Play'n Go lëshon slotin kinez për Vitin e Ri

Play'n GO

2021-01-31

Në kulturën kineze, viti 2021 është viti i kaut, i cili në fakt është frymëzimi për këtë titull nga Luaj'n GO. Demi nuk është vetëm fokusi i temës, por është edhe e egra në të slot.

Play'n Go lëshon slotin kinez për Vitin e Ri

Marka ka lëshuar një titull krejt të ri në industri këtë vit, një slot video 5x3 që të gjithë tashmë e dinë se do të jetë një sukses. Kjo markë definitivisht e di se çfarë bën dhe ka qenë në këtë industri për një kohë të gjatë, kështu që është e lehtë t'u besosh aftësive të saj kur bëhet fjalë për zhvillimin e disa prej lojëra elektronike më të mira që mund të luani në disa kazino online.

Rreth slotit

Marka deklaroi se kjo slot është lëshimi i përsosur për njerëzit që të përgatiten për Vitin e Ri Kinez, dhe këtë vit do të jetë viti i Ox. Historia e këtij automati bazohet në një pronar dyqani i cili sjell një dem në dyqanin e tyre për të festuar vitin e ri. Sigurisht, kjo nuk shkon mirë dhe do t'ju duhet të kurseni ditën dhe, gjatë kursit, do të merrni shpërblime gjatë rrugës.

Demi nuk është vetëm fokusi i temës së këtij slot, por është edhe i egër. Do t'ju ndihmojë të krijoni fitime në linjat e pagesës sa herë që ulni dhe gjithashtu do të aktivizojë një nga tre veçoritë speciale, kështu që gjithmonë keni diçka për të pritur.

Diçka që do t'ju pëlqejë është shumëllojshmëria e slotit që është pjesë e kësaj slot, pasi ka rrotullime falas ku mund të zgjidhni një nga tre veçoritë për të luajtur gjatë këtyre rrotullimeve falas, duke dhënë më shumë kontroll mbi atë modalitet.

Çfarë thuhet për këtë slot

Luaj'n GO tha në një njoftim për shtyp se automati "Bull in a China Shop" ka një lidhje jashtëzakonisht të fortë me Vitin e Ri Kinez dhe kjo me siguri do të fitojë interesin e fansave në lidhje me këtë festival në botë, plus kjo slot është gjithashtu argëtuese për të luajtur. një lojë rastësore dhe për të fituar edhe disa para. Kjo i jep asaj një tërheqje të gjerë mes lojtarëve, që është një nga pikat më të forta të portofolit të Play'n GO.

Marka gjithashtu deklaroi se megjithëse nuk është e pazakontë që ata të lançojnë lojëra që të përkojnë me ngjarje të rëndësishme, ata e bëjnë këtë vetëm kur kanë lojën e duhur për ta bërë këtë, siç është vërejtur nga CPO Martin Zettergren. Ai tha gjithashtu se ka disa operatorë që mund të nxitojnë të nxisin lojërat për të tregtuar në ngjarjet e popullaritetit si Dita e Shën Valentinit, Krishtlindjet, etj. që mund të sjellin. Megjithatë, Play'n GO ka mbajtur gjithmonë që ata të lansojnë lojërat e tyre vetëm nëse është koha e duhur. "Bull in a China Shop" është një lojë tepër argëtuese dhe padyshim që do të shtojë argëtim dhe argëtim për ata që shijojnë Vitin e Ri Kinez.

Pse të zgjidhni këtë slot

Nëse jeni duke kërkuar për një slot me cilësi të lartë me një lojë të shkëlqyer nga një zhvillues i mrekullueshëm, atëherë ky nuk do t'ju zhgënjejë. Në fakt, është zhvilluar në mënyrë perfekte me shumë veçori nga të cilat mund të përfitoni dhe kjo është diçka që do t'ju pëlqejë.

Ndërsa luani, do të argëtoheni shumë dhe kjo garantohet nga Play'n GO. Ju mund të jeni të sigurt se keni mundësinë të fitoni disa para përmes këtij slot, plus ju gjithashtu keni sigurinë se mund të argëtoheni shumë dhe kjo për shkak se të gjitha lojërat elektronike nga Play'n GO janë të zhvilluara bukur dhe shumë argëtuese.

Lajmi i fundit

A ndihmon gjurmimi i rezultateve të lojërave të kazinosë live?
2023-02-06

A ndihmon gjurmimi i rezultateve të lojërave të kazinosë live?

Lajme