Një fillim i ri i Ezugi pas Certifikimit të Studio nga Rregullatori i Lojërave të Fatit

Ezugi

2021-07-30

Eddy Cheung

Nëse nuk jeni i ri në bota e kazinove, atëherë duhet të njiheni me emrin Ezugi. Është një nga zhvilluesit më të njohur dhe më të vjetër të kazinove live atje. Dhe me certifikimin e fundit të studios kolumbiane të fituar nga rregullatori kolumbian i lojërave të fatit Coljuego, ata po kërkojnë një fillim të ri në treg.

Një fillim i ri i Ezugi pas Certifikimit të Studio nga Rregullatori i Lojërave të Fatit

Ekipi kryesor i zhvilluesit ka ndarë lajmin e këtij certifikimi në fillim të qershorit. Kjo do të thotë që lojërat më të mira të kazinosë në internet tani janë të disponueshme për lojtarët nga tregu vendas.

Certifikimi i studios kolumbiane të Ezugi

Shumë njerëz zgjedhin të provojnë lojë kazino në internet shanset në Ezugi, pasi është një nga specialistët e njohur të lojërave të kazinosë Live.

Dhe me certifikimin më të fundit nga rregullatori kolumbian i lojërave të fatit Coljuego, lojtarët kolumbianë tani kanë mundësinë të shijojnë lojërat me kënaqësi maksimale. Certifikimi për një studio lokale kolumbiane ishte një hap i domosdoshëm për të çuar përvojën e lojërave në një nivel të ri.

Në këtë rrugëtim, rregullatori kaloi një proces të vrullshëm auditimi. Ata gjithashtu bashkëpunuan me shtëpinë e besuar të testimit BMM për një auditim të frytshëm. Dhe pas procesit, të zhvilluarve u është dhënë miratimi për studion e tyre kolumbiane.

Si rezultat, Ezugi tani lejohet të fillojë transmetimin e lojërave për lojtarët në të gjithë botën.

Studioja në këtë moment përbëhet nga shtatë tavolina lojërash live ku lojtari mund të testojë shanset e lojës së tavolinës dhe aftësitë e tyre. Studio ofron gjithashtu folës spanjoll amtare si tregtarë. Kjo lejoi që shumë kolumbianë të bashkoheshin më në fund në lojë dhe të fillonin të shijonin disa nga lojërat më të njohura të kazinosë live si Baccarat, Live Roulette, Live Blackjack dhe shumë më tepër.

Studio është më e fokusuar te lojtarët kolumbianë dhe të kënaqë kërkesat e tyre. Duke i mbajtur këto parasysh, ata po vendosin kufirin e duhur të basteve për çdo lojë.

Ata përdorën gjithashtu disa nga teknologjitë më të fundit dhe mjedise zhytëse në studio për të siguruar një përvojë të qetë të kazinosë live për lojtarët. Me një angazhim të fortë drejt sjelljes së produkteve të reja në marketingun lokal dhe shanset e përmirësuara të lojërave të kazinove në internet, ato po fitojnë popullaritet me një ritëm eksponencial.

Tregtarët e tyre në të njëjtën kohë janë jashtëzakonisht miqësorë, shumë profesionistë dhe folës amtare. Dhe e gjithë kjo e kombinuar siguron cilësinë më të lartë të lojërave për lojtarët nga ky treg.

Ju gjithashtu mund të ndiqni renditjen e kazinove Live për të mësuar më shumë rreth renditjes dhe vlerësimeve më të besueshme të kazinove të drejtpërdrejta.

Lajmi i fundit

Cila lojë të zgjidhni për përvojë më të mirë - lojëra elektronike ose lojëra tavoline
2023-01-30

Cila lojë të zgjidhni për përvojë më të mirë - lojëra elektronike ose lojëra tavoline

Lajme