StarCasino Live Casino Rishikoni - Promotions & Offers

Age Limit
StarCasino
StarCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Promotions & Offers

Bonuset dhe promovimet janë pranuar nga lojtarët si një mënyrë shumë e mirë për t'i tërhequr ata që të regjistrohen dhe të qëndrojnë besnikë ndaj çdo kazinoje online në botë. Shumë site të lojërave të fatit në internet në botë përdorin bonuse novatore dhe promovime të vazhdueshme për të tërhequr vëmendjen e lojtarëve.

Në këtë linjë, një nga arsyet pse StarCasino ka qenë një figurë kaq e spikatur në tregun italian të lojërave të fatit janë ofertat e vazhdueshme të bonusit. Këto oferta sigurojnë që lojtarët të mos mërziten kurrë dhe të qëndrojnë të angazhuar për një kohë të gjatë.

Ju mund të kërkoni promovime të ndryshme në çdo kohë gjatë aventurës suaj të lojërave, dhe të gjitha ato janë relativisht të lehta për t'u përdorur. Si kazino online ashtu edhe lojtarët fitojnë nga kjo situatë.

Ka lloje të ndryshme promovimesh që mund të kërkoni në StarCasino dhe detajet ndryshojnë nga një bonus në tjetrin. Disa bonuse mund të kërkojnë vetëm një llogari aktive, ndërsa të tjerat mund të kenë shuma minimale depozitash, kërkesa të ndryshme bastesh, etj.

Bonusi i regjistrimit

Lojtarët do të jenë në gjendje të fillojnë aventurën e tyre të lojërave në StarCasino me ofertën e bukur të Regjistrimit. E tëra çfarë ju duhet të bëni për të kërkuar promovimin është të regjistroni një llogari, pas së cilës do të kualifikoheni menjëherë për ofertën e regjistrimit.

Mbani në mend se vetëm lojtarët e rinj në StarCasino me vetëm një llogari për person mund të kërkojnë ofertën e regjistrimit. Nuk ju lejohet të krijoni më shumë se një llogari për paketën e mirëseardhjes këtu.

Bonusi për krijimin e një llogarie të re në StarCasino përfshin deri në 200 rrotullime falas me një stimul shtesë prej 200 dollarësh për kthimin e parave, që është mjaft shpërblyese.

Siç do të prisnit, ka kërkesa për bast me paketën e mirëseardhjes për të cilat duhet të jeni të vetëdijshëm. Përpara se të bëni një tërheqje nga oferta e mirëseardhjes së StarCasino, duhet ta luani atë 35 herë.

Një tjetër gjë për t'u mbajtur mend me bonusin e mirëseardhjes këtu është se ai ka një datë skadimi. StarCasino deklaron se oferta e regjistrimit është e vlefshme vetëm për 7 ditë.

Lojtarët mund të përdorin rrotullimet falas nga oferta e regjistrimit në slotin Starburst XXXTreme pasi të regjistrojnë një llogari dhe të konfirmojnë identitetin e tyre me një dokument ID të çdo lloji. Pasi ekipi mbështetës në StarCasino të marrë informacionin e nevojshëm, do t'ju lejohet të shijoni të gjitha përfitimet e operatorit, përfshirë bonusin e regjistrimit.

Për më tepër, nuk do t'i merrni 200 rrotullime falas menjëherë, pasi StarCasino siguron që të merrni katër këste prej tij. E para do t'ju shohë të kërkoni 50 rrotullime falas, por ju kërkohet të depozitoni të paktën 5 dollarë në fillim. Pastaj, paketa e dytë e rrotullimeve falas është gjithashtu 50, por depozita minimale që duhet të bëni tani është 20 dollarë. Më pas, kësti i tretë do t'ju shohë gjithashtu që të merrni 50 rrotullime falas, por ju duhet të rimbushni llogarinë tuaj me të paktën 20 dollarë. Së fundi, edicioni i katërt i rrotullimeve falas është i njëjtë, me lojtarin që i kërkohet të bëjë një depozitë prej 20 dollarësh dhe të marrë 50 rrotullime falas.

Total score8.0
Përfitimet
+ Deri në 200 € Cashback
+ 100 rrotullime falas pa depozitë
+ Depozitë 200 rrotullime falas

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (6)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Italiane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (9)
Baccarat
Baste online
Baste sportive
Bingo
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (71)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic GamingBally
Barcrest Games
Betdigital
Betgames
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
GameArt
Games Labs
Games Warehouse
Gamevy
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Live 5 Gaming
MetaGU
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GOPlaysonPortomaso GamingPragmatic Play
Probability
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
SUNFOX Games
SYNOT Game
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
ZITRO Games