SvenPlay Live Casino Rishikoni

Age Limit
SvenPlay
SvenPlay is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Shpërblime bujare
+ Gama e gjerë e lojërave
+ Në dispozicion bastet sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Euteller
Interac
Jeton
Klarna
MasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Finlanda
Gjermania
Holanda
Kanadaja
Norvegjia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (13)
1x2Gaming
Elk Studios
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Play'n GOPlaysonPragmatic Play
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spadegaming
Tom Horn Enterprise
Wazdan

SvenPlay

Svenplay është një kazino në internet ku mund të luani një shumëllojshmëri të kazinove dhe lojëra kazino live. Është një nga kazinotë më të reja në internet të industrisë. Megjithatë, kjo nuk do të thotë se i mungon përvoja në këtë fushë. Svenplay është një degë e CW Marketing BV, e cila është me bazë në Holandë. Ju mund të jeni njohur me platformat e tjera të lojërave në internet të kësaj kompanie, të tilla si Svenbet dhe Evobet, për shembull.

Kjo librari në internet ofron një mjedis të thjeshtë, të shpejtë dhe të sigurt ku mund të argëtoheni shumë. Edhe pse është më i njohur në Evropë, është i disponueshëm në shumë vende. Svenplay ofron një mjedis lojrash të sigurt dhe pa probleme që do të tërheqë një gamë të gjerë lojtarësh.

Pse të luani në Svenplay?

Ka shumë arsye pse duhet të zgjidhni këtë kazino mbi të tjerat. Disa prej tyre janë të vetëkuptueshme, ndërsa të tjerët janë më pak të tillë. Me këtë në mendje, ne kemi përpiluar një listë të përfitimeve dhe disavantazheve të kazinosë Svenplay. Faqja e internetit është miqësore për përdoruesit dhe e thjeshtë për t'u eksploruar. Lojërat e Svenplay mbështeten nga disa prej markave më të njohura.

About

Kazino Svenplay filloi dyert e saj virtuale në 2019 pasi mori një licencë të Autoritetit të Lojërave të Maltës. Firma mëmë e kazinosë është Evoplay Limited. Sigurisht që ka fituar vrull të vazhdueshëm në drejtim të joshjes së lojtarëve nga e gjithë bota që nga fillimi i tij. Kazinoja, e cila është shtëpia e disa prej markave më të njohura të industrisë, ofron diçka për të gjithë. Ka slot machines, lojëra progresive jackpot, lojëra kazino live, lojëra të fatit virtual dhe madje edhe baste sportive.

Games

Zgjedhja e lojërave të SvenPlay përfshin lojëra elektronike më të njohura të videove, lojëra elektronike tradicionale dhe lojëra elektronike jackpot. Videoslot janë kategoria më e njohur dhe më e madhe, me mbi 1000 mijë tituj që mbulojnë praktikisht çdo temë dhe stil në këtë lloj argëtimi të kazinosë në internet. Ndërsa mund të duket se mungojnë lojërat e tavolinës në paraqitjen e parë, nuk është kështu sepse kazino ka zgjedhur t'i përfshijë ato në kazinonë e saj të drejtpërdrejtë. Këto plotësohen nga një përzgjedhje e larmishme e lojërave të kazinosë live, duke filluar nga blackjack-u bazë deri te Monopoly Live.

Bonuses

Një nga gjërat që e ka bërë këtë kazino të drejtpërdrejtë kaq popullore janë stimujt joshës. Svenplay ofron një bonus kazinoje 100% deri në 200 € si një bonus mirëseardhjeje. Për t'u kualifikuar për bonusin e depozitës së mirëseardhjes, duhet të bëni një investim minimal prej 20 € në depozitën tuaj të parë (ose ekuivalentin e monedhës).

 • Depozita e parë: 100% deri në 200 €.
 • Depozita e dytë: 80% deri në 200 €
 • Depozita e tretë: 100% përputhet deri në 200 €

Ky bonus i mirëseardhjes përdoret gjithashtu në lojërat e kazinosë Live. Ekzistojnë 20% kërkesa për baste për lojërat e kazinosë live.

Payments

Svenplay përdor Trustly për të përpunuar të gjitha pagesat. Përdoruesit mund të paguajnë për mallra dhe shërbime duke përdorur llogaritë e tyre bankare, sipas startup-it suedez. Përdoruesit nuk duhet të kenë një llogari të Trustly për të përdorur shërbimin, por ata duhet të kenë një llogari bankare në Finlandë, Gjermani ose Suedi. Nordea, Danske Bank, Handelsbanken, Swedbank, Skandia, SEB dhe OP janë disa nga opsionet.

Pavarësisht nëse përdoret banka, depozita minimale është 10 € dhe çdo pagesë duhet të shfaqet në portofolin tuaj Svenplay brenda sekondave. Tërheqjet janë po aq të shpejta, ku shumica e transaksioneve marrin më pak se pesë minuta për të mbërritur në llogarinë tuaj bankare.

Monedhat

Sven-play, si gjuhët, lejon një sërë monedhash në mbarë botën, duke i lejuar përdoruesit të bastojnë në monedhën e tyre të preferuar. Gjatë procedurës së regjistrimit, ju mund të zgjidhni monedhën tuaj. Artikujt e mëposhtëm janë në listë:

 • EUR
 • dollar amerikan
 • NZD
 • BRL
 • AUD
 • NOK
 • JPY

Languages

Gjuhët e mëposhtme mbështeten: 

 • anglisht (MB) 
 • finlandez
 • suedeze
 • gjermanisht

Zgjedhja e gjuhës në këndin e sipërm djathtas të faqes së internetit i lejon lojtarët të zgjedhin gjuhën e tyre të preferuar.

Software

SvenPlay ka zgjedhur një sërë kompanish softuerësh që të jenë përgjegjës për lojërat e tij. Cilësia dhe sasia janë ato që motivojnë një kazino të drejtpërdrejtë për të blerë një gamë të larmishme ofruesish. Ndërsa kazinoja përpiqet të ofrojë cilësi për klientët e saj, ajo është gjithashtu e përkushtuar për të ofruar sasi në mënyrë që klientët të mund të zgjedhin nga një përzgjedhje e madhe.

Por ofruesit e softuerit për lojërat e kazinosë live janë:

 • Evolucioni
 • NetEnt

Support

Për shkak të ekipit mbështetës miqësor të Svenplay live kazino që punon 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë, përgjigjet ndaj pyetjeve janë të shpejta dhe efikase në këtë rishikim. Për përgjigjen më të shpejtë, klientët duhet të përdorin opsionin e bisedës live, e cila mund të aksesohet përmes flluskës blu të të folurit në këndin e poshtëm djathtas të ekranit. Zakonisht duhen tre minuta që ky sistem të përgjigjet. Dërgimi i një emaili në support@svenplay.com është një tjetër mundësi për të kontaktuar me Svenplay.