SuperCasino Live Casino Rishikoni

Age Limit
SuperCasino
SuperCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly

Rreth SuperCasino

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, SuperCasino shënon një 8 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2006 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 01/03/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në SuperCasino

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te SuperCasino . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Blackjack, Poker , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, SuperCasino ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në SuperCasino

Me popullaritetin e lojërave live në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ?

SuperCasino ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Pragmatic Play, Play'n GO, NetEnt , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në SuperCasino

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në SuperCasino ?

SuperCasino është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të saj përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2006
BonusetBonuset (2)
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Estoneze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (4)
Baste sportive
BlackjackPoker
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (1)
Estonia
SoftwareSoftware (5)