StarCasino Live Casino Rishikoni - Deposits

Age Limit
StarCasino
StarCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Deposits

Çdo lojtar që dëshiron të provojë lojërat e mahnitshme të kazinosë në StarCasino, si dhe të kërkojë bonuset dhe promovimet e vazhdueshme, do të duhet të bëjë një depozitë në llogarinë e tyre të kazinosë së pari. Që ata të bëjnë një depozitë, lojtarët do të duhet të krijojnë një llogari, që është një proces shumë i drejtpërdrejtë që bëhet në pak minuta.

Punonjësit mund të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre duke u drejtuar në seksionin "Llogaria ime", duke klikuar në butonin "Depozitim" dhe duke plotësuar informacionin e nevojshëm, të tilla si mënyra e pagesës dhe shumën e depozitës. Të gjitha depozitat në StarCasino janë të menjëhershme dhe nuk ka tarifa të bashkangjitura.

StarCasino ka një listë shumë të gjerë të mënyrave të pagesës që lojtarët mund të përdorin për depozitat e tyre. Pra, më poshtë është lista e plotë e metodave të depozitimit në dispozicion në këtë kazino italiane në internet:

  • VIZA
  • MasterCard
  • PayPal
  • Skrill
  • Neteller
  • Në dyqan
  • Paysafecard
  • EPay
  • Shumë më mirë

Siç u përmend, nuk ka asnjë tarifë kur bëni një depozitë në StarCasino, por shuma minimale që do t'ju duhet të depozitoni, pavarësisht lojës që luani, është 10 dollarë.

Bonusi i depozitës

Pra, që lojtarët të kërkojnë një bonus të caktuar në StarCasino, ata së pari do të duhet të depozitojnë fonde në llogarinë e tyre të kazinosë. Pasi të depozitojnë të paktën 10 dollarë, ata do të kenë të drejtë të kërkojnë ofertën e mirëseardhjes.

Nuk ka bonuse të ndeshjes së depozitave në StarCasino deri më tani, por kjo nuk do të thotë që lojtarët nuk do të kenë mundësi të shijojnë promovime të tjera të ndryshme.

Monedha

Ndryshe nga lista e madhe e mënyrave të pagesës në StarCasino, nuk ka shumë zgjedhje kur bëhet fjalë për monedhat në këtë kazino online. Si i tillë, lojtarët do të lejohen të përdorin EUR si monedhën kryesore. Nëse një lojtar përdor monedha të tjera, kazinoja do t'i konvertojë ato në euro me kursin aktual të këmbimit.

Total score8.0
Përfitimet
+ Deri në 200 € Cashback
+ 100 rrotullime falas pa depozitë
+ Depozitë 200 rrotullime falas

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (6)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Italiane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (9)
Baccarat
Baste online
Baste sportive
Bingo
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (71)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic GamingBally
Barcrest Games
Betdigital
Betgames
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
GameArt
Games Labs
Games Warehouse
Gamevy
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Live 5 Gaming
MetaGU
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GOPlaysonPortomaso GamingPragmatic Play
Probability
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
SUNFOX Games
SYNOT Game
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
ZITRO Games