpërdrejtë është e paligjshme. Ai vazhdoi se kompania së shpejti do të shtojë më shumë gjuhë në EZ Dealer Roulette, që është versioni i parë. 

"Kur bëhet fjalë për ofrimin e përmbajtjes inovative të lokalizuar, ne gjithmonë kërkojmë të marrim një qasje "i pari në treg", duke ofruar shërbime moderne dhe të sofistikuara. Ne ofrojmë formate të vërteta të lojës, të personalizuara me tregtarë që flasin gjuhën amtare, për të përmirësuar atraktiviteti i lojës dhe tërheq vëmendjen e vazhdueshme të një lojtari. EZ Dealer Roulette është një tjetër hap përpara në ofrimin e partnerëve tanë me një portofol të gjerë lojërash që i bëjnë ata të dallohen nga konkurrenca”, tha Pang Goh.

Ezugi do t'u ofrojë lojtarëve këtë përvojë live ruletë në një mjedis të krijuar mahnitëse. Loja përdor një ndërfaqe moderne, të thjeshtë për t'u përdorur dhe të menduar mirë. Zhvilluesi gjithashtu shton statistika të drejtpërdrejta për të përfunduar lojën. 

Një përmbledhje e shkurtër e EZ Dealer Roulette

Përveç prezantimit Thai, çfarë është kaq e ndryshme në lidhje me këtë version të ri të ruletit live? Jo shume! Loja ka një RTP 97,30%, që është norma standarde për të gjitha lojërat e ruletit duke përdorur rregullat evropiane. Bastet minimale/maksimale që lojtarët mund të vendosin në EZ Dealer Roulette janë 0,10 deri në 1000 kredite. 

Loja fillon me një raund bastesh që zgjat rreth 15 sekonda. Teknikisht, do të luani me shumë lojtarë të tjerë në tavolinë, ndryshe nga lojërat e ruletës në vetën e parë. Pra, të gjithë lojtarët do të shohin rezultate dhe statistika të ngjashme. Nga rruga, statistikat në lojë mund t'ju ndihmojnë të gjurmoni numrat e ruletit të nxehtë dhe të ftohtë. 

Për sa i përket llojeve të basteve, lojtarët mund të vendosin brenda baste si drejtpërsëdrejti, rrugë, kënd, rresht dhe ndarje. Ju gjithashtu mund të vendosni baste jashtë si duzina/kolona, e kuqe/e zezë, tek/çift dhe e lartë/e ulët. Basti i drejtpërdrejtë paguhet më së shumti në 35:1. Të luash EZ Dealer Roulette nuk është asgjë e re nëse keni luajtur një lojë ruletë përpara. 

Ezugi gjithashtu forcon koleksionin e tij të pokerit

Më 10 gusht, Ezugi njoftoi shtimin e Royal Poker në koleksionin e tij të pokerit në internet. Është një lojë unike që është e njohur në Evropën Lindore dhe Qendrore. Royal Poker lejon lojtarët të luajnë kundër kazinosë dhe të marrin vendime të shumta të favorshme. Për shembull, lojtarët mund të blejnë një kartë të gjashtë shtesë dhe të marrin sigurim për një dorë më të fortë. 

Lojtarët gjithashtu mund t'i blejnë tregtarit një kartë shtesë për t'i ndihmuar ata të kualifikohen. Tregtari nuk ka nevojë për asgjë më pak se një Ace + King për t'u kualifikuar. Por objektivi i lojës mbetet të krijojë një dorë pokeri me 5 letra më të fortë se ajo e tregtarit. Royal Poker transmeton nga studioja më moderne e Ezugi, e menaxhuar nga tregtarë shumë të trajnuar dhe profesionistë. 

Pang Goh tha se Royal Poker u jep lojtarëve që duan të luajnë kundër shtëpisë diçka ndryshe. Zyrtari tha se Royal Poker shton zgjedhje të reja në këtë lojë klasike me letra dhe shton një shtresë shtesë sfidash dhe kompleksiteti. Goh shprehu besimin se lojtarët e pokerit do ta pëlqenin këtë përvojë unike.

Lajmi i fundit

Si të dështoni në kazinotë live në internet: Shmangni këto gabime në menaxhimin e parave!
2023-01-31

Si të dështoni në kazinotë live në internet: Shmangni këto gabime në menaxhimin e parave!

Lajme