Spinia Kazino Drejtpërdrejt Rishikoni

SpiniaResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 250 dollarë + 50 rrotullime falas
Bonuset javore
Mbështetje për biseda në shumë gjuhë
Programet VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonuset javore
Mbështetje për biseda në shumë gjuhë
Programet VIP
Spinia is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Ndërsa nuk ka asnjë bonuse dhe promocione veçanërisht për Spinia Live Casino, ka ende disa nga të cilat mund të përfitohen. Dikush mund të përfitojë nga bonusi i mirëseardhjes për kërkesat e bastit prej 5%.

Bonusi i mirëseardhjes: 100% bonus në depozitën e parë deri në 100 dollarë

50% bonus ringarkimi: deri në 250 dollarë

Duhet të ofrohen bonuse specifike të kazinosë live për lojtarët e saj.

+2
+0
Mbyll
Games

Games

Segmenti i kazinosë live është i dizajnuar mirë dhe i lehtë për t'u naviguar. Me ikonat në krye, lojtarët mund të gjejnë shpejt lojën e tyre të preferuar të tryezës. Shumë tituj janë në dispozicion nga udhëheqës të shquar të industrisë. Ka mbi 250 lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë, shfaqje lojërash dhe ngjarje të tjera që po zhvillohen tani. Krupierët përbëhen nga burra dhe gra që mund të luajnë çdo lojë tavoline.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Seritë franceze të Roulette Gold të Microgaming, Auto Roulette VIP nga EGT dhe Ruleta Double Ball e Evolution Gaming janë vetëm disa nga lojëra fantastike ruletë në dispozicion. Ka gjithsej 94 lojëra Rulete në dispozicion.

Blackjack live

Ata kanë Blackjack Classic 333 nga Evolution Gaming, Blackjack All Bets nga Playtech dhe Blackjack Multi-Hand nga Pragmatic Play në hollin e Blackjack. Janë 139 lojëra të ndryshme Live Blackjack për të zgjedhur.

Baccarat live

Microgaming's Baccarat Gold, Evolution Gaming's Dragon Tiger dhe Playtech's Baccarat Live janë të gjitha lojëra baccarat. Janë gjithsej 38 tituj Baccarat.

Poker Live

Playtech's Casino Poker Stud dhe Poker Lobby janë ndër lojërat e pokerit të ofruara. Dikush mund të luajë gjithashtu Side Bet City nga Evolution Gaming. Ka vetëm disa lojëra poker në dispozicion.

Software

Me transmetim HD dhe disa kënde kamerash, të gjithë ofruesit e kazinosë live Spinia ofrojnë një përvojë të jashtëzakonshme. Përveç kësaj, ofruesit i kanë rafinuar lojërat e tyre në mënyrë që ato të luhen në çdo pajisje. Kumarxhinjtë mund të luajnë në një desktop, laptop ose tablet në të njëjtën kohë. Ata do të shohin një shumëllojshmëri të mrekullueshme ofruesish ndërsa përparojnë në çdo lloj loje. Të ofruesit e softuerit të mbështetur për lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë janë:

 • Evolucioni
 • Playtech
 • Microgaming
 • BetSoft
 • Wazdan për lojëra poker live
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Spinia ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si MasterCard, Skrill, Visa, Paysafe Card, EcoPayz , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Spinia është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Është zbuluar se ato ofrojnë një gamë të gjerë zgjedhjesh bankare, duke përfshirë kuletat elektronike, kartat e kreditit dhe transfertat bankare. Pavarësisht nga Metoda e pagesës dikush mund të zgjedhë, ai siguroi se kazinoja nuk do të paguante kurrë për një depozitë ose tërheqje. Kjo është vërtet inkurajuese!

Disa nga mënyrat e mbështetura të pagesës janë:

 • Viza
 • Me besim
 • Paysafecard
 • Neteller
 • Skrill dhe shumë të tjerë

Nuk ka tarifa përpunimi dhe ndodhin kalime të menjëhershme. Kufiri minimal i tërheqjes është 10 € dhe lojtarët munden minimumi i depozitës 20 €.

Withdrawals

Spinia u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Spinia live kazino është një faqe kazinoje shumëgjuhëshe për të tërhequr lojtarët e saj në të gjithë botën. Ai u ofron lojtarëve lehtësi, në mënyrë që ata të kenë qasje në përmbajtje në gjuhën e tyre amtare. Disa nga gjuhët e mbështetura të kësaj kazinoje live janë:

 • anglisht
 • norvegjeze
 • gjermanisht
 • polonisht
 • finlandez

Lojtarët mund të ndryshojnë gjuhën nga këndi i poshtëm i majtë i faqes në internet.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Spinia . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Spinia i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Spinia është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Spinia Live Casino ka ofruar një të mirë kazino live produkt, duke përfshirë blackjack, baccarat, ruletë, poker dhe shfaqje lojërash, që nga viti 2018. Spinia ka shumë për të ofruar atyre që pëlqejnë të luajnë në faqet më të mira të kazinosë live.

Autoriteti i Lojërave të Maltës licencon dhe rregullon këtë kazino me reputacion me bazë në Maltë, e cila pranon klientë nga e gjithë bota, përfshirë Zelandën e Re. Për shkak të marrëdhënies me ofruesin e softuerit Evolution, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë kanë një numër pothuajse të pakufizuar opsionesh.

Pse Plat në Live Casino

Në Spinia Live Casino, ka shumë lojëra për të zgjedhur. Lojtarët do të gjejnë të gjitha lojërat kryesore të tavolinës, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë dhe lojërat elektronike, ndër të tjera. Kjo kazino live ka një ofertë të mrekullueshme të depozitave të bonusit të mirëseardhjes me disa bonuse shtesë.

Asgjë nuk është lënë pas dore. Dikush mund të ketë akses në shërbimin ndaj klientit 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. N1 Interactive e zotëron dhe e operon atë, dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës i ka dhënë një licencë. Kazinoja ka funksionuar që nga viti 2018 dhe po zgjeron vazhdimisht përzgjedhjen e lojërave.

Kazinoja live Spinia ka një përzgjedhje fantastike lojërash. Gati 300 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë janë të disponueshme nga një sërë ofruesish.

Këto kompani janë të gjitha legjitime dhe lojërat janë të kontrolluara të gjitha për t'u randomizuar, duke siguruar që lojtarët të kenë një shans të arsyeshëm për të fituar. Faqja është autentike dhe përdor sigurinë më të përditësuar, pasi është e licencuar në Maltë. Është shumë e sigurt të luash në kazino live Spinia.

Kjo kazino përfshin çdo lloj lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë që mund të mendojnë lojtarët, kështu që nëse dikush mund të shijojë përvojën, ai do ta adhurojë përzgjedhjen e tyre.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2018

Account

Regjistrimi për një llogari me një Spinia hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Spinia dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Ekipi i shërbimit ndaj klientit Spinia konsiderohet gjerësisht si një nga më të mirët në industri. Ky ekip i arsimuar profesionalisht dhe i zgjedhur me kujdes është i aksesueshëm përmes bisedës live 24/7 për të ndihmuar me një sërë çështjesh. Mund të bëhet fjalë për adresimin e një pyetjeje, rregullimin e një problemi ose sqarimin e një gabimi specifik.

 • Bisedë e drejtpërdrejtë
 • Forma e Kontaktit

Lojtarët mund ta kontaktojnë shpejt këtë personel profesional përmes bisedës live. Si rezultat, është një përfitim i madh. Nëse u duhet të flasin për diçka më pak urgjente, ata mund të përdorin formularin e kontaktit në internet dhe Spinia do t'i përgjigjet sa më shpejt të jetë e mundur.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Spinia për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Spinia shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Spinia ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Spinia në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Spinia . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Spinia janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

Lojtarët nuk duhet të shqetësohen për vlefshmërinë ose besueshmërinë e kazinosë live kur luajnë në Spinia. Spinia ka siguruar licencat e Autoritetit të Lojërave të Maltës dhe Curaçao, duke siguruar që të dhënat dhe siguria janë të mbrojtura. Ofruesit e programeve kompjuterike të Spinia konsiderohen gjithashtu për ofrimin e lojërave të drejta dhe me cilësi të lartë, duke siguruar që rezultati i lojës së kazinosë të jetë gjithmonë i rastësishëm.

E vetmja pengesë nuk është zgjedhja e mirë e bonuseve për lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe duhet të ketë pak më shumë përmirësime në navigimin e faqes në internet. Kazino live Spinia është me të drejtë krenare për faktin se ofron tërheqje flash. Një shërbim i tillë na tregon se Spinia me të vërtetë po mendon nga këndvështrimi i lojtarit në internet.