Spinit Live Casino Rishikoni

Age Limit
Spinit
Spinit is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score8.0
Përfitimet
+ Kazinoja kryesore e rrotullimeve falas
+ Bonuse të mëdha
+ Shpërblime të mëdha VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (30)
AstroPay
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Sofortuberwaisung
Ticket Premium
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (19)
Afrikës së Jugut Rand
Bolívari Venezuelian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Leu rumun
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Zloty Polak
ShtetetShtetet (24)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (15)
Big Time Gaming
Evolution GamingEzugi
Gamomat
MicrogamingNetEnt
Nyx Interactive
Play'n GOPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Spinit është rritur jashtëzakonisht shumë që nga fillimi i tij në 2016, falë qasjes së tij inovative ndaj lojërave. Ekipi duket se ka një vend të butë për ruletën, por ata kanë lojëra elektronike, blackjack dhe lojëra tavoline në formacion. Ato janë të licencuara dhe të rregulluara në mënyrë të sigurt nga komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Curacao eGaming.

Games

Spinit është një dyqan me një ndalesë për këdo që kërkon një përvojë të gjithanshme të lojërave. Lojtarët mund të kenë akses në lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë, ruletë, blackjack, lojëra elektronike dhe lojëra tavoline. Ata gjithashtu kanë një seksion të tërë plot me mega jackpote, për këdo që guxon të luajë. Kur kjo lloj varieteti plotëson pajtueshmërinë, mundësitë janë vërtet të pafundme.

Withdrawals

Ky rishikim nuk do të ishte shterues pa përmendjen e opsioneve të disponueshme të tërheqjes. Kazinoja mbështet transfertat bankare, MasterCard, Neteller, Visa Electron, Visa, EntroPay, Skrill dhe Trusty. Tërheqjet e e-Portofolit kërkojnë 0 deri në 1 orë për t'u pasqyruar në llogarinë marrëse, ndërsa kartat e kreditit dhe transfertat bankare zgjasin 3 deri në 4 ditë.

Languages

Spinit është i disponueshëm në disa gjuhë, duke përfshirë anglisht, suedisht, gjermanisht, finlandisht dhe norvegjez. Megjithatë, disa nga këto gjuhë ndahen më tej në versione të bazuara në vendndodhje si anglishtja britanike, anglishtja kanadeze dhe anglishtja e Afrikës së Jugut. Kjo u garanton lojtarëve një përvojë mbresëlënëse dhe të personalizuar, pavarësisht se nga cili vend vijnë.

Promotions & Offers

Kazinoja krenohet se ka disa nga bonuset më mbresëlënëse në internet. Me më të spikaturit, janë bonuset e depozitave. Kazinoja dyfishon depozitat e para dhe shpërblen të dytin në të katërtin me përkatësisht 50%, 25% dhe 25% të tjera. Plus, ata gjithashtu u japin përdoruesve të rinj 20 rrotullime falas, çdo ditë, për dhjetë ditët e para.

Live Casino

Kjo kazino në internet ka mbuluar të gjithë. Ata kanë aplikacione për përdoruesit e Android, iPhone, Windows dhe Mac. Faqja ofron gjithashtu një funksion plug and play, për njerëzit që kërkojnë një opsion që lë pak ose aspak prova. Sido që të jetë, çdo lojtar luan të njëjtin sistem, është vetëm çështje preference.

Software

Kjo kazino e merr shumë seriozisht cilësinë. Ata zgjedhin lojëra nga operatorët më të mirë të iGaming, për të krijuar listën përfundimtare. Disa nga lojërat vijnë nga NetEnt, Microgaming, Play'n Go, Quickspin dhe Nyx Interactive. Dhe kjo shpjegon pse kazino ofron më shumë se 1200 lojëra dhe vazhdon ta përditësojë këtë listë herë pas here.

Support

Kazino ka një seksion të detajuar, informues FAQ që mbulon pothuajse gjithçka që lojtarët duhet të dinë. Sidoqoftë, përdoruesit mund të kontaktojnë gjithashtu mbështetjen në bisedë të drejtpërdrejtë, telefon dhe email. Ekipi mbështetës është i disponueshëm nga ora 0800 deri në 2400 orë GMT çdo ditë. Por si zakonisht, emailet mund të zgjasin deri në 24 orë përpara se të merrni një përgjigje.

Deposits

Si me çdo kazino tjetër të markës së bardhë atje, Spinit ofron shumë opsione depozitimi. Përveç kartave Visa dhe Master, ata pranojnë edhe ecoPayz, Maestro, Paysafe Card, iDeal, Sofortuberwaisng, Neteller, Trusty, Skrill, Boku dhe Eticash. Me të gjitha këto opsione, kushdo nga kudo në botë mund të bëjë një depozitë me lehtësi.