Kazinotë më të mira live me Genesis Gaming 2022

Genesis Gaming ekziston që nga viti 2008 dhe është një furnizues kryesor i lojërave elektronike për industrinë e lojërave të kazinove. Ajo ka mbi 200 lojëra elektronike në katalogun e saj dhe prodhon versione të reja çdo muaj, për kazinotë tokësore, online dhe celulare. Ndër titujt e tij të shumtë të njohur janë Bier Fest, Attack of the Zombies dhe Bounty Hunter.

Lajmi i fundit

Genesis Gaming do të lëshojë një seri të tërë lojërash të reja
2021-09-16

Genesis Gaming do të lëshojë një seri të tërë lojërash të reja

Genesis Gaming ka prezantuar një seri të tërë lojërash në internet që ofrojnë emocionin e fundit të fitoreve të menjëhershme me dizajne të sofistikuara dhe tërheqëse me pamje retro.