StarCasino Live Casino Rishikoni - Games

Age Limit
StarCasino
StarCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Games

Epo, një kazino në internet pa një portofol të pasur lojërash nuk mund të konsiderohet një e besueshme, është aq e thjeshtë sa kaq. Në fund të fundit, lojtarët do të regjistrohen në një kazino online që ka bibliotekën më të mirë të lojërave, dhe ne jemi të lumtur të themi se tipari më i mirë i StarCasino është përzgjedhja e tij e lojërave.

Do të keni mundësi të zgjidhni nga një gamë e gjerë lojërash, të gjitha që vijnë nga ofruesit më të mirë të lojërave në treg, kështu që nuk do ta keni problem të gjeni një lojë që përputhet me shijen tuaj. Për më tepër, shumica dërrmuese e lojërave në StarCasino janë optimizuar edhe për pajisjet mobile, kështu që ju mund të fitoni para në lëvizje, pavarësisht vendndodhjes tuaj.

Të gjitha lojërat në StarCasino janë të organizuara mjeshtërisht në kategori të ndryshme, që do të thotë se nuk do të keni asnjë problem të lundroni nëpër faqe. Opsionet e filtrimit do ta bëjnë kërkimin tuaj edhe më të lehtë, kështu që ju mund të gjeni një lojë për të luajtur për para të vërteta me vetëm disa klikime.

Slots

Siç u përmend më lart, shumica dërrmuese e lojërave në StarCasino janë lojëra elektronike, dhe është e lehtë të kuptohet pse. Slot-et janë relativisht të thjeshta për t'u kuptuar dhe për t'u luajtur, por mund të ofrojnë çmime shumë të bukura, në varësi të RTP dhe variancës së tyre.

Lojtarët do të mund të zgjedhin nga më shumë se 200 lojëra elektronike. Kjo do të thotë se mund t'ju duhen javë për të shqyrtuar të gjithë portofolin e sloteve në StarCasino, dhe kjo mund të jetë e mirë vetëm për lojtarët me përvojë.

Duke qenë se lojërat elektronike krijohen nga ofruesit kryesorë të lojërave në treg, grafika janë mahnitëse dhe ato mbështeten nga veçori të qarta audio. Kjo do të thotë që i gjithë loja është shumë tërheqëse, kështu që nuk do të keni asnjë problem të ngjiteni në ekran për aq kohë sa e shihni të arsyeshme.

Ka shumë lojëra elektronike të klasit botëror në StarCasino për të zgjedhur, por disa nga më të shquarit përfshijnë Gonzo's Quest, Starbursts, Wild Wild West, Twin Spin dhe shumë të tjera.

Për më tepër, ka shumë lojëra elektronike që vijnë me tema të kulturës popullore si The Flash dhe Batman ndër të tjera. Këto lojëra me siguri do t'ju bëjnë përshtypje, jo vetëm me pamjet e tyre, por me veçoritë bonus, si rrotullimet falas, Scatters dhe Wilds.

Lojëra tavoline

Lojërat e tavolinës vijnë menjëherë pas lojërave elektronike për sa i përket popullaritetit në StarCasino. Këto lojëra janë krejtësisht e kundërta e lojërave elektronike, pasi ato nuk bazohen tërësisht në fat - lojtarët duhet të kenë një grup aftësish specifike për të siguruar fitore.

StarCasino ofron një gamë fantastike titujsh pokeri për lojtarët që të shijojnë. Mund të shfletoni nëpër seksionin e pokerit dhe të luani lojëra emocionuese si Deuces Wild Double Up, All American Double Up, Joker Wild Double Up, etj.

Një gjë edhe më e mirë është se ka versione demo të këtyre lojërave që mund t'i shikoni në çdo kohë. Lojtarët më me përvojë mund të zgjedhin të luajnë lojëra si Texas Hold'em, Caribbean Poker dhe Oasis Poker.

Më pas, do të keni mundësi të përfitoni nga gama e gjerë e titujve Blackjack. Lojëra të tilla si Blackjack Royal Pairs, Blackjack Five Hand dhe Blackjack European Blackjack, ndër të tjera, sigurisht që do t'ju ofrojnë një përvojë të paharrueshme të lojërave.

Lojërat me ruletë janë lojërat e radhës që mund t'i provoni në StarCasino dhe ato me siguri do të ofrojnë një veprim të mbushur me adrenalinë. Edhe një herë, ka disa variante ruletë për të zgjedhur, kështu që nuk do t'ju mungojnë opsionet këtu.

Lojëra Jackpot

Lojërat Jackpot janë të dizajnuara posaçërisht për të gjithë lojtarët e lartë në StarCasino dhe çmimet në këto lojëra mund të ndryshojnë jetën. Të gjitha lojërat në këtë seksion kanë potencial të madh pagese dhe argëtim të garantuar.

Ka lojëra të ndryshme jackpot që mund të zgjidhni në StarCasino, të tilla si Cosmic Fortune, Chilli Gold 2 dhe Divine Fortune.

Lojëra Arcade

Së fundi, nëse jeni duke kërkuar për pak ndryshim në përvojën tuaj të lojërave në StarCasino, gjithmonë mund të shfletoni lojërat arcade në sit. Titujt interesantë këtu përfshijnë Spaceman, AviatorAviator, StarCasino Coin Vault, Aztec Gold Mines, Coin Field, e kështu me radhë.

Total score8.0
Përfitimet
+ Deri në 200 € Cashback
+ 100 rrotullime falas pa depozitë
+ Depozitë 200 rrotullime falas

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (6)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Italiane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (9)
Baccarat
Baste online
Baste sportive
Bingo
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (71)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic GamingBally
Barcrest Games
Betdigital
Betgames
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
GameArt
Games Labs
Games Warehouse
Gamevy
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Live 5 Gaming
MetaGU
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GOPlaysonPortomaso GamingPragmatic Play
Probability
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
SUNFOX Games
SYNOT Game
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
ZITRO Games