StarCasino Live Casino Rishikoni - Bonuses

Age Limit
StarCasino
StarCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Bonuses

Për fat të mirë për të gjithë lojtarët, oferta e bukur e mirëseardhjes nuk është promovimi i vetëm që ata do të pretendojnë kur të regjistrohen. Pasi të keni mbaruar me paketën e regjistrimit të operatorit, do të jeni të lirë pretendoni promovime të ndryshme të tjera tërheqëse.

Si një markë e besueshme, StarCasino siguron që të bëjë çmos që të mbajë marrëdhënie afatgjata me lojtarët ekzistues. Një aspekt thelbësor i çdo kazinoje në internet është mbajtja e lojtarëve të saj dhe bazuar në promovimet, StarCasino e di mirë këtë.

Të gjithë lojtarëve të regjistruar u ofrohen bonuse dhe promovime të ndryshme, kështu që ka disa interesante për t'u përmendur këtu. Le të zhytemi më thellë në ofertat emocionuese të bonuseve në StarCasino.

Ka shumë për të mbuluar në këtë seksion, pasi StarCasino siguron që lojtarët të jenë të lumtur dhe të angazhuar kur luajnë lojërat e tyre të preferuara. Në këtë linjë, ata mund të presin oferta të ndryshme, nga programet e besnikërisë deri te bonuset pa depozita.

Bonusi i mirëseardhjes

Hapi i parë që duhet të bëni përpara se të kërkoni bonusin e mirëseardhjes në StarCasino është të regjistroni një llogari në emrin tuaj. Procedura e kërkuar nuk zgjat më shumë se disa minuta dhe pasi të dërgoni dokumentet e identitetit për verifikim, do të jeni gati të kërkoni paketën e mirëseardhjes.

Për të marrë ofertën e mirëseardhjes, nuk ka nevojë të futni asnjë kod bonus, pasi procesi i regjistrimit dhe verifikimit do të jetë i mjaftueshëm që ju të keni akses në paketën tërheqëse të mirëseardhjes.

Kur më në fund të kualifikoheni për të kërkuar ofertën, do të jeni të lumtur të shihni se do të merrni 200 rrotullime falas në katër këste në lojën emocionuese Starburst XXXtreme. Kjo nuk është e gjitha, pasi, në krye të raundeve të rrotullimeve falas, do të merrni një bonus kthimi prej 200 dollarësh për të cilin shpërndarja është si më poshtë:

 • 50% deri në 100 dollarë për lojërat slot
 • 10% deri në 100 dollarë për lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë

Kërkesat e basteve për ofertën e mirëseardhjes në StarCasino janë 35x, dhe kjo është diçka që duhet t'i kushtoni shumë vëmendje. Kjo ofertë e mirëseardhjes është një nga më tërheqëset që kemi hasur kohët e fundit dhe është e lehtë të kuptohet pse StarCasino konsiderohet një parajsë për të gjithë fillestarët në tregun italian të lojërave të fatit në internet.

Për më tepër, për 7 ditët e para pasi të regjistroni llogarinë tuaj në StarCasino, do të merrni rrotullime të pakufizuara falas për të gjitha depozitat tuaja në slotin gjithnjë e më të popullarizuar Starburst. Thjesht duhet të identifikohesh në slot për të përdorur rrotullimet falas.

Gjuajtësit do të marrin 10 rrotullime falas për çdo 10 dollarë që depozitojnë për 7 ditë rresht, pa kufizim në numrin e rrotullimeve falas ose numrin e depozitave që bëjnë.

Turneu i Blerjes së Bonusit

Bëhuni gati, pasi ky është turneu i parë Bonus Buy që ndodh në Itali dhe është mjaft inovativ. Ekziston një grup çmimesh prej 15,000 dollarësh që do të ndahet midis lojtarëve, me 12 lojëra elektronike emocionuese që kualifikohen për promovim. Gjuajtësit mund të ndjekin përparimin e tyre në një tabelë drejtuese të drejtpërdrejtë dhe të shohin çmimet që mund të fitojnë.

Një lehtësim këtu është se nuk keni nevojë të regjistroheni për Promocionin e Blerjes së Bonusit. Thjesht do t'ju duhet të luani një ose më shumë lojëra elektronike të pranueshme dhe të merrni të paktën një Raund Bonusi në lojë.

Slotet që mund të luani si pjesë e Turneut të Blerjes Bonus janë:

 • Sugar Rush
 • Big Bass Splash
 • Bonanza e ëmbël
 • Fuqia e Thor: Megaways
 • John Hunter dhe Libri i Tut
 • Shtëpia e Qenit: Megaways
 • Portat e Olimpit
 • Madame Destiny: Megaways
 • Mbreti Buffalo: Megaways
 • Rhino i Madh: Megaways
 • Tiki tropikal
 • Libri i të rënëve

Sigurisht, renditja në këtë turne përcaktohet nga grumbullimi i pikëve kur promovimi është aktiv. Lojtarët do të marrin pikët nga fitimet e marra gjatë raundeve të bonusit të blerë.

Në fund të turneut, 250 lojtarë do të ndajnë grupin e çmimeve prej 15,000 dollarësh, me lojtarin e parë që merr 5,000 dollarë.

Slotet e javës

Vazhdojmë me promovimin Slot of the Week në StarCasino. Ai i kushtohet një përzgjedhjeje të kujdesshme të lojërave elektronike në faqe dhe ju do të keni mundësinë të merrni një bonus kthimi parash prej 50 dollarësh çdo javë.

Çdo javë, do t'ju ofrohet një përzgjedhje e lojërave elektronike për të luajtur dhe nëse nuk keni një ditë me fat, mos u shqetësoni, do të merrni një bonus kthimi parash deri në 50 dollarë. Thjesht do t'ju duhet të klikoni në butonin "Bashkohu" dhe të depozitoni të paktën 5 dollarë, pas së cilës do të jeni gati të merrni pjesë në promovim.

Lojërat e pranueshme për promovimin e Slot of the Week janë:

 • Eva helmuese
 • Demi i Zi
 • Bregu Lindor vs Bregu Perëndimor
 • Rave
 • Bombë bombë
 • Portale të egra
 • Piramiti
 • Ari i Paqësorit
 • Gimme Gold: Megaways
 • I logjikshëm
 • Varrezat e Feniksit
 • Jack and the Mystery Monsters

Edhe një herë, nëse nuk arrini të fitoni ndërsa luani ndonjë nga këto lojëra, do të merrni një kthim parash prej 10% deri në 50 dollarë.

Slot sipas kërkesës

Slots janë kategoria më e njohur e lojërave në StarCasino dhe operatori sigurohet që ta përdorë atë dhe të shpërblejë lojtarët. Promovimi Slot on Demand është mjaft i pazakontë ku lojtarëve u kërkohet të ndihmojnë operatorin të pasurojë portofolin e tij të lojërave.

Siç mund ta prisnit, biblioteka e lojërave në një operator aq të besueshëm sa StarCasino bëhet më e madhe çdo ditë, dhe këtu, lojtarët marrin një fjalë se cila do të ishte ndeshja e ardhshme.

Të gjithë lojtarët inkurajohen të sugjerojnë lojëra që do të dëshironin t'i shihnin në faqen e StarCasino. Ata mund ta bëjnë këtë duke plotësuar një formular në faqen e internetit që përmban informacionin e mëposhtëm:

 • Emri i përdoruesit
 • Ofruesi i lojës
 • Emri i slotit

Programi i Besnikërisë

Sigurisht, lojtarët më besnikë në StarCasino gjithmonë do të shpërblehen. Një program i mirë besnikërie është çelësi për t'u siguruar që lojtarët të qëndrojnë besnikë ndaj markës. Në ditët e sotme, tregu i lojërave të fatit në internet është shumë i ngopur, kështu që do të ishte e lehtë për një lojtar që të regjistrohej në një faqe tjetër.

Në StarCasino, sa më shumë të luani, aq më shumë do të shpërbleheni, është kaq e thjeshtë. Çdo raund i vetëm në lojëra elektronike në faqe do t'ju marrë pikë që mund t'i konvertoni në bonuse. Programi i besnikërisë në StarCasino funksionon në tre parime:

 • Luaj - do t'ju duhet të luani lojërat tuaja të preferuara dhe për çdo 5 dollarë që vendosni në lojëra elektronike do të merrni 1 pikë besnikërie.
 • Fitoni pikë – ndërsa vendosni baste në lojëra elektronike në StarCasino, do të grumbulloni pikë dhe bilanci juaj do të rritet. Pasi të keni mbledhur pikë të mjaftueshme, do të jeni në gjendje t'i konvertoni ato në bonuse të ndryshme
 • Konverto – kur të mbledhësh 100 pikë besnikërie, do të jetë koha për t'i kthyer ato në bonuse me vetëm një klikim. Ju mund ta bëni këtë duke shkuar te seksioni "Shpërblimet e mia të yjeve" në faqe dhe më pas duke klikuar në "Konverto në Bonus". Çdo 100 pikë këtu do t'ju marrë një bonus argëtues prej 1$, por do të zgjasë vetëm për 3 ditë. Mbani në mend se ekziston një kërkesë për baste edhe me këtë bonus, që është 35x.

Kodet e bonusit

Kazinotë online në mbarë botën kanë të drejtë të aplikojnë disa kode promo ose bonus në promovimet e tyre. Ky nuk është rasti me StarCasino, që do të thotë se nuk do t'ju duhet të shkruani asnjë kod kur kërkoni bonusin. Kjo e bën të gjithë procesin shumë më të thjeshtë për të gjithë lojtarët.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Rregullat e tërheqjes së bonusit mbulohen në rregulloren aktuale të AAMS, kështu që nuk ka shumë fuqi lundruese për kazinotë online në Itali këtu. Sipas AAMS, ekzistojnë dy lloje bonusesh që StarCasino mund t'u ofrojë lojtarëve të saj:

 • Bonuset argëtuese – këto janë lloje bonusesh që kazinoja në internet mund t'u japë lojtarëve të saj, por ato shoqërohen gjithmonë me një kërkesë për baste. Të gjitha fitimet e bëra nga Bonuset Argëtuese nuk do të paguhen me para në dorë, por ato do t'i shtohen shumës së Bonusit Fun aktiv të lojtarit. Më në fund, sapo lojtari të plotësojë plotësisht kërkesat e bastit, balanca e mbetur e bonusit argëtues do të konvertohet në bonus real
 • Bonus i vërtetë – këto fonde janë shumat që u jepen lojtarëve pasi të jenë plotësuar kërkesat e basteve. Kur të plotësohen këto kërkesa, lojtarët do të mund të tërheqin paratë sipas dëshirës, duke përdorur mënyrën e pagesës që ata kanë zgjedhur.

Kur bëhet fjalë për StarCasino, termat dhe kushtet e përgjithshme thonë se kërkesat e basteve për bonuset në faqe janë 35 herë, pas së cilës lojtarët do të jenë të lirë të bëjnë një tërheqje.

Përveç promovimeve të rrotullimeve falas në StarCasino, çdo bonus tjetër i nënshtrohet kërkesave të bastit. Llogaritja e kërkesës së bastit është e lehtë - ju duhet të shumëzoni shumën e depozitës me 35.

Total score8.0
Përfitimet
+ Deri në 200 € Cashback
+ 100 rrotullime falas pa depozitë
+ Depozitë 200 rrotullime falas

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (6)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Italiane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (9)
Baccarat
Baste online
Baste sportive
Bingo
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (71)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic GamingBally
Barcrest Games
Betdigital
Betgames
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
GameArt
Games Labs
Games Warehouse
Gamevy
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Live 5 Gaming
MetaGU
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GOPlaysonPortomaso GamingPragmatic Play
Probability
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
SUNFOX Games
SYNOT Game
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
ZITRO Games