StarCasino Live Casino Rishikoni - Live Casino

Age Limit
StarCasino
StarCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Live Casino

Lojërat e kazinosë live kanë parë një rritje të popullaritetit vitet e fundit. Ato janë lojëra mjaft inovative që u lejojnë lojtarëve të përjetojnë ambientet e kazinove në jetën reale nga komoditeti i shtëpive të tyre. Përparimet në teknologji pritet të kontribuojnë edhe më shumë në rritjen e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë në vitet në vijim.

Të gjitha këto lojëra janë të organizuara nga tregtarë të vërtetë njerëzish me të cilët lojtarët mund të komunikojnë dhe ato luhen në kohë reale, kështu që është e qartë përse lojtarët thjesht duan të angazhohen me lojëra të tilla. Në fund të fundit, bixhozi është një aktivitet social, kështu që të luash me lojtarë të tjerë me siguri shton eksitimin.

Në StarCasino, lojtarët do të hyjnë në lojëra të drejtpërdrejta të tregtarëve ose ngjarje të drejtpërdrejta përmes një transmetimi ku ata do të jenë në gjendje të vendosin baste në lojën e tyre të zgjedhur. StarCasino është i vetëdijshëm për popullaritetin e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, kështu që ka shumë për të mbuluar në këtë seksion.

Në StarCasino, lojtarët do të gjejnë mijëra lojëra të mrekullueshme me tregtarë të drejtpërdrejtë, të gjitha të krijuara nga ofrues softuerësh me reputacion si Ezugi. Këto lojëra janë të aksesueshme 24/7 nga çdo pajisje dhe ato transmetohen në HD nga studiot Ezugi. Siç u përmend, lojtarët mund të komunikojnë me tregtarët në këto lojëra duke përdorur opsionin Live Chat.

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë mund të gjenden në seksionin e kazinosë live në StarCasino dhe lojtarët mund të zgjedhin nga lojërat e mëposhtme:

 • Poker live
 • Baccarat live
 • Blackjack live
 • Ruletë e drejtpërdrejtë

Poker Live

Pokeri është një nga lojërat më të njohura dhe më të vjetra të kumarit në botë. Lojtarët e duan këtë lojë pasi mund të shfaqin aftësitë e tyre që mund t'i çojë ata në fitore të mëdha.

Të gjitha variantet e pokerit kërkojnë shumë aftësi nga lojtari, kështu që ne do të këshillonim çdo lojtar që të praktikojë fillimisht përpara se të vendosë të bastojë para të vërteta në këto lojëra.

Disa nga variantet e pokerit që mund të gjenden në StarCasino janë:

 • Kazino Hold'em
 • Studim i Karaibeve
 • Texas Hold'em
 • Ultimate Texas Hold'em

Baccarat live

Baccarat është një tjetër lojë që ka qenë rreth e rrotull në botën e lojërave të fatit për një kohë shumë të gjatë. Ai u ofron lojtarëve një përvojë shumë unike të lojërave të fatit me shumë potencial fitimi. Rregullat e baccarat live janë shumë të thjeshta - lojtarët duhet të vendosin tre baste kryesore dhe disa anësore në varësi të variantit. Disa nga variantet e drejtpërdrejta të baccarat që lojtarët mund të gjejnë në StarCasino janë:

 • Bakarat A
 • Lobi Baccarat
 • Baccarat NC
 • Shtrydhje Baccarat
 • Baccarat me shpejtësi

Blackjack live

Të gjithë lojtarët në StarCasino mund të shijojnë shumë variante Blackjack, kështu që ata nuk do të zhgënjehen me zgjedhjen e tyre. Secili prej varianteve të disponueshme në kazino ka lojë dhe rregulla të ngjashme. Lojtarët në të gjitha variantet live blackjack në StarCasino duhet të kenë një shumë letrash sa më afër 21.

Disa variante të njohura të blackjack live në StarCasino përfshijnë si:

 • Blackjack 1 Ekskluzive
 • Blackjack A
 • Blackjack Platinum VIP
 • Fuqia Blackjack
 • StarCasino Italian Blackjack

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një nga lojërat më të luajtura të kazinosë live në StarCasino dhe kjo mund të jetë kryesisht për shkak të thjeshtësisë së saj. Falë kësaj, lojtarët janë angazhuar gjithmonë me këtë lojë, shumë kohë përpara se të prezantoheshin kazinotë online.

Të gjithë lojtarët që janë adhurues të ruletit mund të shijojnë disa variante në StarCasino, me disa nga më të dalluarit duke përfshirë:

 • Viva Las Vegas Roulette
 • XL Ruletë
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Auto Ruletë
 • Ruleta e Madhe

Shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave

Së fundmi, ne kemi shfaqjet shumë të njohura të lojërave live në StarCasino. Të gjitha këto lojëra ofrojnë përvojë shumë unike të lojërave të fatit dhe lojtarët mund të zgjedhin të provojnë fatin e tyre në shfaqjet e mëposhtme të lojërave të drejtpërdrejta:

 • Mega Ball
 • Mega Rrota
 • Monopoly Live
Total score8.0
Përfitimet
+ Deri në 200 € Cashback
+ 100 rrotullime falas pa depozitë
+ Depozitë 200 rrotullime falas

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (6)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Italiane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (9)
Baccarat
Baste online
Baste sportive
Bingo
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (71)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic GamingBally
Barcrest Games
Betdigital
Betgames
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
GameArt
Games Labs
Games Warehouse
Gamevy
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Live 5 Gaming
MetaGU
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GOPlaysonPortomaso GamingPragmatic Play
Probability
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
SUNFOX Games
SYNOT Game
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
ZITRO Games