StarCasino Live Casino Rishikoni - About

Age Limit
StarCasino
StarCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

About

StarCasino është një nga emrat më të njohur në tregun italian të iGaming. Është pjesë e Betsson Group dhe fillimisht filloi të funksionojë në 2012.

Që atëherë, kazinoja ka mbledhur shumë vlerësime, të cilat janë një dëshmi e jetëgjatësisë dhe besueshmërisë së saj në tregun italian të lojërave të fatit. Betsson ka shumë përvojë në tregun e lojërave të fatit, kështu që e ka transmetuar atë në ofertën e StarCasino. 

Falë teknologjive më të avancuara dhe qasjeve inovative, StarCasino është vendosur si një faqe interneti shumë emocionuese dhe e sigurt e lojërave të fatit.

Për të filluar me StarCasino, së pari do t'ju duhet të regjistroni një llogari. Do të jeni të lumtur të dini se procesi i regjistrimit nuk zgjat më shumë se disa minuta, nëse merrni saktë informacionin e nevojshëm.

Thjesht do t'ju duhet të klikoni në butonin e gjelbër "Regjistrohu" në këndin e sipërm të djathtë të ekranit tuaj, të futni të dhënat e nevojshme personale dhe do të jeni gati për të filluar aventurën tuaj të lojrave.

Pronari dhe CEO

StarCasino operohet nga Betsson Group, i cili është një degë e Betsson AB. Është një kompani me bazë malteze me përvojë të gjatë në tregun e lojërave të fatit që daton në vitet 1960.

Lojërat e fatit në internet u legalizuan në Itali në vitin 2010 dhe Betsson shpejt aplikoi për një licencë për StarCasino-n e saj nga Administrata Autonome e Monopoleve Shtetërore ose AAMS.

Numri i Licencës

Ashtu si çdo kazino online me reputacion duhet, StarCasino ka shfaqur publikisht informacionin e licencës në faqen e saj të internetit. Pra, faqja funksionon nën numrin e licencës MT18363612.

Ku bazohet StarCasino?

StarCasino është me qendër në Itali, pasi operon me licencë nga AAMS, rregullatori italian.

Total score8.0
Përfitimet
+ Deri në 200 € Cashback
+ 100 rrotullime falas pa depozitë
+ Depozitë 200 rrotullime falas

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (6)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Italiane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (9)
Baccarat
Baste online
Baste sportive
Bingo
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (71)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic GamingBally
Barcrest Games
Betdigital
Betgames
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
GameArt
Games Labs
Games Warehouse
Gamevy
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Live 5 Gaming
MetaGU
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GOPlaysonPortomaso GamingPragmatic Play
Probability
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
SUNFOX Games
SYNOT Game
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
ZITRO Games