StarCasino Live Casino Rishikoni - Payments

Age Limit
StarCasino
StarCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Payments

Përveç një portofoli të pasur lojërash, një shtyllë shumë e rëndësishme e çdo kazinoje online është lista e mënyrave të pagesës. Lojtarët duhet të jenë në gjendje të zgjedhin nga një gamë e gjerë opsionesh për transaksionet e tyre, dhe StarCasino shënon gjithashtu atë kuti. Siç u përmend më lart, koha e tërheqjes në StarCasino varet kryesisht nga mënyra e pagesës që lojtari ka zgjedhur për transaksionet e tyre.

Për më tepër, StarCasino përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit SSL, kështu që të gjithë lojtarët mund të luajnë lojëra dhe të bëjnë transaksione plotësisht të qetë, duke ditur se të gjitha informacionet e ndjeshme që ata ofrojnë mbahen të sigurta nga çdo palë e tretë e padëshiruar.

Lojtarët që dëshirojnë të luajnë lojëra dhe të bëjnë transaksione në StarCasino do të duhet të kenë një llogari të regjistruar dhe të verifikuar fillimisht. Për më tepër, nëse lojtari ka përdorur ndonjë bonus ose promovim dhe dëshiron të tërheqë fondet e fituara prej tyre, ai mund ta bëjë këtë vetëm pasi të plotësojë kërkesat e bastit. Kjo është arsyeja pse është me rëndësi të madhe për të gjithë lojtarët që të lexojnë me shumë kujdes T&C-të e çdo bonusi.

Një tipar i rëndësishëm i Termave dhe Kushteve në StarCasino është shuma minimale dhe maksimale e depozitave dhe tërheqjeve. Në këtë linjë, shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë kur regjistrohen është 20 dollarë. Sa i përket tërheqjeve, tërheqja minimale që mund të kërkojnë është 10 dollarë, ndërsa maksimumi është 10,000 dollarë.

Që lojtarët të tërheqin çdo fond nga llogaria e tyre e kazinosë, ata fillimisht duhet të verifikojnë ato fonde, i cili, siç u përmend më lart, është një proces shumë i thjeshtë që kërkon vetëm minuta për të përfunduar. Kur të përfundojë procesi i regjistrimit në StarCasino, lojtarëve do t'u kërkohet të japin disa dokumente personale të identitetit që do të shërbejnë si një konfirmim i emrit dhe adresës së tyre fizike.

Kur lojtarët ofrojnë ato dokumente, kazinoja në internet do t'i përpunojë ato dhe do të verifikojë llogarinë e tyre StarCasino. Edhe një herë, edhe ky proces nuk zgjat më shumë se disa minuta. Nëse lojtarët hasin ndonjë problem kur depozitojnë ose tërheqin fonde në StarCasino, ata gjithmonë mund të kontaktojnë me ekipin mbështetës, i cili është shumë i përgjegjshëm dhe miqësor.

Kur bëhet fjalë për depozitat, të gjitha ato në StarCasino janë të menjëhershme dhe faqja nuk u ngarkon lojtarëve asnjë tarifë. Tërheqjet vijnë gjithashtu pa asnjë tarifë, por sa kohë duhen paratë për të mbërritur në mënyrën e zgjedhur të pagesës ndryshon.

Total score8.0
Përfitimet
+ Deri në 200 € Cashback
+ 100 rrotullime falas pa depozitë
+ Depozitë 200 rrotullime falas

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (6)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Italiane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (9)
Baccarat
Baste online
Baste sportive
Bingo
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (71)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic GamingBally
Barcrest Games
Betdigital
Betgames
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
GameArt
Games Labs
Games Warehouse
Gamevy
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Live 5 Gaming
MetaGU
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GOPlaysonPortomaso GamingPragmatic Play
Probability
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
SUNFOX Games
SYNOT Game
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
ZITRO Games