Sticky Wilds

Age Limit
Sticky Wilds
Sticky Wilds is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Sticky Wilds

StickyWilds është një kazino me bazë në internet e lançuar në vitin 2020. Ajo është në pronësi të Mountberg BV dhe të gjitha operacionet në këtë kazino mbikëqyren nga një filial tjetër, Mountberg Limited. StickyWilds është një kazino moderne në internet që ofron një përzgjedhje të gjerë lojërash, duke përfshirë ruletë, poker, blackjack, lojëra elektronike jackpot dhe më shumë. Kazinoja gjithashtu ka lojëra të drejtpërdrejta në të cilat lojtarët mund të përfshihen në kohë reale. StickyWilds Live Casino ju lejon të përjetoni të gjitha emocionet e një loje të vërtetë kazino nga komoditeti i shtëpisë tuaj përmes pajisjeve celulare. Ajo vjen me një ndërfaqe të lehtë për t'u naviguar, duke ju siguruar që të keni akses shpejt në veçoritë e saj. Lexoni për të mësuar më shumë veçori unike të kazinosë live.

Pse të luani Kazino Live në StickyWilds?

StickyWilds ofron një bonus të mirëpritur për lojtarët e rinj. Ai gjithashtu strehon një koleksion të madh të lojërave të njohura të kazinosë live të cilat vijnë me grafika dhe animacione moderne. Lobi i tij i lojërave mbështetet nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit. Lojtarët mund të hyjnë në seksionin e kazinosë drejtpërdrejt nga pajisje të shumta dhe të përjetojnë ende përvojën përfundimtare të lojërave. Së fundmi, platforma StickyWilds mbështet shumë gjuhë dhe opsione pagese për klientët e saj globalë.

About

Stickywilds u lançua zyrtarisht në vitin 2020. Ajo është në pronësi të plotë dhe operohet nga kazinoja Mountberg BV StickWilds operon sipas një licence të lëshuar për kompaninë mëmë nga Qeveria e Curacaos. Faqja StickyWilds është projektuar me veçori novatore dhe të qarta, të cilat ofrojnë një hapësirë për lojëra të ndershme. Ai promovon lojërat e fatit të përgjegjshëm dhe është një degë e organizatave kryesore të lojërave përgjegjëse.

Games

Kazino StickyWilds ofron më shumë se 3,400, duke përfshirë lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë. Opsioni për të hyrë në kazino live ndodhet në krye të faqes në internet. Lojtarët mund të kalojnë ose të përdorin funksionin e kërkimit për të gjetur shpejt dhe me lehtësi titujt e tyre të preferuar. Kategoria Live Casino dominohet nga Pragmatic Play dhe Evolution Gaming.

Blackjack live

StickyWilds ofron versione standarde dhe live të blackjack-ut për të përshtatur shijen e shumicës së adhuruesve të blackjack-ut. Çdo lojë në transmetimin e drejtpërdrejtë trajtohet nga një tregtar i drejtpërdrejtë dhe transmetohet drejtpërdrejt në pajisjen tuaj inteligjente. Disa nga tabelat live blackjack përfshijnë:

 • VIP Live Blackjack
 • VIP Alpha Live Blackjack
 • VIP Beta Live Blackjack
 • VIP Gamma Live Blackjack
 • Diamond VIP Live Blackjack

Baccarat live

Ndërsa luajnë baccarat live në StickyWilds, lojtarët mund të mbajnë komunikim me një tregtar në kohë reale në një bazë në kohë reale. Lojtarët gjithashtu mund të konkurrojnë kundër njëri-tjetrit. Variacionet e baccarat live kanë gjithashtu grafikë moderne që përsërisin ndjesinë e një kazinoje tradicionale me tulla dhe llaç. Lojërat më të njohura të baccarat live përfshijnë:

 • Baccarat live 
 • Asnjë Baccarat Live Komisioni 
 • Squeeze No Commission Live Baccarat 
 • Shtrydhja e kontrollit të Baccarat live

Ruletë e drejtpërdrejtë

StickyWilds ofron gjithashtu variante ruletë live. Evolution Gaming është Game Studio dominuese në zhanrin e lojërave live të ruletit. Të gjitha lojërat vijnë me grafikë moderne dhe animacione të lëmuara që ofrojnë një përvojë të shkëlqyer lojrash. Disa nga tavolinat e disponueshme të ruletit në kazino live StickyWilds përfshijnë:

 • Ruletë Amerikane Live
 • Ruletë VIP Live
 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Ruletë Auto Live
 • Ruletë automatike VIP Live

Lojëra të tjera

Seksioni i kazinosë live nuk është i kufizuar në baccarat, ruletë dhe blackjack. Evolution Gaming ka shtuar disa tituj shtesë që vijnë kryesisht nga shfaqje të drejtpërdrejta dhe zhanre të lojërave të specializuara. Ju duhet të identifikoheni për të eksploruar këta tituj. Disa nga titujt përfshijnë:

 • Ëndrra tërheqëse
 • Mega Rrota
 • Koha e Çmendur
 • Monopoly Live
 • Lufta e basteve

Bonuses

Kazino StickyWilds ofron bonuse të mira për lojtarët e rinj dhe ekzistues. Fatkeqësisht, nuk ka bonuse të drejtpërdrejta të kazinosë për momentin. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonuseve aktuale në kazino StickyWilds.

Payments

StickyWilds është një kazino moderne në internet që mbështet opsione të shumta pagese bazuar në teknologjinë moderne. Lojtarët mund të bëjnë transaksione duke përdorur metodat e pagesës së konventës ose të përdorin kuletat dixhitale. Shumica e këtyre metodave janë të pranuara globalisht dhe të disponueshme në shumicën e vendeve. Depozitat janë të menjëhershme, por tërheqjet mund të kërkojnë pak kohë për t'u përpunuar në varësi të mënyrave të preferuara të pagesës. Disa nga këto metoda përfshijnë:

 • MasterCard
 • AstroPay
 • Neteller  
 • Transferte bankare
 • Zimpler

Monedhat

Si një kazino i avancuar teknologjikisht, StickyWilds ofron një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh të monedhës. Kjo i lejon lojtarët të kenë opsione të ndryshme për të zgjedhur dhe të zgjedhin atë që u përshtatet më së miri. Kazino online StickyWilds pranon si monedhat e Fiatit ashtu edhe Bitcoin. Disa nga këto monedha përfshijnë:

 • dollar amerikan
 • euro
 • Krona Norvegjeze
 • Dollar Australian
 • Bitcoin

Languages

Kazino StickyWilds është një platformë lojrash shumëgjuhëshe që pranon lojtarë nga e gjithë bota. Megjithëse kazinoja StickyWilds është e kufizuar në 30 vende, ajo mbështet disa gjuhë të folura globalisht. Lojtarët mund të kalojnë ndërmjet këtyre gjuhëve në çdo kohë. Disa nga gjuhët e zakonshme në kazino StickyWilds përfshijnë: 

 • anglisht
 • gjermanisht
 • norvegjeze
 • frëngjisht
 • finlandez

Software

Suksesi i një kazinoje në internet zakonisht varet nga lloji i ofruesve të softuerit që ata kanë në bord. Kazino live Sticky Wilds ka partnerizuar me ofrues të njohur softuerësh për të krijuar një koleksion të gjerë dhe të përditësuar të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta janë optimizuar për pajisje të shumta për të krijuar një mjedis të rehatshëm lojrash për të gjithë lojtarët. Të gjitha tiparet dhe shpërblimet janë të gjitha të njëjta në të gjitha pajisjet. Seksioni i kazinosë live po rritet gjithnjë e më shumë me lojëra të reja që shtohen pasi ato të lansohen nga ofruesit e softuerit. Duhet të identifikohesh për të hyrë në titujt e drejtpërdrejtë në kazino StickyWilds. Disa nga studiot më të mira të lojërave në hollin e kazinosë live StickyWilds përfshijnë:

 • Lojëra evolucionare
 • Lojë pragmatike
 • Betgames.tv

Support

Ekipi i mbështetjes së klientit në StickyWilds Casino është zakonisht i disponueshëm 24/7 për të ofruar ndihmë për lojtarët e tij. Megjithatë, përpara se të kontaktoni mbështetjen e klientit të kazinosë, mund të eksploroni FAQ-të për disa zgjidhje të përgjithshme. Lojtarët mund të arrijnë te përfaqësuesit e kazinosë përmes një objekti të bisedës live. Përndryshe, ata mund të arrijnë mbështetjen me email (support@stickywilds.com).  

Pse ia vlen të luash StickyWilds' Live Casino?

StickyWilds Live Casino ka një përzgjedhje të gjerë lojërash, duke përfshirë variante live. Për më tepër, kazino ofron pagesa të shumta si monedhat e Fiat dhe Bitcoin. Lojtarët nga rajone të ndryshme janë të lirë të hyjnë në faqen StickyWilds duke përdorur shumë gjuhë. Përveç kësaj, nëse lojtarët përballen me ndonjë problem, ata mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit në mënyrë efikase përmes objektit të bisedës live ose emailit. Të gjitha tiparet e shkëlqyera të ofruara nga StickyWilds e bëjnë atë të dallohet si një kazino premtuese që ofron lojëra kazino live. Meqenëse lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonuseve të ofruara nga kjo kazino, lojtarët mund të regjistrohen në programin e filialeve dhe të zhbllokojnë shpërblime të ndryshme. 

Mos harroni të përdorni disa nga mjetet e lojërave përgjegjëse të ofruara nga StickyWilds përmes programeve të ndryshme si testet e vetëvlerësimit, një kalkulator buxheti dhe organizatat këshilluese për lojërat e fatit.

Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
AstroPay
Bank transferBitcoin
Cashlib
Coinspaid
Credit CardsCryptoDebit Card
EPRO
EcoPayz
Flexepin
Interac
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Siru Mobile
SkrillVisa
Zimpler
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (12)
Afrika e Jugut
Australia
Austria
Finlanda
Franca
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Suedia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (48)
Amatic Industries
Asia Gaming
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
EzugiFelt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Habanero
Hacksaw Gaming
IGT (WagerWorks)
Iron Dog Studios
Kalamba Games
LuckyStreakNetEnt
Nolimit City
Novomatic
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spinmatic
Spinomenal
SwinttThunderkick
Tom Horn Enterprise
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet