StarCasino Live Casino Rishikoni - Account

Age Limit
StarCasino
StarCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Account

Tashmë duhet të jetë e qartë për të gjithë lojtarët se ka përfitime të mëdha që vijnë me regjistrimin e një llogarie në StarCasino. Para së gjithash, lojtarët do të jenë në gjendje të fillojnë aventurën e tyre të lojërave me një bonus të mirë mirëseardhjeje që mund të shërbejë si një tabelë e mirë kërcimi në udhëtimin e tyre të lojërave. Për më tepër, një gamë e gjerë lojërash është atje për t'i mbajtur lojtarët të argëtuar në çdo kohë. 

Lista e lojërave në StarCasino është shumë mbresëlënëse, që do të thotë se lojtarët me siguri do të gjejnë lojëra që përputhen me shijen e tyre gjatë gjithë kohës. Portofoli i larmishëm i titujve do të thotë që lojtarët gjithashtu do të jenë në gjendje të kalojnë paksa mes lojërave, gjë që thjesht shton angazhimin e tyre.

Një përfitim tjetër i regjistrimit të një llogarie në StarCasino është fakti që lojtarët do të jenë në gjendje të shijojnë promovime të ndryshme të vazhdueshme, si dhe Programin VIP, i cili është krijuar me mjeshtëri për të shpërblyer lojtarët më besnikë në faqe. 

Së pari, lojtarët do të duhet të lexojnë dhe të pajtohen me termat dhe kushtet në faqe përpara se të krijojnë një llogari, që është një hap që nuk mund të anashkalohet fare. Ka shumë aspekte të rëndësishme të termave dhe kushteve në Star Casino, por ndoshta më i rëndësishmi në këtë fazë është kufiri i moshës. Lojtarët duhet të jenë të paktën 18 vjeç për të krijuar një llogari.

Siç u përmend më lart, procesi i regjistrimit në StarCasino është shumë i lehtë për t'u përfunduar dhe normalisht nuk duhen më shumë se disa minuta për të përfunduar. Për më tepër, lojtarët mund ta përfundojnë procesin në telefonin e tyre celular ose kompjuterin desktop.

Që lojtarët të fillojnë me regjistrimin e një llogarie, ata do të duhet të klikojnë në seksionin "Hap një llogari" në këndin e sipërm të djathtë të faqes kryesore dhe të plotësojnë formularin e regjistrimit. Edhe një herë, lojtarët duhet të kujtojnë se ata do të duhet të pranojnë termat dhe kushtet dhe të dërgojnë dokumentet e nevojshme të verifikimit në sajt kur operatori e kërkon atë.

Limiti Llogarinë

Seksioni i llogarisë limit është për kufizimin e numrit të llogarive që çdo lojtar mund të ketë në StarCasino. Në këtë linjë, është shumë e rëndësishme të theksohet se lojtarëve u ndalohet të regjistrojnë disa llogari në StarCasino. Nëse lojtari kapet duke krijuar më shumë se një llogari, StarCasino do të mbyllë automatikisht atë dhe llogari të tjera të lidhura me atë përdorues.

Vetëm lojtarët që kanë një llogari kazino dhe një adresë IP do të kenë mundësi të shijojnë të gjitha shërbimet e ofruara nga StarCasino. Për më tepër, të gjitha bonuset dhe promovimet në StarCasino janë të kufizuara në vetëm një llogari. Edhe një herë, krijimi i llogarive të shumta në faqe konsiderohet të jetë një shkelje serioze e termave dhe kushteve, dhe lojtarët që përfshihen në një aktivitet të tillë do të shohin llogaritë e tyre të mbyllura dhe fitimet e tyre të mundshme konfiskuar.

Procesi i verifikimit

Siç u shpjegua në detaje më sipër, një hap jetik që lojtarët duhet të plotësojnë kur regjistrojnë një llogari është ta verifikojnë atë në çast. Punonjësit mund ta bëjnë këtë duke dërguar një fotografi të një dokumenti ID dhe duke ndjekur të gjitha udhëzimet në faqen e internetit të StarCasino për të përfunduar procesin.

Sigurisht, nëse lojtarët përballen me ndonjë problem gjatë procesit të verifikimit, ata gjithmonë mund të kontaktojnë me agjentët mbështetës, të cilët janë shumë miqësorë dhe të përgjegjshëm.

Procesi i verifikimit është një domosdoshmëri dhe thuhet në ligjin e lojërave të fatit të Italisë. Është e nevojshme që të gjitha kazinotë online në vend të kontrollojnë identitetin e anëtarëve të rinj në faqe, kështu që çdo lojtar i ri në StarCasino kërkohet të dërgojë një dokument të vlefshëm sa më shpejt të jetë e mundur.

Nuk duhet thënë se qëllimi i procesit të verifikimit është të sigurohet që lojtari po plotëson kufizimin e moshës dhe që faqja ta mbrojë atë lojtar në rast të ndonjë mashtrimi.

Ai dokument ID që kërkon StarCasino duhet të dërgohet brenda 30 ditëve nga dita e regjistrimit. Lojtarët nuk mund të marrin asnjë fitim dhe t'i tërheqin ato nëse StarCasino nuk është në gjendje të verifikojë me sukses llogarinë e tyre dhe informacionin personal në fillim.

Lojtarët mund të zgjedhin të dërgojnë një fotografi (para dhe mbrapa) të një dokumenti ID të marrë me një aparat fotografik nga telefoni i tyre celular, dhe imazhet duhet të jenë të qarta dhe ato duhet të përmbajnë të gjithë informacionin e kërkuar. Përndryshe, lojtarët mund të dërgojnë gjithashtu një kopje të dokumentit me cilësi të lartë, por ai duhet të skanohet me ngjyra (para dhe mbrapa edhe një herë).

Që lojtari të ngarkojë dokumentin e kërkuar në StarCasino, ata do të mund ta bëjnë këtë drejtpërdrejt nga seksioni "Dokumentet e mia" në llogarinë e tyre. Mbani në mend se madhësia e skedarit duhet të jetë më pak se 3 MB.

Nëse luajtësi dëshiron të dërgojë informacionin e nevojshëm duke përdorur një skaner, atij do t'i duhet së pari të kontrollojë cilësinë e imazheve të skanuara dhe që të dhënat e dokumentit të jenë krejtësisht të qarta. Punonjësit mund të ruajnë dhe dërgojnë skedarët e kërkuar në formate të ndryshme - JPG, GIF ose PDF.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Një aspekt tjetër që nuk duhet thënë është se lojtarët do të duhet të zgjedhin një emër përdoruesi unik dhe një fjalëkalim të fortë kur regjistrojnë një llogari në StarCasino. Emri i përdoruesit që zgjedh lojtari do t'i japë atyre një nivel të caktuar anonimiteti kur luajnë lojëra për para të vërteta, por gjithashtu shërben si një shtresë shtesë sigurie.

Të gjithë lojtarët në StarCasino duhet të krijojnë një fjalëkalim shumë kompleks për ta për të minimizuar rrezikun e palëve të treta të padëshiruara që ta thyejnë atë dhe të kenë akses në informacione të ndjeshme në llogaritë e tyre.

Së fundi, StarCasino përdor sistemin dhe teknologjinë më të fundit të sigurisë për të siguruar që informacioni personal i lojtarit të jetë plotësisht i sigurt në çdo kohë. Megjithatë, lojtarët ndajnë gjithashtu një pjesë të përgjegjësisë për t'u siguruar që emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi janë unik dhe të fortë.

Për më tepër, është një praktikë e mirë që lojtarët të mos ndajnë kurrë ndonjë informacion të ndjeshëm me askënd në lidhje me llogarinë e tyre të kazinosë në StarCasino, pasi ai informacion mund të bjerë lehtësisht në duar të gabuara.

Bonusi i llogarisë së re

Pas përfundimit të procesit të regjistrimit në StarCasino, lojtarët do të jenë në gjendje të kërkojnë menjëherë bonusin shumë të bukur të mirëseardhjes që do t'i ndihmojë ata në kërkimin e tyre për një fitore të këndshme.

StarCasino po punon pa u lodhur për të tërhequr lojtarë të rinj në faqe dhe hapi i parë për ta bërë këtë është duke ofruar bonuse dhe promovime të ndryshme, duke filluar me paketën e mirëseardhjes.

Të gjithë lojtarët e rinj në StarCasino do të jenë në gjendje të shijojnë ofertën e pasur të mirëseardhjes që përbëhet nga 200 rrotullime falas dhe një nxitje tjetër për kthimin e parave prej 200 dollarësh, kështu që është e lehtë të kuptohet pse lojtarët janë kaq të tërhequr nga faqja.

Mbani në mend se ka disa kërkesa për bast që lojtarët duhet të plotësojnë që ata të jenë në gjendje të tërheqin çdo fitim nga bonusi i mirëseardhjes. Në këtë linjë, kërkesa e bastit për paketën e mirëseardhjes është 35x.

Ky bonus i mirëseardhjes është i vlefshëm vetëm për 7 ditë, kështu që lojtarët këshillohen që ta kërkojnë atë dhe ta përdorin sa më shpejt të jetë e mundur. Rrotullime falas të marra nga bonusi i mirëseardhjes mund të përdoren në slotin Starburst XXXtreme.

Së fundi, një aspekt tjetër kyç për t'u mbajtur mend këtu është se lojtarët nuk do të marrin rrotullimet falas menjëherë. Në vend të kësaj, ato jepen me këste, me 50 rrotullime falas katër herë.

Total score8.0
Përfitimet
+ Deri në 200 € Cashback
+ 100 rrotullime falas pa depozitë
+ Depozitë 200 rrotullime falas

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (6)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Italiane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (9)
Baccarat
Baste online
Baste sportive
Bingo
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (71)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic GamingBally
Barcrest Games
Betdigital
Betgames
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
GameArt
Games Labs
Games Warehouse
Gamevy
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Live 5 Gaming
MetaGU
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GOPlaysonPortomaso GamingPragmatic Play
Probability
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
SUNFOX Games
SYNOT Game
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
ZITRO Games